25&26 מאוד בקצרה הפרקים של שבוע קודם בקצר

jul sho

New member
25&26 מאוד בקצרה הפרקים של שבוע קודם בקצר

שלום לחברי הפורום היקרים ומתנצלת בפני אוהבי סידרה המלך סאן אחרי התנתקות בשל העדרות מהארץ ועבודה קשה בחו"ל אני חוזרת לקיים את התקצירים. ותזכורת מהפרקים הקודמים בקצרה חזרתו של אחיה של המלכה מאוד מעוררת חשד בכל המגזרים אצל כל הכוחות ויש את כל החשדות אם הנסיך המודאגת כי היא יודעת שהוא היה מעורב בהפלתו של בעלה הנסיך סדו . ג'ונג יודע שהוא מסתיר תכנית סודית של הפיכה הנסין סאן תופס על חם את KIM GUI JOO המרושע מסתיר את אבקת השריפה שאיתה הוא מתכנן להכניס לארגז הזיקוקים ולרצוח את הנסיך בפסטיבל סוף השנה לעיני כולם . הוא מערים על הנסיך המנומס ומבטיח לו שהמסיבה תהייה בלתי נשכחת עבורו. דסו: אומר להונג :"אתה חושב שיש סכנה להתנקשות בחיי הנסיך הונג:האינטואיציה שלי אומרת שזה עשוי לקראת הקרקע מוצקה גם צלפים גם זיקוקים הכל אפשרי יש צורך ליידע את הנסיך מבלי להזכיר את שמי ואת מעורבותי הונג: אני מבקש מעקב צמוד סביב לורד קים - המזכיר ג'ונג . כך נוכל להבין את הפעילות שלהם לאן תוביל אותנו הונג מצליח לעלות על המזימה בדרך מקרית עושה מאמצים גדולים להכנס לארמןם כדי למנוע את ההתפוצצות אך הזמן קצר והארוע בעיצומות הוא ודסו עושים מהלך של הרגע האחרון ויוצרים המולה ובלגן הנסיכה HWA WAN והנסיכים הקטנים נפצעים הנסיך ניצל בזכות הונג ודסו שפעלו היטב וסיגנו את עצמם . אחרי תקרית הזיקוקים : הנסיך יועציו ודסו ישובים התכנסו כדי להבהיר את התקרית . דסו: "ההתלקחות של הזיקוקים נועדה לפגוע בנסיך וזו הסיבה שמקום ישיבתו השנה הונמך הרחק מהמלך". הנסיך סאן שואל :איך גם היריה הייתה מכוונת אלי ....? דסו: מבוהל מצהיר שהוא ירה ברובה "היינו בפניקה ולא הייתה ברירה אחרת ... העניין מתבהר והנסיך מבין שדסו ניסה להגן על הנסיך בכך שירה על הכד גרם ללמהומה ואחריה באה ההתלקחות כשהנסיך עזב את נקודת הארוע המסוכנת ...דסו פעל כך ... כדי להזהיר אותו ...!!! היועצים והנסיך שבעי רצון מדסו ומשבחים אותו על הפעילות שלו . דסו אומר : בעצם לא הייתי לבד בסיפור עוד אדם פעל עימי ... כולם בחדר המומים ולא מבינים -" דסו חושף את הונג ואת המעורבות שלו בפרשה הנסיך מזמן את הונג: בצעדים נכונים בטוחים רכון ראש צועד "אינספקטור הונג" לכיוון הנסיך במעונו הנסיך סאן בעיניו מלאות הוקרת תודה ובחיוך מפוייס שואל לשלומו .. הנסיך סאן מבקש להבין מדוע המשיך הונג לשמור עליו ולדאוג לו במיוחד לאחר שנודע לו מדייסו על האמת שלא היה זה שנתן את ההוראה לתקוף את המפגינים -מהפרקים הקודמים כידוע האוייבים הכשילו את הונג . הונג מתנצל :"אני יודע שלא הייתי מסוגל להגן עלייך מאוייבך. "...לא אתן שזה יקרה שוב אומר לו ...אני נשבע שאתן לכך את חיי ואת עתידי ..כדי להגן עלייך ..." אני אעזור לך להגשים את החלומות שלך ומוסיף ....הוד מעלתך ..אתה חייב להיות זה שיחשוף את המוח שעומד מאחורי כל ההתנקשויות בחייך.אנחנו יודעים שהלורד קים הוא החשוד העיקרי אך יש לבדוק מי מפעיל אותו . מי העומדת מאחורי כל הנסיונות מי המוח ? לאחר הכישלון עכשיו הקונספירציה Jeong Hu-Kyeom מחליט למצות את העניין לרקום מזימה חדשה כתוצאה מהמצב ולהאשים דווקה את הנסיך ואנשיו בפגיעה ישירה נגד הנסיכה HWA WAN הוא חוקר את העניין וכל הקצוות מסתדרות הנסיעה נפגעה כי יש לנסיך סיבה לפגוע בה - שומר ראשו של הנסיך יורה כדור שיש לו יעוד ובכך יש ראיות מפלילות על ראשו של הנסיך . דסו והשומרים שאיתו נעצרים והנסיך חסר אונים . המצב מסתבך מאוד לדסו שיחקר . כל זה בפרקים של השבוע .....היום ומחר .... שבת שלום

