12/2020 – מסיימים – סיכום חודש ⏏️🎅🎓👔🐔🐬🚢🍌

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אבל אבל... מזל אריה זה באוגוסט8-*

|כן|B-|
ועל מה פייסבוק חסמו אותך?8-*
שאלות שאני שאלתי יומיים מאוחר יותר...
וואו איך זכרת את זה????????? אני חושבת שזו הסדרה שחשבתי עליה גם.
מאוד אהבתי אותה (למרות שיש מצב שהיום היא כבר לא היתה מצחיקה אותי).
אני מאוד אהבתי אותה.
אני זוכר שמידי פעם הייתי רואה את הבן משם באיזו תוכנית בריטית כשהוא כבר היה מבוגר יותר.
היא הייתה מאוד מטופשת, אבל באמת מאוד מצחיקה. המון קומדיה של טעויות.
אבל באמת שלא היה בה משהו מיוחד או מחוכם. ונראה לי שהיא דוגמה מאוד טובה למי שטוען שטלוויזיה בריטית היא טובה יותר מטלוויזיה אמריקאית - שהטלוויזיה בריטית יכולה להיות סתמית כמו אמריקאית.
אם זה היה עולה בנטפליקס או משהו אז בשמחה הייתי צופה בהכל מההתחלה. אבל כרגע קשה למצוא אפילו יותר מקטעים בודדים של זה ביו-טיוב.
-אם כי אני יכול לבדוק אם לדודים שלי מאנגליה אולי יש קלטות...
|כן||כן| במיוחד שהכותבים כבר ממש ממחזרים את עצמם, זה ברור שאין להם חומר חדש וסתם מורחים עוד עונה ועוד עונה!
הרגיש שב2019 לחלוטין מיחזרו עלילות שוב ושוב. אבל אז בתחילת 2020 כנראה שכרו כותבים חדשים. נכון שהם נאלצו להמשיך במידה מסויימת את העלילה הישנה, אבל גם הכניסו עלילה חדשה שלא הייתה כמוה. היה לזה פוטנציאל ענקי. אם כי גם זה איכשהו נעשה משעמם נורא.
@טוני החתול תראה איזה יופי רק הזכרתי את זה והיא העלתה ציור חדש|מאוהב|
כן ראיתי שהיא בדיוק הוציאה חדש (אני לא יודע מה נזכרת בזה רק עכשיו, אני ראיתי את זה לפחות שלשום :p)
תכלס בשלב הזה אם היא קוראת ספר חדש אנחנו נהיה חייבים לקרוא אותו כדי להבין את הציורים שלה (וכדי שלא יספליירו לנו)
אילת לא נחשבת, שיהיה צונאמי על ת"א נדברB-|.
יש עוד איזה 24 ימים עד סוף 2020, אז נראה.
אני מזמן עברתי לגרסה האמריקאית, העלילה עצמה נהייתה מופרכת לגמרי וגם דיי מדכאת. אבל הכתיבה והדמויות שם הרבה יותר מוצלחות.
שם זה מרגיש כאילו עשו את העלילה פנטסטית מידי.
חוץ מזה שאני מעדיף כשהנבלים בסדרות שלי הם מורכבים ולא כאלו בלי שום redeeming qualities
*(וואו, אני לא מאמין שכתבתי את שתי המילים האלו ויצא לי איות נכון בניסיון ראשון)(קצת מפצה על כך שאני לא מצליח לתרגם דברים לעברית בראש שלי)
היי! בחודשים האחרונים אני עונה באופן קבוע כמעט על כול השאלות(חוץ משיר וסרטים) לא משנה כמה הן הזויות, ואני אשכרה יושבת וחושבת על התשובות שלי|שפם||שפם|.
האמת שנכון. זה פשוט היה במשך הרבה זמן תכונה קבועה שלך שהרבה שאלות לא היית עונה.
אבל עכשיו זה גם לא כזה חדש שאת עונה.
אז איכשהו נתקעת עדיין עם המוניטין של מישהי שלא עונה, אבל בלי הקרדיט המיוחד של זה שאת כן עונה.

