2 שאלות

soosh

New member
2 שאלות

אמנם אין קשר ביניהן אבל... 1. מה בעצם עושים עם הזר? מתי מחזיקים אותו (נראה לימוזר לעמוד איתו בקבלת פנים ו/או בחופה, אז מתי כן)? 2. מחזור ביום החתונה- בזמנו שאלתי והומלץ לי על גלולות שנקראות ארסט- אם מישהי יודעת (אם מנסיון אישי ואם לאו)- אני מעוניינת לדעת האם הגלולות האלה גורמות לתופעות לוואי כלשהן? (נסיתי לברר בפורום תרופות אבל ההודעה משום מה לא נשלחת)

הדר לו

New member
2 תשובות!

1. אלו בדיוק המקומות שאת צריכה להחזיק את הזר. בקבלת פנים ובחופה. בריקודים לא כי לא רוקדים עם זר ביד. אולי לא תזמיני זר אם לא נוח לך?. 2. אולי תפסיקי לקחת גלולות שבוע לפני הזמן ותקדימי את המחזור בשבוע? אם את לוקחת גלולות כמובן? או אולי תמשיכי עם חבילת גלולות נוספת עוד כמה ימים ואז תפסיקי אבל על זה צריך להתיעץ עם רופא נשים? בשרשור הקודם על המקווה והתאריך כתבתי שאני הקדמתי את המחזור בשבוע בזכות זה שהספקתי לקחת גלולות שבוע לפני הזמן.

הילית*

New member
הי שוש, מדובר בגלולה מיוחדת

שלוקחים אותה למשך 5 ימים והיא מסדירה את המחזור החודשי לפי הצורך. התרופה הזאת חייבת במרשם רופא נשים בדיוק כמו גלולות.

danonit

New member
מתי החתונה?

לא כדאי להמשיך לקחת גלולות ובעצם להיות לפני מחזור בחתונה, זה גם תקופה שהגוף נפוח יותר וגם יש נטייה לעצבנות. אם יש לך יותר מחודשיים עד החתונה, את יכולה לגלח כמה ימים מכל חבילת גלולות וככה בעצם להזיז את המחזור אחורה בהדרגתיות. לגבי הארסט - לא שמעתי על זה אבל זה לא נשמע מאוד בריא. בהצלחה

הילית*

New member
לא בריא בדיוק כמו גלולות

יש בנות שלא לוקחות גלולות מסיבות אלו או אחרות ולכן זה טוב עבורן כל עוד הן לא עושות זאת על דעת עצמן

Ronnie*

New member
הדאגת אותי קצת... ../images/Emo4.gif

(לא שקשה לעשות את זה בימים אלו - עוד 12 יום לחתונה...) זה לא נורא להמשיך עוד חבילה, נכון? זה מה שהרופא אמר לי לעשות...

lital_f

New member
לא נורא בכלל

גם לי הרופא אמר להמשיך לעוד חבילה (למרות שבסוף התברר שסתם התבלבלתי בספירה
).

dorlim

New member
אין עם זה שום בעיה

זה אחד היתרונות של השימוש בגלולה.

omha

New member
בקשר לזר... ../images/Emo39.gif

ממה ששמעתי מכלות אחרות... לנו הכלות יש מזל גדול שאנו מחזיקות זר מכיוון שזה נותן לנו תעסוקה עם הידיים בכל הרגעים המרגשים ביותר: בקבלת הפנים ובחופה. מעבר לכך אין אנו זקוקים לו יותר. אני בהחלט מתכוונת להחזיק בזר עד לשלב הריקודים
.

שמופית

New member
מה גם שבאיזה שלב בחופה,

את מעבירה את הזר לאמא שלך, כך שזה ממש לא מעיק. אני החזקתי אותו בתחילת קבלת הפנים, בעיקר בשביל הצילומים עם המשפחה, אבל אח"כ שמתי אותו בחדר עד שעלינו לחופה. אחרי החופה, אמא שלי שמה אותו בחדר, ולא ראיתי אותו יותר במשך כל החתונה. היום הוא תלוי אצלי בבית במהופך ומתייבש לו להנאתו

maz

New member
../images/Emo39.gif זר ../images/Emo39.gif

כשחזרנו מהחתונה הביתה הנחתי אותו באגרטל. לא היה לי כח לחשוב בדיוק מה לעשות איתו. למחרת נסענו לירח דבש וחזרנו שבוע לאחר מכן וגילינו שהחתולים המתוקים שלי החליטו לבדוק אותו מקרוב. מאד מקרוב.
הנזק: אגרטל קריסטל מרוסק, שלוליות מים ופרחים מפוזרים ... לפחות יש הנצחה בתמונות ולגבי הזר בחתונה - הוא גם נותן תעסוקה לידים בקבלת הפנים, גם יפה ומוסיף למראה הכללי שלך וגם מוסיף לצילומים

תוכי

New member
תשובות

1. מחזיקים את הזר בצילומים ובכניסה לחופה אח"כ כבר אין לך מה לעשות בחופה אמא שלי החזיקה את הזר 2. תקחי גלולות במשך חודשיים רצוף על מנת שבטוח לא תקבלי בחתונה כי תהייה לך בעיה עם המקווה. (כדאי לבקש מהצלם שיעשה צילום לזר היום אני מצטערת שאין לי תמונה כזאת כי הזר היה מדהים). בהצלחה

פוקית

New member
תשובה

פשוט תמשיכי לחפיסה הבאה לא קורה כלום וזה בסדר ומותר לעשות.

soosh

New member
תודה רבה לכל העונות../images/Emo141.gif

העניין הוא שאני לא משתמשת בגלולות (מאחר וזה גורם לי להרגיש לא טוב) ולכן האופציה של להמשיך רצוף/להפסיק קודם לא רלוונטית מבחינתי. מה שבעצם רציתי לדעת זה אם ארגסט גורמות לתופעות לוואי כלשהן, שכן לא ממש מלהיב אותי להתחיל לקחת משהו לא מוכר שאני לא יודעת איך הוא ישפיע עליי, ממש לפני החתונה. לגבי הזר- נכון שזה לכאורה נותן תעסוקה לידיים בעיתות מבוכה, אלא שזה נראה לי קצת מוזר להחזיק זר פרחים. מצד שני, זה ממש לא עקרוני כרגע (בכל זאת יש לי חודשיים להתלבט).

shelycat

New member
בעיניני זר....

את יכולה ללכת על זר כמו שלי כלומר זר בצורת כדור עגול שתלוי על סרט סאטן יפה וכך הוא לא ממש מפריע אבל קקים בכל זאת.

shelycat

New member
ותמונה נוספת של הזר

מוחזק ע"י חמותי מאחורי הגב בזמן חופה

soosh

New member
באמת זר יפה

אם אחליט בעד זר,הוא יהיה בסגנון הזה (זה מה שנקרא בוקה, לא?).

shelycat

New member
לא נראה לי שקוראים לזה בוקה.....

כשאני תארתי את הזר שאני רוצה למעצב שלי פשוט אמרתי לו "כמו כדורגל אבל סגול". בוקה אם אני לא טועה הוא זר רגיל (עם הגבעולים) שהחלק של הפרחים/תפרחות בו מעוגל. הזר שלי היה עגול לחלוטין, התפרחות (וקצת מהגבעול)של הפרחים (במקרה שלי וורדים) היו פשוט נעוצות בתוך ספוג עגול (בדקתי
). היום כבר רוב חנויות הפרחים ומעצבי הארועים יודעים להכין את זה ומבינים ישר למה תתכווני כשתגידי כדור פרחים.

למעלה