jul sho

New member
תודה KICKIC

jul sho

New member
המלך סאן 27&28 סיכומים קצרים

להיוולד כיורש עצר . ................לו לא נולדתי לא הייתי סובל כך. ואני מפחד מהתגליות החדשות שצפויות ............אינני יכול להתחמק מזה. זו הסיבה שנתתי את סמכות החקירה בידי הונג לא משנה מה מצפה לי אני אתמודד עם האמת .... אני יודע שזה הגורל שלי כיורש עצר הפרקים של השבוע : הנסיך מגיע לחדר החקירות המלכותית כדי לברר מה עם שומרי ראשו ובניהם דסו. הוא נתקל בהתנגדות של הממונים על המקום ובעיקר מתערב לורד קים
אחיה של המלכה שמגלגל את האשמה על אנשי הנסיך בטענה שהירייה כוונה כדי לרצוח את המלך . זאת הזדמנות של הלורד קים
להרוג כמה ציפורים -להרשיע את דסו שירה בהוראת הנסיך לרציחתו של המלך ולהביא להדחתו של הנסיך במעורבות . ולצאת נקי ולהוציא את כל המעורבים נקיים מאשמה . הנסיך יוצא מגדרו כדי לשחררם והוא מטפל בזה אישית מבקר את אנשיו משחרר שניים ומבטיח לדסו שיהפוך את המקום כדי להוציא אותו. הנסיך סן מאיים על חוקרי הלשכה שלא יגעו בשערה מראשם ולא יפגעו בהם ומאיים על לורד קים אין ברירה הלורד קים נותן הוראה לחקור את דסו ואם לא יודה יש לרצוח אותו . המלך הזקן מחליט לעשות מהלך ולחקור בעצמו את דסו כדי להשתכנע אם באמת הנסיך הוא זה שעומד מאחורי המזימה כך כולם נתנו לו להבין כולל ביתו הנסיכה HWA WAN רגע לפני שדסו מובל לחקירה ועינויים הוא מובל למלך . סון - יון לא מוצאת את דסו בטריבונה ומוצאת דרכים לדבר עם הנסיך בזכות רעיית הנסיך הטובה והחמימה . הידיעה שדסו מועבר לחקירה סודית אצל המלך מזעזעת את חברי פלג נורון ומדאיגה את הנסיך מאוד . אך מחקירה זו משתחרר דסו בזכות אמירת הדברים למלך והמלך לומד שהמטרה היא הנסיך שחייו נמצאים בסכנה והוא לא ידע מעולם על כך. המלך נעתר לבקשת הנסיך למנות את הונג לחקור את הבעיה ומעניק לו סמכות לטפל במצב ולחפש את האשמים ובעיקר דרישתו של הונג לגלות את המוח העומד בראש ואת מי שמפעיל אותם ככל שהונג הוא דמות חזקה חביבה מרתקת הוא פועל על פי הנחיות הנסיך הנבון שמצליח לחלץ אותו ממצבים שנותן לו כיוונים שמאיר את דרכו והנסיך בשל חיבתו הרבה להונג עושה זאת בדרכו הנעימה הרגועה והשלווה . קטע משעשע ביותר –
הונג מזמן את חבריו שומרי ראשו של הנסיך לבית הבושת
כדי להכין את תכנית הפעולה ומשגע אותם מסקרנות . שלב א' יש לחפש את מנהל הטקסים כדי שיודה מי הפעיל אותו. כולם מחפשים אותו אנשי ג'ונג ואנשי הונג שפועלים במקביל . כאמור ג'ונג הוא בנה המאומץ של הנסיכה HWA WAN שרוצה למחוק ראיות ולהוציא את כולם נקיים הנסיך מבקש מהונג לשמור על עלטה וסודיות מוחלטת ולא לחשוף את הפעילות בשלב זה. למרבה הפלא לורד קים נחטף ממיטתו ומובל בבגדי המשי הצחורים אל מקום שאותו יחביא הונג. הארמון נסער בשל הידיעה שלורד קים נחטף. הנסיך שואל את הונג אם הוא עשה זה שחטף את לורד קים .... והונג משקר לנסיך ומבקש גם משומרי ראש הנסיך לשקר .ןזאת כדי לשמור על הנסיך. המצב מביא לכך שכל פלג נורון מורידים פרופיל מתחמקים מהמלכה וכל אח שומר על עצמו שלא יחשדו בו. המלכה מבקרת את המלך כרגיל בקולה המפונק המתקתק היא שואלת שאלות וגם מכניסה רעיונות ומחשבות למלך . היא ממולכדת כמו ציפור ברשת . הונג מבקש מאימו של הנסיך לבקר את הנסיכה HWA WAN כדי לבחון את המצב ודרך זה לגלות את מצב המתיחות שלה ,ובאמת הנסיכה נסערת ולא שולטת על עצבנותה חושפת את רגזנותה . החקירה של הונג נתקעת האנשים שאותם הוא מחפש נעלמים ואחד נרצח ואין לו דרך לגרום ללורד קים לפתוח את הפה הזמן אוזל .... והנסיך מזמן אותו לשיחה . הנסיך חושף בפני הונג שהוא יודע היטב שלורד קים בידיו והונג מבקש סליחה על ששיקר אך הנסיך הנסיך מכיר ומבין את הונג ויודע להתמודד עם המצב הנסיך נותן להונג כלים כדי שהחקירה תתקדם וזה מתחיל להצליח הונג עולה על מסלול מבקש מהמלך לא לקבל אורחים ולא לשוחח עם משפחת המלוכה מבצע מהלכים רציניים וממלכד את כולם . הונג בארמון נתקל בג'ונג הסהרורי והוא נותן לו להבין בדרכים של הלצה וזלזול את המעורבות שלו בחקירה ולג'ונג נופל האסימון ומבין שהחקירה בידיו של הונג . מצב זה חושף הרבה דברים בלתי מתקבלים על הדעת ואחד מהם היא מעורבותה של המלכה במפגש חשאי עם ג'ונג והיא נאלצת להגיע אליו כי הוא מתחמק ממנה וחוטף נזיפות למזלה הרע דסו שהיה בדרכו לביתו של הונג למשימה עוקב אחרי הנשים ומגלה שהיא אכן המלכה . הונג מבין והכל מקבל תפנית החקירה בעצומה הנסיך אינו מאמין שהמלכה מעורבת והוא נוזף בהונג אך אין ברירה זו האמת שממנה חשש כל חייו המלכה היא העומדת מאחורי האומללות של חייו.