didalf

Well-known member
לי דווקא יש ידע יחסית גדול של מיתולוגיה יוונית, אבל את הפרטים על הסיפור הזה לא הכרתי.
בעיקר כל מה שידעתי על אכילס זה הסיפור על העקב שלו. זכור לי שקראתי שהסופרת ביססה את הספר שלה על גרסה מוקדמת יותר של האגדה עליו שבה אין את הקטע של העקב.
חחחח כנל. כל מה שידעתי על אכילס זה העקב שלו, וכל מה שידעתי על מלחמת טרויה זה הקטע עם הסוס, שני דברים שבקושי הוזכרו וממש באגביות לקראת הסוף. וכל הספר אני כזה "רגע אבל מתי הסוס":-D אפילו לא ידעתי שאכילס קשור לטרויה|פנים|
תכלס בשלב הזה אם היא קוראת ספר חדש אנחנו נהיה חייבים לקרוא אותו כדי להבין את הציורים שלה (וכדי שלא יספליירו לנו)
סו פאר הבחירות שלה טובות אז אני אשמח:-P:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כן? להראות שגם אני חי וקורא בפורום מדי פעם? נו טוב...
וואו, איזה כיף לראות אותך כאן. ולא רק בתשובה קצרה למישהו.
אני לרוב מודע לכך שאתה חי רק דרך הפעילות שלך בקלנדר (ובזכותך גם אני נרשמתי לwandavision)
שם: נו אתם יודעים.
אוקמוט? (ocmot)
כיוון: תבחרו אחד, בסוף תגיעו..
בחרתי למעלה. אני לא בטוח שזה יעבוד
סדרות החודש: The Flight Attendant, Person of Interest.
POI - עדיין? אני זוכר שדיברנו עליה לפני מיליון שנה. אתה אמרת ששווה להתמיד. אני אמרתי שאלו היו שני פרקי פתיחת הסדרה הכי נוראיים שאי פעם ראיתי.
אני עדיין קצת מתפתה לנסות אותה שוב בגלל איימי אקר. אבל מצד שני אני לא יכול לסבול את מייקל אמרסון. והראשי האחר הרגיש עם אישיות של בול עץ.
The Flight Attendant - אני גם מתכנן לנסות. אני מבין שאהבת את הפרקים הראשונים?
למה אתם מצפים בחודש הקרוב? שאולי יגיעו חיסוני קורונה ונצא מהברוך שאנחנו מתחפרים בו כבר 10 חודשים?!
אני לא בטוח אם החיסונים צפויים להגיע החודש. וגם כשהם יגיעו יקח זמן עד שהם יגיעו לסתם אזרחים כמונו (אלא אם כן יש לך מעמד מיוחד כמו רופא, או מקורב לפוליטיקאי)
אבל האמת שהשבוע לראשונה הרגשתי שאנחנו קרובים יותר לסיום תקופת הקורונה מאשר לתחילתה. כלומר אני יכול לדמיין את עצמי אולי מתישהו באפריל נכנס לחנות בלי מסכה.
איזה נס טלוויזיוני גדול מדגים את הכוח של חנוכה?
קיומה של סופרנטורל עד לעונה 15, זה ממש כמו נס פך השמן, כמות פרקים לא הגיונית כשכבר חשבתם שהם מיצו את הכל אחרי 8 עונות.
לחלוטין מוצה לחלוטין.
אני די בטוח שבאחת העונות האחרונות הם זרקו פרק שהוא מילה למילה פרק מעונה 1 רק כדי לבדוק אם מישהו ישים לב.
ולכל הרוחות כמה פעמים האחים יכולים לריב סופית ואז לסלוח אחד לשני.
(אגב, עוד לא ראיתי את שתי העונות האחרונות)
איזו מכה אחרונה אתם חושבים ש2020 תזרוק עלינו בחודש האחרון שלה? (לא משהו שאתם באמת חושבים שיקרה, תרחיקו עם הדימיון)
בחירות סבב 4 בתוך שנתיים.. כי זה מה שחסר לנו.
כן, אולי יכריזו על בחירות, אבל הבחירות עצמם כבר לא יהיו ב2020, אז זה לא אותו דבר.
חודש הבא יהיה סיכום החודש הראשון שאני אכתוב ב2021, מה אתם חושבים שכדאי לי לשנות? (אל תבכו, אבל ימי הולדת של סדרות יורד)
כמו שזה עכשיו זה מספיק טוב, גם בלי ימי ההולדת.
איך אפשר בלי ימי הולדת? איך נחגוג?|בלון|
למה סנטה קלאוס לא מחלק מתנות לילדים יהודים?
כי הוא גנרל נוצרי.
זאת לפחות תשובה מקורית.
לא הכי ברורה, אבל מקורית.
יש המון סדרות על רופאים, שוטרים ועורכי דין. על איזה מקצוע שלא עושים מספיק סדרות (או בכלל) אתם חושבים שצריך לעשות?
ועל איזה מקצוע ממש לא צריך לעשות?

