2 דברים חשובים

meirav1

New member
2 דברים חשובים

למה לא מסדרים לאמט בן זוג, ממש מעניין לראות אותו עם מישהו ? ולא זקן כמו הגו´רג הזה ובפרק האחרון לא הבנתי תקטע של ברייאן בחנות קומיקס של מייקל מה הוא באמת התכוון לשכב איתו ולהרוס את כל הידידות שלהם ? ומה הוא התכוון בה אני מכיר תאני האמיתי שלך [

maayan15

New member
אה?

כאן מעיין שלא ראתה את הפרק השבועה ולאיכולה לישון כי היא שמעה (קראה) את המילים- מייקל, בריאן, הוא התכוון לשכב איתו. באותו משפט.. מישהו מוכן להגיד לי מה מספר הפרק בצורה האמריקאית כדיי שאני יוכל להוריד אותו?... מהר!!!

maayan15

New member
עקב חוסר שינה....

רשמתי הרבה מילים לא כמו שצריך- המילים להודעות מעיין העייפה- * שבועה- שבוע *ולאיכולה- ולא יכולה *לישון- לנשום

סילביא

New member
הוא התכוון

לשכב איתו (או שמה לעמוד איתו... ל]פי הפוזה) אבל לא מתוך משיכה מינית, לדעתי, אלא כדי לאפשר למייקי להשתחרר מזה שהוא כל הזמן חושב "איך היה אילו הייתי שוכב עם בראיין" מייקי באמת הפך ליצור בלתי נסבל!!! יש לו גבר, ככה שזה לא מחוסר סקס.. אז מה הבעיה שלו!??!!?1 ואמט... אוי אמט......צריך לתת לו יותר סצנות סקס ומהר

nitZaPrayTion

New member
תהיה לאמט סצינת סקס.. ../images/Emo58.gif

זאת שהוא עושה את זה בשירותים עם ג´ורג´, וזאת הולכת להיות הסקס האחרון של ג´ורג´... כמה עצוף!!

סילביא

New member
חבל../images/Emo58.gif

כי , חמרות שאני חולה על ג´סטין. אם נירגע שניה ונחשוב ברצינות, הרי הבן אדם הנורמלי היחיד בסדרה, זה משמגיעים לו חיי מין תקינים ומשאושרים הוא אמט. טוב, בואו נקווה שלפני שהוא שוכב עם טד הטמבל יהיה לו איזה נתח בשר טרי טוב~

lolly1

New member
../images/Emo58.gifסילביא

הם לא שוכבים...רק מתנשקים..אני כבר אוסיף תמונה ..שנייה...

meirav1

New member
אני חייבת להסכים

עם מה שניכתב בהודעה הקודמת מייקל נהיה מעצבן בטירוף פרק קודם עם הקפטן אסטרו שלו , עכשיו עם הקטע שבן וברייאן שכבו תשתחרר קצת .... וכן ג´סטין ואמט הם המלכים שך הסידרה ואני ממש רוצה שלאמט יהיה מישהו חתיך לא אמט ולא גו´רג הזה

מור 007

New member
כן.....

הוא באמת מתחיל לעצבן אותי..... והמלך היחיד של הסדרה זה בריאן הכוסון!!

lolly1

New member
../images/Emo58.gifאוקיי

לקח קצת יותר זמן מ-"כבר.." אבל הנה: התמונה עם הנשיקה מלאת התשוקה.. של טד ואמט!

נכון....

הוא כבר מתחיל לעצבן בסדרה שימצאו לו כבר מישהו! אבל חוץ מזה בריאן קיני הכוסון!

למעלה