1200 ש"ח Lenovo IdeaPad S10e 10.1" 160G ATOM

banv52

New member
1200 ש"ח Lenovo IdeaPad S10e 10.1" 160G ATOM

מחשב נייד "מציאה"???????????? או ... מחיר מפתה 1250+ 199 לסוללה 6 תאים Lenovo IdeaPad S10e 10.1" 160G ATOM 1.6מעבד סוג: Intel Atom מהירות המעבד: 1.6 GHz סדרה: N270 BUS SPEED: 533 MHz מסך גודל המסך: 10.1 " רזולוציה: 1024X576 כרטיס מסך: Intel Graphics Media Accelerator 950 מסך: Glossy Display מסך רחב- WIDE: כלול זכרון נפח: 1024 MB הרכב: (1024MB (512MB X 2 מהירות: 667 MHz סוג זכרון: DDR 2 אפשרות להרחבה עד: 1536 MB כוננים ד.קשיח נפח איחסון: 160 GB חיבור ד.קשיח: S.ATA נתוני שמע כרטיס קול: Realtek High Definition Audio רמקולים: כלול יציאת אוזניות: כלול מצלמת אינטרנט מובנת: כלול תקשורת כרטיס רשת 10/100: כלול Bluetooth 2.0: כלול מודם תקשרות מהירה V. 90: כלול מערכת הפעלה דגם: WIN XP HOME שפת מערכת ההפעלה: דו-לשוני (בחירה בזמן הפעלה ראשונית) מידות משקל כולל סוללה: 1.3 ק"ג אורך: 25.6 ס"מ רוחב: 27 ס"מ עובי: 1.8 ס"מ צבע: לבן חיבורים USB 2.0: 2 כניסות VGA 15-pin: כלול RJ-45 Ethernet: כלול כניסת מיקרופון: כלול חיבור MONITOR: כלול נתוני סוללה סוג סוללה: Lithium-ion זמן עבודה עד: 3 שעות - עפי הוראות יצרן מספר תאי סוללה: 3 תאים 4068-4TG

ixigul

New member
מישהו יכול לתת דעה על הדגם הזה/מול נטבוקים

אחרים עם מסך "10? ,בעיקרון אני צריך אותו לשימוש כמחשב שני לאינטרנט,אופיס ותוכנות קאד 2D בעיקר -האם יחזיק? כרגע יש לי מחשב נייד בן 3 עם מעבד סונומה מהירות 2.0 וכרטיס מסך 64MB SHARED והוא מספיק לצרכיי- על הנייר המפרט לא שונה מהותית בין השניים- מה בפועל? תודה רבה

יאיר B

New member
הלנובו הזה הוא נטבוק עם מפרט סטנדרטי.

אם מחשב בן 3 מספיק למה שאתה צריך, גם הנטבוק הזה יספיק. השאלה היא אם המסך לא יהיה קטן מדי עבור תוכנות סרטוט. אגב, סונומה זה לא מעבד אלא ערכת שבבים, המעבד הוא פנטיום M מסוג כלשהו (כלומר הדור שלפני הקור-דו של היום).

ixigul

New member
אני אגיד לך מה...

הסתכלתי אחורה על שאלות קודמות בפורום בנושא ויש מסקנה ברורה מהתשובות שהגבול גזרה העליון של מחשבי הנטבוק זה אינטרנט ואופיס אולי סרטים... והמפרט כאמור נשמע לי,הלא מומחה, למספיק לפעולה חלקה גם להרבה יותר מכך אם זה היה מפרט של נייד גדול יותר(וזה מהידע של מה שהיה אז כשקניתי אותו) . הנייד שלי (HP DV4000) שכבר הסכמנו שהוא לא כפול ליבה והכרטיס המסך שלו בסיסי עושה את העבודה בדו מימד בוודאי וגם בתלת אם זה לא משהו כבד במיוחד הכל רץ חלק-אשמח לשמוע את דעתך על כך, בקשר למסך-זה יהיה מחשב שני +מסך גדול שנחבר אליו עם מקלדת כמובן, נ.ב האם בחודשיים שלושה הקרובים צפויה ירידת מחיר/קבלת יותר עבור אותו הכסף היחסי ששווה לחכות בשבילה? תודה רבה על העזרה דרך אגב

למעלה