לעשות - מתכנתים, מוזיקאים.
לא לעשות - מורים, ציירים ונגרים.
כבר יש כמה תוכניות על מתכנתים. ונראה לי שבטח יותר מידי על מוזיקאים (נראה לי לפחות אם כי אני לא מצליח ממש לחשוב על אחת חוץ מאימפריה)
ובתור מורה לציור ונגרות אני נעלב.
שחקן שחמט, אינדיאני, קאובוי, יהודי ושחקן נכנסים לפאב. מי נזרק החוצה חמש דקות מאוחר יותר ולמה?
שחקן השחמט, הוא הבין שהוא נכנס למקום הלא נכון והתיישב בכסא של האינדיאני.
מה זאת אומרת הכיסא של האינדיאני?
כל הפאב הזה הוא של האינדיאני.
כל היבשה הזאת שייכת לאינדיאני והאיש הלבן פשוט גנב אותה ממנו!
(אבל מצד נשי, מי שם את הכיסא של האינדיאני ליד שולחן השחמט?)
איזו סדרת עבר (שראיתם או שלא ראיתם) הייתם רוצים שתגיע לנטפליקס או לשירות הטלוויזיה הזמין לכם?
השלמתי החודש, שוב, את Person Of Interest, מתחילתה ועד סופה, אם היה אותה בנטפליקס זה היה יכול להיות פשוט יותר.
אולי אם היא הייתה שם אז הייתי באמת מנסה לתת לה עוד צ'אנס.
אבל התשובה הנכונה היא באפי! רק באפי!!!
באנו חושך לגרש
בידינו אור ו... [?]
אש.
אתה משהו כמו הרביעי שעונה ככה.
האם אתם באמת חושבים שאני שכחתי את המילה האחרונה או שאני בודק אם למישהו כאן יש דמנציה מאוד מתקדמת?

בכל מקרה, אני שמח שענית
אל תעלם לנו כל כך מהר שוב (לפחות תספר על הדיילת ההיא)

T o m c o

Member
מנהל
וואו, איזה כיף לראות אותך כאן. ולא רק בתשובה קצרה למישהו.
אני לרוב מודע לכך שאתה חי רק דרך הפעילות שלך בקלנדר (ובזכותך גם אני נרשמתי לwandavision)
יש מקום נוסף שאתה יכול לראות שאני חי, חחח בכל זאת, יש לך 10 ספרות שלאחרים אין.

POI - עדיין? אני זוכר שדיברנו עליה לפני מיליון שנה. אתה אמרת ששווה להתמיד. אני אמרתי שאלו היו שני פרקי פתיחת הסדרה הכי נוראיים שאי פעם ראיתי.
אני עדיין קצת מתפתה לנסות אותה שוב בגלל איימי אקר. אבל מצד שני אני לא יכול לסבול את מייקל אמרסון. והראשי האחר הרגיש עם אישיות של בול עץ.
The Flight Attendant - אני גם מתכנן לנסות. אני מבין שאהבת את הפרקים הראשונים?
POI - כן, ראיתי אותה מהתחלה ועד הסוף, שוב, אחרי שראיתי את הכל כבר פעמיים בעבר.
TFA - כן, היא חביבה.

