2 תמונות נוספות מתוואי מסילת העמק.

מצב
הנושא נעול.

79 Ori

New member

פחות או יותר אותו הקטע שכבר צילמתי ליד כלא שאטה, אבל מזווית אחרת.

easyJet

New member

והשניה
מבט על צומת השיטה

האם אין מדיניות תכנונית להימנע ממפגשי

לפי הידוע לי - כן
אבל אני לא חותם על זה.
כמו כן, אין לי מושג איזה סוג ומתי תבוצע. מבטיח לעדכן כשיהיה משהו
האם אין מדיניות תכנונית להימנע ממפגשי
מסילה-כביש בכל מסילה וכביש חדשים שנסללים?

easylivin

New member
הרכבת עוד תגרום להם לחלום על בריחה "מהסרטים"

פחות או יותר אותו הקטע שכבר צילמתי ליד כלא שאטה, אבל מזווית אחרת.
באמצעות קפיצה לתוך קרון של רכבת משא חולפת, שתעבור ממש מעבר לגדר.

על התמונות.

בועז ל

New member
אגב רכבת החלומות, שים לב לרכבת הזאת, אריק.

באמצעות קפיצה לתוך קרון של רכבת משא חולפת, שתעבור ממש מעבר לגדר.

על התמונות.
במהלך השבוע שעבר סבל אשף תכנון הנסיעה של הרכבת בעיות עיכול קשות של הלו"ז החדש.
הנה אחת מהן ובה מתגלה כי בקו בית שמש - ת"א פועלת רכבת שנוסעת במהירות שמעבר למהירות האור.

אני קצת ''מסטול'' מרוב עבודה ולכן אשאל:

הנה אחת מהן ובה מתגלה כי בקו בית שמש - ת"א פועלת רכבת שנוסעת במהירות שמעבר למהירות האור.
האם יצאה חוברת זמני נסיעות חדשה בראשון לחודש? חוברת מנייר.

לא. וגם קבצי ה-PDF שפוסמו באתר הרכבת הם רק

האם יצאה חוברת זמני נסיעות חדשה בראשון לחודש? חוברת מנייר.
בפורמט של הלוחות הגדולים של התחנות ולא בפורמט של החוברת.

תודה רבה על תשובתך המהירה !
מעניין

בפורמט של הלוחות הגדולים של התחנות ולא בפורמט של החוברת.
מעניין
מדוע לא טרחו להוציא חוברת חדשה מנייר? הרי לא לכולם יש מחשבים, במיוחד לא לקשישים הנוסעים ברכבת וזקוקים ללוח מנייר בצורת חוברת, שהרי בגיל מבוגר ההרגלים מושרשים מאוד חזק וקשה לשנותם. חבל שאין חוברת חדשה. האוסף שלי הפסיד...
חיפשתי באוסף החוברות הסרוקות (1936-2012) ולא מצאתי שדילגו בעבר על חוברת מנייר בעת שינויים כה משמעותיים.
בין השנים 1936 ועד 2012 יצאו בארץ 121 לוחות זמנים רכבתיים. במגה ארכיון נמצאים כולם למעט החוברת או הדף משנת 1935 שטרם הצלחתי להשיג. כרגע אני עובד על ניסיון לרכוש ממישהו בהולנד את לוח הזמנים של שנת 1894 הנמצא ברשותו של קו יפו - ירושלים. (מקורי ישן ומצהיב). אני לא ממש מוכן לשלם לו את המחיר שהוא דורש בשביל עמוד נייר מתפורר...

