2 עיצובים (הפעם פשוטים
)

matapuz

New member
2 עיצובים (הפעם פשוטים ../images/Emo9.gif)

רעיון ראשון - האביר על הסוס הלבן לצערי אני לא רוכב על סוסים, ממש מתחשק לי
אז חשבתי על רעיון להדביק את הראש שלי על מישהו שרוכב כבר
בתור האביר על הסוס הלבן
(כמה קיטשי מצידי) אז אחרי חיפושים רבים, מצאתי את התמונה המתאימה
מיד אחרי ההודעה הזו אצרף תמונה שלי, פשוט תדביקו במקום של הראש... תודה רבה!

matapuz

New member
ועיצוב שני - פינוקיו ../images/Emo151.gif

העיצוב הקודם (והיפה!) של החרב באבן שעשה לי עוץליגוץלי נתן לי רעיון לעשות תמונה כמו פינוקיו
פשוט אני רוצה שתאריכו ת'אף ועליו תדביקו את היצור הקטן הזה שרץ אחרי פינוקיו כל הזמן על האף (איך קוראים לו?
טוב, מיד אצרף תמונה שלו על האף של פינוקיו) תודה רבה למעצבים... מעריך את זה מאוד, אתם צריכים צל"ש על זה שעדיין לא העפתם אותי מהפורום

הסיבה לכל ההסברים שהכנסתי

שלדעתי עדיף לדעת לעשות לבד. אני מציע שתתקין gimp, ותנסה לבד לפני שאתן לך משהו מוכן. יש גרסה ללינוקס (פשוט לבחור ממנהל ההתקנות), לחלונות ולמקינטוש. אתה רוצה קישור לדף ההורדות? אם תסתבך - אל תתביש לשאול.

עוץ לי.....

מי כמוני יודעת שזה כיף גדול לעצב, אם מתן בעניין זה יהיה נחמד לראות עיצובים שלו - משלו
אבל יש אנשים שזה לא מדבר אליהם כל כך.. רואים שאתה משקיע ורוצה שאנשים ילמדו - ועל זה שאפו
ו..
ממני

קוקי,

אני יודע "איך", אבל לא "מה". אני פה כדי לנסות לעזור לאלו שיודעים "מה" (את זה אי אפשר ללמוד) עם ה"איך" (שאפשר ללמוד). הנה קישור להורדה (חוקית, חופשית וחינמית) של gimp: http://www.gimp.org/downloads/

בזמן שעשיתי תואר

בהחלט השתלם להכיר את התכנה הזו. ועוד משהו לmatapuz: עם הידע שלי, העיבוד השני שביקשת (להפוך אותך לפינוקיו) מעבר לכוחותי. העיבוד הראשון פשוט מאד (עבודה בשכבות, התאמה של הראש שלך במקום הראש של האביר ומחיקה סלקטיבית של הראש שלו). אשמח לראות מה יצא לך.

matapuz

New member
אני יודע רק לעצב בצייר ../images/Emo6.gif

עלוב... הנה דוגמא - חתכתי 2 תמונות והדבקתי אותם עם הקיר... וכמובן שזה היה סיוט, כי היה צריך להקטין אותם בשביל זה

matapuz

New member
ועוד אחת ממש ישנה

השיער בגימפ, הדבר היחידי שהצלחתי בתוכנה
וההדבקה מהצייר... פשוט התמונות על אותו רקע, אז היה לי קל. כאן נגמר לו כישרון העיצוב שלי

matapuz

New member
אפשר קישור?

פעם ניסיתי את התוכנה הזו, ולא הסתדרתי. ידעתי רק לצבוע ת'שיער
יש לי רק ניסיון בצייר

matapuz

New member
תודה

ונגיד התמונה עם האביר
איך אני מקטין את הראש שייכנס בדיוק לתמונה?

matapuz

New member
תודה רבה, אבל אני לא מסתדר ../images/Emo4.gif../images/Emo10.gif

נראה לי זה סימן שהגיע הזמן לוותר על כל הטירוף שלי עם התמונות ולהתחיל לצלם תמונות רגילות כמו כולם... תודה ומצטער על כל הטרחה שטרחת בשבילי ותודה לכולם על העיצובים הנפלאים!

במה אתה לא מסתדר?

זה רק פעולות טכניות. מנסים, אם מתקלקל - לא נורא (או שלא שומרים, או שעושים גיבוי לפני).

matapuz

New member
הצלחתי!!!

סוף סוף, אחרי שישבתי על זה המון זמן הבנתי את הפרנציפ... עזרת לי מאוד
איך יצא?

למעלה