לחלוטין מוצה לחלוטין.
אני די בטוח שבאחת העונות האחרונות הם זרקו פרק שהוא מילה למילה פרק מעונה 1 רק כדי לבדוק אם מישהו ישים לב.
ולכל הרוחות כמה פעמים האחים יכולים לריב סופית ואז לסלוח אחד לשני.
(אגב, עוד לא ראיתי את שתי העונות האחרונות)
עוד לא ראיתי את השש האחרונות, אתה במצב טוב :-D

כן, אולי יכריזו על בחירות, אבל הבחירות עצמם כבר לא יהיו ב2020, אז זה לא אותו דבר.
רק מערכת בחירות אחת הייתה ב2020. זה לא הופך את זה ליותר טוב.

זאת לפחות תשובה מקורית.
לא הכי ברורה, אבל מקורית.
היא התשובה האמיתית, התמונה שאתה מכיר היום של סנטה, לבוש באדום ולבן, זה כתוצאה מפרסומת של קוקה קולה בשניות ה30 או משהו בסגנון.
כל תיעוד לפני כן של סנטה קלאוס מצויר הוא כשהוא לבוד במדי גנרל.

אולי אם היא הייתה שם אז הייתי באמת מנסה לתת לה עוד צ'אנס.
אבל התשובה הנכונה היא באפי! רק באפי!!!
לא ראיתי באפי, לא רואה באפי, ולא אראה באפי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יופי ניק תראה מה עשית
בעצת עורכי הדין שלי אני שומר על זכות השתיקה |אילם|
אמאל׳ה.
טוב, אני יודעת שלפעמים בורחות לי מילים בעברית כי המוח שלי כבר זקן אבל זו הייתה הנזילה הכי גרועה שהייתי לי עד עכשיו😳
בחיי שהתכוונתי לטלה, וזה אפילו יותר הגיוני כי הוא הבן של הכבשה אז הוא מתולתל. אלוהים יודע למה אני חושבת טלה וכותבת אריה🤷🏻‍♀️
ועוד עברתי על ההודעה לפני ששלחתי וגם אחרי שהגבתי לך שוב זה לא היה נראה לי משונה🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
זה בסדר, אנחנו כאן כדי לתמוך בך בזמנים הקשים שאת עושה טעויות מביכות כאלו.
אני יודע שאת לא היית צוחקת על מישהו אחר שאולי מתבלבל או משהו כזה (wait for it)
ג. אני די משוכנעת שאותך לא הפילו על הראש כשהיית תינוק ואתה סובל מאלצהיימר כיום. (ואם כן הפילו אותך על הראש, אז זה מסביר הרבה|שפם| אז ככה או ככה ניצחתי את הטיעון הזה|חיוךרחב|)
וואו.
זה מה שנקרא The pot calling the kettle black
או אולי יותר The Lamb calling the Lion curly
חשבתי שזה ידוע שהוא פדופיל (אבל מסתבר שכולם פה שכחו את זה לאור העובדה שהוא אנטישמי קצת יותר מאשר פדופיל)
אגב ספיקינג אוף סנטה סוטה, הבוסית שלי שאומנם גרה בארה"ב איזה שבעמאות שנה, לא באמת הייתה שומעת מוזיקת כריסטמס מרצונה החופשי. אבל השנה יוצא לנו לנסוע הרבה ביחד ואני כמובן כופה עליה לשים רדיו של כריסטמס אז יש כמה שירים שהיא מרגישה מספיק בנוח לשיר along. רק שאבוי, הבחורה לא יודעת אפילו את השם של השיר|פנים| והיא מחרטטת מילים בצורה מביכה למדי.
אחת מההמצאות המפגרות שלה זה לשיר I Saw Mommy Kissing Santa Claus של ג'קסון 5. בגרסה שלה זה I saw Santa Kissing Mommy's ass
עיוות שיר נוסף זה לשיר Santa Claus Is Coming To Town
הליריקס המקורי מספיק מטריד והולך ככה:
He sees you when you're sleeping
He knows when you're awake
He knows if you've been bad or good
So be good for goodness sake

