2007 NY Convention News

furtadofanatic

New member
2007 NY Convention News

חעחע יש תאריך לכנס על זינה ולוסי תיהייה שם וכולנו יודעים מה קורה בכנסים של זינה ^_^. מעריצים שואלים מתי יהייה סרט,לוסי אומרת שעכישו יותר מתמיד יש אינטרס לעשות אחד, ואז לא קורה כלום אבל לפחות נחמד שהיא באה=] (ורנה גם שם ) All of us at Creation Entertainment are happy to be returning to The East Coast with The Official XENA Convention, coming to Secaucus, New Jersey on June 1-3, 2007. Lucy Lawless and Renee O'Connor are headlining the convention, appearing separately and together on Saturday. Renee will also be doing her famous photo ops on Saturday morning. Today we've put all the various admission tickets on sale, including the most economical way to see a single day or two: general admission. Look for announcements about additional guests in the days to come but we're starting with BRITTNEY POWELL (Brunnhilda) who was a smash hit at Burbank so we had to invite her to the East Coast!

אני אחסוך לך כבר מעכשיו-תרגום לשירה

קדימה..

Shiri from the block

Active member
יוסי../images/Emo124.gif../images/Emo113.gif אוהבתך, ברונהילדה.. באה לכנס! בטח בזמן שאתה קורא מילים אלה אתה כבר מזמין כרטיס טיסה הא?../images/Emo8.gif

surpresa

New member
OMG ברונהילדה

דאמנ ... לעזאזל עם השביתת סטודנטים הזאת , אני עכשיו טס לכפרה הבלונדינית שלי (ולשם שינוי זאת לא גבריאל). שירן , יצאת מלכה שהסבת את תשומת ליבי , איזו מתנה תרצי ? אולי ילד ממני?

Shiri from the block

Active member
עד כמה שזה נשמע מפתה..../images/Emo113.gif אני מעדיפה מתנה כרטיס טיסה יחד איתך ככה אתה תהנה לך עם ברונהילדה ורנה תיהיה פנויה רק בשבילי../images/Emo152.gif

surpresa

New member
עד כמה שהייתי רוצה...

מסטיק בזוקה אני בקושי יכול לקנות לך , אז ילד ממני זאת אופציה מעולה (אם את לא רוצה ילד אפשר למצות את התהליך
)

ToryMaster

New member
שלום!

אם כבר כנס, יש לי שאלה\בקשה, חלקכם בטח זוכרים את קיבעון המעיל של גבריאל שלי [ומי שלא, שילמד עכשיו], אז רק שתדעו שזה התפתח והפך לחלק גדול מהתלבושות שלה. לא הצלחתי למצוא גזרה, הסבר או אפילו מישהו שידע לעזור לי, אז לפני שאני לוקחת את זה צעד אחד הלאה ופונה למישהו מקצועי - מישהו כאן מכיר מישהו [שמכיר מישהו שמכיר מישהו] שיצר פעם את אחת התלבושות של גבריאל [עדיפות לתלבושת בעונה השישית], ויכול להפנות אותי להסבר ברשת [גם ברוסית, אנגלית ופורטוגזית יוכלו לעזור לי], או למייל של מישהו שידע? [מי שהצליח להבין את התחביר, צל"ש]

Shiri from the block

Active member
איזה מעיל?../images/Emo2.gif../images/Emo113.gif זה?../images/Emo26.gif כי אם כן אני מצטרפת לשאלה/בקשה, המעיל הזה מדהים!../images/Emo99.gif

ToryMaster

New member
../images/Emo45.gif

חברה מכינה לי סקיצה שתשמש כגזרה, אחר כך רק נותר ממש לבצע
אם זה יצליח אעדכן
כל כך הרבה אנשים לובשים את הדברים האלו לכנסים, איך זה שאני לא מוצאת ברשת ולו הסבר אחד?!

למעלה