2 שאלות על זיכרון RAM

Gabi89

New member
2 שאלות על זיכרון RAM

1.כמה סלוטים אמורים להיות לי במחשב שבהם אפשר להכניס זכרונות RAM? (פנטיום 4..קניתי לפני 4 שנים בערך..) 2.המצב שלי הוא כזה...יש לי שני כרטיסים של 256 כל אחד...עכשיו המהירות של הראשון היא 400MHz ושל השני 266MHz... עכשיו אני רוצה לקנות עוד כרטיס זיכרון של 1 GB במהירות 600 ומשהו MHz...השאלה היא האם זה משנה אם שלושת הכרטיסים הם במהירות שונה אחד מהשני כך שזה לא טוב שכולם יהיו מחוברים במקביל או שזה בסדר?

כמה תשובות

יש לוחות שיש להם שני סלוטים של זיכרון. יש לוחות עם שלוש. יש לוחות עם 4. יש לוחות עם 8. אם לא תפתח את המארז ותסתכל, אז לפחות תבדוק איזה לוח אם יש לך, וחפש בגוגל כמה סלוטים של זיכרון יש לו. אתה לא יכול לקנות זיכרון במהירות של 667. אתה יכול לרכוש רק זיכרון מסזוג DDR1 שהמהירות שלו היא בין 266 ל 400. טכנית לא תוכל להכניס זיכרון במהירות 533 ומעלה.

Gabi89

New member
אם כך...

מה האפשרות האופטימאלית במצב זה? האם להסיר את שני הכרטיסים שיש לי עכשיו ולשים במקומם כרטיס אחד של 1 GB במהירות 667MHz או שעדיף לקנות כרטיס של 1 GB במהירות 400 MHz ולהוסיף אותו לכרטיסים הנוכחיים?

אתה לא יכול לשים

שום זיכרון במהירות שעולה על 400 במחשב שלך. הלוח שלך לא תומך בזה, ואין לך לאן להכניס אותו בכלל. מה זה משאיר לנו ??

Gabi89

New member
אהה אוקיי...

לא הבנתי אותך מקודם... אז נניח ואקנה 1 GB במהירות 400 .. האם כדאי להוריד את אותו ה-256 עם מהירות 266 או להשאיר אותו?

adia

New member
תעלה את מפרט המחשב או לוחM

רק ע"י זיהוי לוח האם אפשר לומר לך.

למעלה