בגרסה שלה זה He sees you in the shower
אם חשבתי שאי אפשר להפוך את השיר הזה למטריד יותר, היא אובייסלי הצליחה:-D
טוב, עיוות לשירי כריסמס זה אחד הדברים היפים בחג.
הרבה שנים הכרתי רק את המילים המצחיקות של השיר:
Jingle bells
batman smells
robin layed an egg
the batmobil ...
את זה זכרתי מהראש. הייתי צריך למצוא את השאר
The Batmobile lost a wheel
And The Joker got away

השאלה היא, אם הלכת לסרט ונגיד חצי שעה-שעה אל תוך הסרט ממש משעמם לך. האם תעזוב?
ואם התשובה שלך היא לא, האם זה בגלל שכרטיס לסרט בארץ עולה כמו כליה או כי יש לך תקווה שהסרט ישתפר (ובהנחה ואין שם איזה טום הולנד או מישהו חתיך אחר שבשבילו אתה רואה את הסרט)
כמה עולה כרטיס קולנוע אצלכם? כאן זה 44 אם מזימינים מראש +עוד לפחות 25 על הפופקורן היקר מידי (אבל השווה את זה)
אני חושב שאם הייתי ממש בסבל אז הייתי עוזב, אבל אם סרט הוא פשוט משעמם אז מה אכפת לי להשאר כבר בקולנוע במקרה הכי גרוע הכסאות מספיק נוחים בשביל תנומה קלה. אבל האמת שמאוד נדיר שסרט גם משעמם אותי עד כדי כך. מקסימום אני יוצא עם זה שראיתי סרט גרוע. ביזבזתי הרבה יותר זמן על דברים הרבה יותר גרועים.
חוץ מזה שאם יצאתי אחרי חצי שעה אז החצי שעה הזאת ממש ממש מבוזבזת.
יש גם מקרים שבהם סרט נראה בהתחלה גרוע ואז מקבל איזה טוויסט ונעשה ממש טוב.
תמיד זכור לי הסרט Wild Things (עם נב קמפבל) בתור סרט כזה. אומנם לפני המון זמן, אבל זה היה כזה מפנה ענק בין מה שנראה שהסרט הולך להיות ומה שהוא בסוף היה.
אבל האמת שכל הכבוד לאנשים שלפחות יוצאים מהקולנוע כשמשעמם להם. מה שהורג אותי זה אנשים שכנראה משעמם להם הסרט אז הם מתחילים לשחק בנייד שלהם תוך כדי. אם יש אנשים שצריך להיות מותר לרצוח זה את האנשים האלו.
אין לי מושג אם להודות באמת.
אולי את תצליחי להבין.
זו ההודעה שקיבלתי מהם (אחרי שחסמו אותי ל-24 שעות מבלי להגיע לי מדוע וחשבתי שזה בגלל שהגבתי לליאורה שהיא גיי והיא הלשינה עליי, כי מתאים לה לעשות את זה|שפם|)
אני עדין מנסה להבין מה העילה לחסימה🤷‍♀️
אני אף פעם לא הערכתי את פייסבוק, אבל יכול להיות שהם עלו כאן על משהו חכם.
תכלס גם אני יכול לחסום אותך ולתת סתם הודעה בתור הסיבה 😁
דווקא היה אותה עד לא מזמן ואז פתאום הם הסירו אותה ללא בושה|שפם|
את כנראה מדברת על נטפליקס של ארה"ב
אמרתי שאני רוצה 13 לדצמבר!
אוקי, אבל אחריות שלך לציין את זה
אבל סיכמנו כבר שאת לא מחליטה על כלום.
יום ההולדת הפורומי שלך נקבע ע״י הגולשים, לא עפ״י העדפות פרטניות|שפם|
Having said that, אני מצפה לחגיגות יומולדת פעמיים בשנה: ב-22 לפברואר וה-28 לאוגוסט:-P:
אוקי, אולי אני צריך להתחיל לעשות רישום. אז נחגוג לחברי הפורום ולסלבריטאים האהובים עליהם.
(אגב, אתמול היה יום הולדת לאחיו הקטן של טום, אבל אני מוכן שלא נחגוג את זה כאן)
ניחשתי של מי התאריכים האלה אבל עדיין הייתי צריכה לבדוק מי באיזה תאריך:-D
אה, אני הנחתי שה28 לאוגוסט זה בעצם של דילן.
האם דילן מעריצה את ג'ייסון פריסטלי?
(לא משנה, ראיתי את ליאן ריימס שם)
חצופה את לא יכולה לדרוש שני ימי הולדת ולא לתת לי לבחור את שלי!
עכשיו אני גם רוצה שניים - 13.12 וגם 2.2 כי זה התאריך האמיתי שלי והוא יפה אז אני לא מוותרת עליו.
אני רושם לעצמי
(אוי שיט, אם אני אומר שאני רושם אז אני צריך באמת לרשום ולזכור)

