2011 ע"פ אורוול.

מירטל

New member
2011 ע"פ אורוול.

אני חושבת שכדאי שאני אתחיל בהתחלה - הגילדה שלי היא הגילדה שהייתה של פנריר, גילדה שאולי עדיין לא הרגה את הליץ' קינג, אבל מאוד מאוד סיפטית כלפי אנשים שלא יודעים איך לשחק את הקלאס שלהם, בלשון המעטה. היא מונהגת ע"י בחור שיקרא, כראוי לאנשים במוסד- D. ( למען ההגינות, נציין שהוא קורא לדמות שלי Joha - ולאור העובדה שהיא עקבי, י אני מקבלת את הבדיחה) אתמול הוא הצליח סוף סוף להתחבר והמשפט הראשון שנאמר אחרי שהסתיימו התלונות על זה שהלוחם שלוא לא מצליח לזוז הוא ואחרי שהוא וידא איתי שפנריער קיבל את הדואל שלו למטרת שמירה על קשר הוא : מובראק עזב. תגובה ראשונית שלי : מי זה מובראק, איזה דמות הוא שיחק וכמה זמן הוא היה בגילדה כי השם לא מצלצל מוכר. תגובה שניה - אה, מובראק הזה. ואז המשכנו בשיחה הכי קרובה לפוליטית שהייתה לנו בשנה האחרונה, ולאט לאט מתקבלת התחושה ש... נכון, זה אינטרנט, נכון, למי שיש גישה בפס רחב למשחק הזה אתה לא מצפה לשמוע דברים כאלו, אבל יותר ויותר עלתה לי התחושה שאני מדברת עם ווינסטון סמית'. כן, הבחור מאוד אוהב את המנהיג שלו, הוא לא ישן שלושה ימים בכדי לוודא שעל כל פרופיל פייסבוק שמתלונן על המנהיג האהוב שלו יש תשעה שמהללים ומספרים כמה הוא אהוב, ומה קרה בסוף לאלה שתפסו מתלוננים על המנהיג האהוב ( לא יודעת, הוא השאיר את זה לדמיונינו) ועד כמה שהוא נבחר ע"י העם, עד כמה שסוריה היא מקום בטוח וטוב לחיות בו תחת הנהגתו.... ועל הפעם ההיא שהוא בא והזמין את המנהיג הדגול לאכול איתו במסעדה. טוב. טוב, קרה לכם? או שרק לי?

מירטל

New member
הייתי אומרת שכן.

אנחנו בדרך כלל לא שומרים על קשר עם אנשים לא נחמדים, ולכן לא נגלה מאיפה הם

פנריר

New member
וואו, לא ידעתי שהוא כל כך פעיל פוליטית

בהחלט לא יזיק שקצת מההתלהבות הזאת תעבור לסטודנטים בישראל. אבל כבר קרה לי בעבר שנתקלתי בשיחות פוליטיות בקבוצות או בגילדות אחרות שהייתי בהן.

למעלה