Mokona Modoki

New member
../images/Emo204.gif

הונג
דסו
אחיה של המלכה
,האמת שהקטע כשחטפו אותו וכל הקטעים שבהם הוא צעק וניסה לצעק מהמקום בו הוא הוחזק היו משעשעים למדי
. הסדרה מתחילה לזוז~ וברוכה השבה

jul sho

New member
אחיה של המלכה עם בגדי המשי הבוהקים הלבנ../images/Emo67.gif

אין עליו ...

lim55

New member
איזה נהמות הוא מוציא מהפה...

כמו חיית טרף... והצחוק המטורף שלו..הוא שחקן טוב!

giligil11

New member
אי אפשר שלא להנות מהסדרה הזו ../images/Emo99.gif

אתמול ראיתי שוב את כולה
עשיתי ריענון זיכרון
את השיר שראית ג'ולי, הוא שר לאהובתו ששחקה לצידו ב-lovers שאותה הוא זרק ב-sms

giligil11

New member
מה את מבינה../images/Emo35.gif

רק אל תאהבי את לי סו ג'ין, אני רוצה אותו בחיים

kiCkiC

New member
אל דאגה

אחרי התקרית הקודמת אני כבר לא מודיעה או מנכסת לי אף אחד...

7han

New member
האמת הוא מזכיר דוב גריזלי

בצחוק אני קורא לו הדוב בבית הכחול

Mokona Modoki

New member
../images/Emo204.gif../images/Emo6.gif אהא~

ואיכשהו הבגד נשאר נקי *שורקת* אבל הוא שחקן מעולה

jul sho

New member
אני מבינה נכון אתן צוחקות על הבייבי שלי LEE

מה אני מבינה
נכון או שאני הוזה אחרי כזאת חחחחחחהשקעה על הבייבי הזה ...

למעלה