ה"אני נינה" אשכרה נמשך שעה?! :eek: מי המופרע שהיה כל כך משועמם?
מה שמוזר זה שזה בערוץ הרשמי של כאן11
אגב, בסוף ממש יש את המשך הסצנה (לא ראיתי הכל, פשוט קפצתי לשם)
(רק עכשיו אני קולט שאני ממש אוהב את המבטא הרוסי הזה של האישה האחרת)
אמממ, טיילור סוויפט, מחזות זמר ושירי כריסמס די שולטים פה 😅 מה לעשות שאני מרגישה לא שייכת
אני לא מתחבר לראשון או לאחרון.
ותכלס נדיר יחסית גם שאני שם כאן שירים ממחזות זמר.
רגע של רצינות- נכון, המגיפה איומה ונוראית. ועם זאת יש שלל מחלות אחרות לא פחות קשות שלא משביתות את החיים. על תאונות דרכים, שגובות הרבה יותר חיים באופנים זוועתיים, אף אחד לא חשב לעצור הכל. צריך להיזהר ולשמור בלי ספק, אבל בתחושה שלי - הלכנו רחוק מידי. ברגע שמישהו אחד בעולם החליט על צעד דרסטי, כולם (חוץ משוודיה) החליטו לעשות אותו דבר, וברוב המקרים נראה שאין הפעלה של שיקול דעת.
אני יודעת שהדעה שלי שונה וחריגה וקרובה לחילול השם, איזשהו שם, אבל הבעיה העיקרית בעיני היא ההיסטריה שנוצרה. החשש מכל אדם ומכל חפץ שעלול להדביק. אבל ילדים שגדלים בפנימיות בגלל הורים לא מתפקדים - לזה אין מספיק תקציבים ועל זה לא סוגרים את המשק.
בהמשך של הרגע רצינות בדקתי כמה אנשים מתים בארה"ב כל שנה מתאונות דרכים וזה 38 אלף. בעוד מהקורונה הם בטוח יעברו את ה300 אלף עד מרץ. וזה למרות כל אמצעי הזהירות שהם נקטו, אז קשה לדמיין מה היה קורה אם לא היו עושים את אמצעי הזהירות האלו.
נכון שיש עוד המון מחלות אבל לא שמופצות כל כך מהר בחיבור עם מידה כזאת של קטלניות. כלומר יש כמובן קטלניות יותר, אבל הן לא נפוצות ככה.
והעניין הוא שעם כל המתים יש הרבה יותר מאושפזים ולא ברור כמה אנשים עם מחלות אחרות היו מתים פשוט מכך שבתי החולים לא היו עומדים בעומס.
ובשוודיה עצמה גם היו נהלים פשוט לרוב פחות מחמירים. אם כי לפני כמה שבועות הם אסרו על התכנסויות של יותר מ8 איש.