אני מניח שהסיבה היא השינויים התכופים שיש

מעניין
מדוע לא טרחו להוציא חוברת חדשה מנייר? הרי לא לכולם יש מחשבים, במיוחד לא לקשישים הנוסעים ברכבת וזקוקים ללוח מנייר בצורת חוברת, שהרי בגיל מבוגר ההרגלים מושרשים מאוד חזק וקשה לשנותם. חבל שאין חוברת חדשה. האוסף שלי הפסיד...
חיפשתי באוסף החוברות הסרוקות (1936-2012) ולא מצאתי שדילגו בעבר על חוברת מנייר בעת שינויים כה משמעותיים.
בין השנים 1936 ועד 2012 יצאו בארץ 121 לוחות זמנים רכבתיים. במגה ארכיון נמצאים כולם למעט החוברת או הדף משנת 1935 שטרם הצלחתי להשיג. כרגע אני עובד על ניסיון לרכוש ממישהו בהולנד את לוח הזמנים של שנת 1894 הנמצא ברשותו של קו יפו - ירושלים. (מקורי ישן ומצהיב). אני לא ממש מוכן לשלם לו את המחיר שהוא דורש בשביל עמוד נייר מתפורר...
בלו"ז בחודשים האחרונים והשינויים שעוד צפויים להיות. שים לב שבלו"ז שפורסם לא כתוב תאריך סיום אלא "עד להודעה חדשה".
בתחילת יולי, עם השקת הלו"ז החדש בקו ת:א-באר שבע, אפילו לא עדכנו את הלוחות של התחנות. הוציאו פרסומים קטנטנים (אפילו לא חוברת) עם הלו"ז החדש בקו הזה בלבד.
כעת לפחות מעדכנים את הלו"ז שיוצג בתחנות.
יש בכך היגיון, אבל מן הראוי היה שהרכבת לפחות תפרסם באתר שלה פורמט PDF של החוברת עבור נוסעים שמעוניינים להדפיס את החוברת לעצמם, גם אם היא לא מעוניינת להוציא כספים על הדפסת חוברת שתהיה תקפה לתקופה קצרה בלבד.
אני כבר הרבה זמן טוען שדרכי העברת המידע של הרכבת לציבור נוסעיה לקויים.
למשל, באתר הרכבת עדיין אין שום אינפורמציה על השימוש ברב-קו ברכבת (למעט הפרסום על החופשי חודשי החדש המשותף עם מטרודן שניתן לרכישה ברב-קו בלבד). אפילו על הפיילוט שבוצע בתחנות רחובות, נתניהו ות"א לא פורסם דבר באתר.

הכוונה לנתניה כמובן (על קוצו של ו'...)

בלו"ז בחודשים האחרונים והשינויים שעוד צפויים להיות. שים לב שבלו"ז שפורסם לא כתוב תאריך סיום אלא "עד להודעה חדשה".
בתחילת יולי, עם השקת הלו"ז החדש בקו ת:א-באר שבע, אפילו לא עדכנו את הלוחות של התחנות. הוציאו פרסומים קטנטנים (אפילו לא חוברת) עם הלו"ז החדש בקו הזה בלבד.
יש בכך היגיון, אבל מן הראוי היה שהרכבת לפחות תפרסם באתר שלה פורמט PDF של החוברת עבור נוסעים שמעוניינים להדפיס את החוברת לעצמם, גם אם היא לא מעוניינת להוציא כספים על הדפסת חוברת שתהיה תקפה לתקופה קצרה בלבד.
למשל, באתר הרכבת עדיין אין שום אינפורמציה על השימוש ברב-קו ברכבת (למעט הפרסום על החופשי חודשי החדש המשותף עם מטרודן שניתן לרכישה ברב-קו בלבד). אפילו על הפיילוט שבוצע בתחנות רחובות, נתניהו ות"א לא פורסם דבר באתר.
הכוונה לנתניה כמובן (על קוצו של ו'...)

דעתי זהה לדעתך בכל מה שכתבת !

ושמתי גם לב לכך שהמילים "עד להודעה חדשה" כבר הופיעו בעבר בלא מעט לוחות זמנים.
הייתי רוצה להדפיס לי חוברת. עכשיו אאלץ להדפיס את לוחות הזמנים על נייר A2 ענק שאין לי אפשרות לעשות זאת בבית. בעצם אבדוק אם נשארו רזרוות בדפוס של הרכבת...
תודה רבה רבה על התוספות וההסברים. עזרת לי מאוד.
ליל מנוחה,
אביתר.

ליל מנוחה גם לך

ושמתי גם לב לכך שהמילים "עד להודעה חדשה" כבר הופיעו בעבר בלא מעט לוחות זמנים.
הייתי רוצה להדפיס לי חוברת. עכשיו אאלץ להדפיס את לוחות הזמנים על נייר A2 ענק שאין לי אפשרות לעשות זאת בבית. בעצם אבדוק אם נשארו רזרוות בדפוס של הרכבת...
תודה רבה רבה על התוספות וההסברים. עזרת לי מאוד.
ליל מנוחה,
אביתר.
ליל מנוחה גם לך

easylivin

New member
הטלפורטציה כבר כאן! הללויה!!!

הטלפורטציה כבר כאן! הללויה!!!
ובא לחיפה גואל!!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה