2 רצינית!

חנוך617

New member
2 רצינית!

יש כאן 2 רצינית, אחת עם R לפני צינית ואחת עם R אחרי. לא ברור מה זה אומר. למי יש הסבר?

חנוך היקר

אשתך רצינית מאד אם היא נותנת לך לכתוב עכשיו בפורום במקום לעזור לשבת

חנוך617

New member
לא יודע איך זה

אצלך אבל אנחנו מידי פעם מוזמנים לשבת. בדיוק השבת אנו מתארחים.

BigKay

New member
לפעמים כשלא מפרעים

זה גם עזרה... ציטוט מחנוך:"ניפגש ואז נראה מי הגיבור"

Rצינית

New member
זה אומר שבהרשמה נפלה טעות

בס"ד שאלצה להרשם שוב בניק הנכון שהוא Rצינית. וחוצמזה מה הבעיה אם איני עושה בו תעלולים כמוך??אה?? ראית כאן שירשור של ה-ציניתR. חנוך..תרגע!!! לא אתפוס לך את מעמדך.אתה נשמע לחוץ מהקטע שלי. כבודך במקומך מונח!!! לא עושה איתך שום תחרות. אגב.הניק מני חביב עלי מחנוך

חנוך617

New member
רואים שאת ירוקה

כאן. פשוט חששתי שמישהו מנסה לחקות אותך כי את מה זה פופולארית.

Rצינית

New member
חה..חששת שיש כאן עוד ששבניקית..

בס"ד אז זהו יש רק שבבניקית אחת ויחידה לפורום זה.אין לך עבודה קשה, תתמודד איתה!! ו..ד"ש למארחים שלך בשבת.. שבת שלום! <אה ..בעצם אחלנו כבר אחד לשני שבת שלום.ע"ע שירשורי השבבניקית והשבבניק>

קרןk

New member
חבוב,

בס"ד צר לי לבשר לך, שאתה לוקה בתעתועי ראיה חמורים ל"ע!
מסתומא, הניק שלי גרם לך לנקע בלתי הפיך בעינים..
( לא שמעולם הן לא הסתכלו זו על זו..) ילדון, קלטתי ת'רמז שלך!
מוטב שתלך מהר לבדיקה אצל האופטיקאי שלך - לפני שארסס עליך ב-K300 שלי. ולהבא, תחשוב פעמים לפני שהמקלדת שלך פולטת ספקולציות פרורסיביות!!!
ונמאס כבר מהכסאחים שהולכים בפורום אחד על השני!!! אולי תעלו ברמה?!

רולי NO 1

New member
מה זה הפיסקולציה הזאת?

איזה מלחמות? מה את אגרסיבית כזאת? אנחנו עדיין בחודש אדר...אז חבל סתם לעשות פורבקציות וספקולסיות וכל המינופיקתיה והסיכולימונים שרק גורמים לזינותיכיה עצבנית ומיותרת..מקווה שהבנתם..אני בכא` לא הבנתי..העיקר שיהיה לכם שבת שלום ותהנו!

קרןk

New member
רולי - פורבקציות--> פרובוקציות

בס"ד מי היית המורה שלך בכיתה א'?! היא לא ראתה שאתה בנוסף ללקוי ראיה, גם מגמגם בכתיבה? מוזר.. על כל פנים, שיהיה לך שב"ש! ותמשיך להתעלם, ולשנות ת'נושא המרכזי, מההשמצות שנאמת כנגדי לעיל..

לא ברור לי

מה הדחף הטיפשי הזה שלך לכתוב כאלה שטיות בפורום.... אתה מתבקש ודחוף להעלות את הרמה שלך ...

למעלה