לגבי זה שיש המון דברים שצריך לתת להם תקציבים - זה נכון בכל שנה. בכל מקרה אני לא רואה את הקשר של זה לסגירת המשק. זה לא שסגרו את המשק כהפגנה בגלל חוסר צדק של הקורונה.

חוץ מזה שגם אם את חושבת שהתגובה לקורונה הייתה לא נכונה, זה לא משנה את זה שאנחנו חיים בעולם שהגיב ככה לקורונה. אז אפילו אם אני הייתי מאמין שהתגובה הייתה ממש מוגזמת ולא נכונה, עדיין המציאות של 2020 עבורי היא שהייתי פעמיים בסגר, שנאלצתי לעבוד מהבית, שהעבודה שלי כשלא מהבית השתנתה בצורה הזויה בגלל קפסולות, שחנויות רבות היו סגורות הרבה זמן, שאנשים רבים איבדו את העבודה שלהם (למזלי לא אני), שאין סרטים בקולנוע מאז מרץ (כבר יותר משנה מאז שראיתי סרט MCU חדש), שהייתי בבידוד לשבועיים, שבקושי יכלתי לראות את אחיינית שלי בחודש הראשון אחרי שהיא נולדה, שאני נאלץ ללבוש מסכה מעצבנת כל הזמן בעבודה ובחנויות. ואם הייתי מישהו שאוהב נסיעות לחו"ל ומסיבות אז היה עוד יותר חרא.

אתם חוגגים?
גיס שלי הוא בריטי טוב ונוצרי. אז הם חוגגים הכל עם עץ, נספחים וארוחת חג מולד עם מסורות.
זה טררם לא קטן, אבל יחסית לכריסמס של האמריקאים זה מאוד מתון.
היתה בסופ"ש כתבה על איזה מדען ישראלי שטוען שהם כבר כאן. כיף!
כן, אני שמעתי על כאלו "מדענים".
מה אני מפספסת?
אני שאלתי "פרה או ילד?"
בגלל קאובוי - קאו=פרה, בוי=ילד
עדי קישרה את השאלה שלי לשוקולדים. (כי יש שוקולד פרה)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
47 ושבועיים
כמעט כאילו לפני שבועיים חגגנו לך כאן יום הולדת :-P:
בעיקר סרטי כריסמס מתקתקים בנטפליקס. כולם עם אותה עלילה: אישה / גבר קרייריסטיים מקבלים הזמנה / ירושה / משימה שבגללם הוא / היא מגיע/ה לעיירה קטנה, ושם פוגש/ת איש/ה נחמד וחביב הגורם לו/לה להתאהב ולהבין שמשמעות החיים שם אהבה / משפחה / חברים וכל זה על רקע חג המולד.
קיטש טפשי ומהנה
מה שכיף זה שהשנה יש כמה סרטי כריסמס להטבים:
Happiest Season
The Christmas House
Dashing In December
The Christmas Setup
במבצעי Black Friday הזמנתי לי המון ספרים של הוצאת כנרת זמורה. קיבלתי אותם לפני כמה ימים. בינתיים הספקתי לקרוא ולהנות מ: "נשות ריאד", "הקנוניה נגד אמריקה" (אהבתי מאוד את הסדרה, אז רציתי לקרוא גם את הספר), "הבאר שבעיים". יש לי עוד כמה ספרים בערימה הזו לקרוא
אני העברתי לא מעט זמן בלעבור על רשימת הספרים שלהם שהיו במבצע וזמינים לקינדל ואיכשהו בסוף לא בחרתי שום דבר.
אבל את הקנוניה נגד אמריקה קראתי לפני שנים ואהבתי.

