2 שאלות בקשר לבעייה בWindows

דור1279511

New member
2 שאלות בקשר לבעייה בWindows

כשאני מתחיל את המחשב שלי (שנקנה לפי שנה בערך) הוא מתחיל כרגיל, אבל לפני שווינדוס אמור לעלות הוא כותב הודעה: We apologize for the inconvenience but Windows did not start successfully. A recent hardware or software change might have caused this. ..... ואז הוא שואל באיזה דרך אני רוצה להתחיל את ווינדוס: Safe Mode Safe Mode with Networking Safe Mode with Command Prompt Last known good configuration Start windows normally כשאני לוחץ על האפשרות של "Start windows normally" או "Last known good configuration" הוא מראה פס טעינה שמתחיל להטען, ואחרי שבערך עשירית ממנו מלאה, הוא נעצר, רואים את מסך הכניסה לwindows XP (מסך הטעינה עם הלוגו), וזה לא נכנס לdesktop, אלא מתחיל מחדש. אם אני לוחץ על Safe Mode הוא אומר שחסר קובץ כלשהו. שאלה ראשונה: מה אני אמור לעשות במצב כזה? רק להתקין מחדש את ווינדוס יעבוד? שאלה שנייה: נגיד ואני מתקין מחדש את ווינדוס, זה ימחק לי את כל הקבצים על המחשב? אם כן, יש איזושהי דרך לגבות את הקבצים שיש לי על המחשב, כי יש שם כמה קבצים חשובים, שקשה לי מאוד לעשות מחדש. תודה רבה לכל מי שעוזר או מנסה לעזור

טוב

כשאתה מעלה את המחשב ב safe mode מתחילות לרוץ שורות - מה השורה האחרונה שהמחשב מעלה ? "הוא אומר שחסר קובץ כלשהו" אתה רוצה שננחש איזה קובץ זה ?

דור1279511

New member
אהה...

לא התכוונתי לשחק ב"נחש את הקובץ" (דרך אגב, משחק מעולה), אלא פשוט העדפתי לא להדליק את המחשב שוב ולא ידעתי שזה חשוב... כשאני מנסה להפעיל על safe mode זה אומר: multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS\system32\ntoskrnl.exe Windows could not start because the following file is missing or corrupt: Windows root\system32\ntoskrnl.exe Please re-install a copy of the above file. תודה על העזרה בינתיים

Seraphim

New member
אז ככה

תכניס את הדיסק של חלונות לכונן ותדליק את המחשב, יופיע לך מסך BOOT FROM CD... ואז Press any key to bood from CD... לחץ על Any Key יעני כל מקש... יעלה לך מסך כחול של התקנה, 3 אופציות: 1.Install 2. Repair 3. Quit בחר ב2, אם אני לא טועה זה ע"י לחיצה על R, אתה כבר תראה, הוא ישאל אותך אם לעשות REPAIR ע"י הCONSULE או REPAIR מלא אוטומטי (נדמה לי מקש L ואז F אבל אל תתפוס אותי במילה, פשוט תקרא שם) אתה בוחר מלא מובן. הוא שואל אותך אם יש לי לך Emergency Disc והיות ואין לנו - נאמר את האמת - אין, ואז יתחיל תהליך קצרצר של בדיקה ואי"ה אחרי זה המחשב יעשה RESET והבעיה תסתדר.... אם זה לא עובד אז צריך לעשות את הREPAIR ידנית או להתקין לבד את הקובץ. זה ארוך יותא אז בוא נראה קודם מה קורה עם האוטומט לפני שאני מסביר על הידני.

למעלה