2 דברים

Ilya T

New member
2 דברים

קודם כול דוליאק חתם בדנבר. התרגיל של הניקס לא הצליח... דבר שני כתבה מאוד מעניינת בקשר לעסקאות האחרונות וכסף ב- NBA , לכל מי שיש לו כוח לקרוא באנגלית מומלץ מאוד.

סלים וארזה

New member
מנהל
אז עוד כמה דברים קלקסטון ופייטון נקנסו כל אחד, אבל לא מושעים ממשחקים לאחר שרבו ביניהם וינס קארטר ברשימת הפצועים של טורונטו כך גם מייק מילר בממפיס אולווקנדי יחזור לשחק ארטסט מושבת לחודש עד חודש וחצי (קללת הגורנישט, לאחר שלירון לא רצה לעשות עליו טרייד) מקדייס חוזר לסגל של פיניקס הנדלוגטן שוחרר מפיניקס תרל ברנדון גם שוחרר (או החוזה שלו ליתר דיוק) מאטלנטה ריף להפרנץ חושב לחזור לשחק עוד העונה

Ploral Reaction

New member
הכתבת הזאת

נחמדה, אבל לא מחדשת לי שום דבר...היא אבל טובה למי שלא בקיא באנ בי איי כהתחלה..

The PeaceKeeper

New member
חבל לדוליאק כי הוא לא יקבל דקות...

הוא היה צריך ללכת לקרוצה שאין לה ממש סנטר כמו פיניקס למרות שוייט נתן משחק יפה היום של 11 13 אם אני לא טועה?.. דנבר כבר מסודרים.. יש להם את קמבי הננה אנדרסון ואלסון שמידי פעם מסופסל.. אז שלא יצפה אני אומר ו... הממ לא קראתי את הכתבה אז... חבל לי אם אני אצא עכשיו טיפש למרות שלא ניראה לי שזה יקרה..

Ploral Reaction

New member
דווקא פיניקס?

הם הביאו עכשיו את קלארק ככה שאתה לא יכול להגיד שאין להם סנטר...יש להם לפחות כמו רוב הקבוצות האחרות :) דרך אגב הוא לא אמור להיות באטלנטה? אז למה הוא הועזב? קבוצות בלי סנטר זה גולדן סטייט, בוסטון, מילווקי...

Ploral Reaction

New member
אופס אחים שלי

היה לי בלאק אאוט קטן ודמפייר ברח לי. אבל מה יש בבוסטון? בלאונט הוא יותר PF מסנטר, ומיהם הוא סנטר בודד (גם לפרנץ יכול להיחשב סנטר, אבל הוא גם יכול להיות ישחק PF עונה הבאה, וגם פצוע להרבה זמן)

1LIRONOS4

New member
הוא סנטר לכל דבר, גם האחוזים שלו

מראים כמה הוא קרוב לסל - 57%!!! הטוב בליגה באחוזי שדה.

Ploral Reaction

New member
עדיין

זה גם בגלל שהוא זורק מעט וכי הוא אופציה חמישית בהתקפה. ובכל מקרה, גם אם הוא סנטר, עדיין קבוצה עם שני סנטרים פחות מבינוניים בהחלט יכולה להיחשב קבוצה נטולת סנטר בשביל ההגדרה.

The PeaceKeeper

New member
מסכים...

ומה פתאום... מה עשו בזה קיאון קלארק לא כזה טוב וגולדן סטייט זו הקבוצה האחרונה שצריכה סנטרים... יש להם את דאמפייר פויל קרדינל דנבילי... כל אלה לא רק ריבאונדים אלא גם חוסמים טובים!... בל נשכח גם את רובינסון שגם חוסם טוב..

Ploral Reaction

New member
מה הקשר לעזעאזל?

אם יש לקבוצה חוסמים וריבאונדרים טובים בעמדות אחרות אז היא לא צריכה סנטר?.... אתה לא קשור לכלום. ואת דמפייר אכן שכחתי, אבל סנטר מחליף לגיטימי אין שם (פויל הוא שחקן עלוב למדי), לפחות כל עוד קליף רובינסון לא משחק כסנטר. וקיאון קלארק בליגה נטולת סנטרים כמו הנוכחית, הוא אחד היותר טובים ויציבים שיש, או לפחות היה לפני הפציעה הנוכחית שלו...

The PeaceKeeper

New member
ליגה נטולת סנטרים?!?...

מה קרה?.. יאו ואללאס שאק,דמפייר, ראטליף, דיוויס מלגור?.. כל אלה לא סנטרים?.. עמדות אחרות?!.. אם היית בודק היית מבין שכל מי שהזכרתי חוץ מרובינסון שכבר כתבתי קודם שהוא לא סנטר.. יכולים להיות בנטרים.. בעיה שלך שלא שמת לב... לגבי פויל?... כמה הוא שיחק שנים קודמות?.. אומנם הוא עלוב למדיך.. אבל כל הוא הוא מוריד ריב' בממוצע טוב אז מה זה משנה?... אז או קיי אין הרבה סנטרים התקפיים לא קיימים כמעט כי ההגנה השתפרה בשנים האחרונות לכן קולעים פחות מתחת לסל חוץ משאק שהוא פשוט שם (ותופס חצי מהסטייפלט סנטר)

1LIRONOS4

New member
לא הייתי אומר שבן סנטר

אבל כל השאר כן. בקשר לראטליף זה כבר לא ברור, פעם הי PF, עכשיו הוא C לכל דבר. מאגלור הוא המורנינג הבא
נ.ב. אם כבר הזכרתי את מורנינג אז כמה שאתם צוחקים על פויל הוא היה מלך החסימות במכללות עם ממוצע של 5.7 חסימות למשחק ועם הכי הרבה חסימות (לא זכור לי המספר המדוייק).

Ploral Reaction

New member
אני ישאיר ליוטה את ההסברים :)

ואם לא יתחשק לו להשוות שוב בין הסנטרים היום לסנטרים לפני עשור, אתה מוזמן לבדוק לבד :) הכל יחסי. ודרך אגב זה שאתה מצליח להעלות בדיוק 7 שמות בלבד של סנטרים משמעותיים בליגה, זה אומר הרבה. מה גם שרק שניים מהם הם אופציות ראשונות בהתקפה...וגם זה לא בטוח. וזה אומר הרבה.

capsl0ck

New member
ממש בקטן -

הסיבה היא שהליגה טסה קדימה. השחקנים הופכים אתלטים ואתלטים מרגע לרגע, והמשחק מבוסס הרבה יותר על ריצה, כאשר הכדור רוב הזמן בידיים של הגארדים מאשר אצל הסנטרים. השאלה היא מה הגיע קודם - הביצה או התרנגולת ?

למעלה