בכוונה דילגת על חלק שלם בשאלון או שתפוז מתנכל גם אליך?
מתנכל.
והעיקר כתבתי תשובות מושקעות ואפילו הצלחתי להוסיף קישור ;-(
אוי מעצבן. :-(

אבל עצה שלי - כשעונים לשאלון קל יותר להעתיק את השאלון ואז להדביק אותו בחלון התגובה בלי לעשות "הוספת תגובה"
ואז את פשוט מוסיפה את התשובות שלך אחרי השאלות. זה קל יותר.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הלכתי לחפש מי זה
ואני מניח שגם את לא הבנת למה דילן חושבת שהוא [גאווין ניוסום] חתיך
אני חושבת שזה ממש ___ (השלם את החסר) שאתה לא כותב כאן בכלל חוץ מאשר בסיכומי חודש :-D
לא, זה גם מאוד נדיר שהוא [תום] כותב בסיכומי חודש.
הוא מופיע כאן רק כשיום שישי ה13 יוצא על ירח מלא.
תשובה שגויה, נכשלת.
בדיוק|כן|
קאו-בוי, פרה-ילד. כי זה ניק|פנים|
וניק חכם ומצחיק!
חחחחחח, בחיים לא הייתי עולה על זה
כי את לא גאונה.
אומרים שצריך לבשל עם דם ואז יוצאות מצות
איכס!
מצות זה גועל נפש. הם בטח היו טעימות יותר אם באמת היו שמים בהם דם.
noted (אבל הסיכוי שאני אזכור את זה לא באמת קיים. וגם בשביל זה יש לנו מנהל חשוב. הרי לא בחרנו אותו בגלל העיניים היפות שלו.
אני רשמתי לעצמי (באמת)
ושתדעי שיש לי באמת עיניים יפות (והן לחלוטין קריטריון חשוב למנהל)
אוף, שרון. עכשיו באים? ואני שמחתי שהצלחתי סוף סוף להגיב על כל השרשור ואת עושה לי עוד עבודה.
את מתלוננת? אצלי עכשיו 23:49 ומחר בבוקר יש לי קורס, ומה אני עושה? קורא ומגיב וקורא ומגיב. ואני רק בעמוד 4 מתוך 6.
וכן, זה כבר לא המון, אבל עד שאני אגיע שוב ללהגיב כאן יצטברו בטח עוד איזה שני דפים של תגובות שגם להם אני ארצה להגיב.
חצי יום "עבודה" הלך על השרשור הזה, אז כן - ראיתי ומסכימה.
הלוואי וזה היה רק חצי יום עבודה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני כותב כאן מדי פעם. קורא אפילו פחות, אולי הגיע הזמן להכנס לזה קצת יותר. עדיין מעדיף להיות סמוי לרוב.

שם: עפרי
ברוך הבא רשמי יותר.
אתה יכול להמשיך להיות סמוי לרוב אם בא לך, אבל שתדע שאנחנו שמחים על זה שאתה כאן.
סדרות החודש: מחסן 13, BLUE BLOODS, גמביט המלכה, הנסיך המדליק מבל אייר (יש כאלה שרואים חברים, יש כאלה שאין להם חברים אז רואים סדרות אחרות)
גם אני ראיתי החודש את גמביט המלכה
וגם אני ראיתי את הנסיך המדליק מבל אייר (אבל זה היה לפני איזה 25 שנה). להרבה אנשים יש נוסטלגיה מטורפת אליה, לי דווקא אין.
מחסן 13 ראיתי קצת מההתחלה ואז הפסקתי.
סרטי החודש: סרטים? מה זה?
ספרי החודש: ספר זה עיבוד לסרט נכון?
האמת שיש מקרים כאלו.
עושים ספר שמבוסס על הסרט.
כשהייתי ילד קראתי את הספר פארק היורה שהיה מבוסס על הסרט. שזה די מוזר כי זה סרט שמבוסס על ספר.
זה בטוח לא היה הספר המקורי כי זה היה לחלוטין מותאם לילדים (מבחינת רמת קריאה)
דמויות החודש: וויל סמית'
רציתי לתקן אותך שוויל סמית' הוא השחקן ולא הדמות. אבל אז נזכרתי שזה באמת גם השם של הדמות שלו. מוזר.
למה אתם מצפים בחודש הקרוב? לכתוב כאן יותר? לשמוע ולהריח יותר גשם? לאכול סופגניה יפה, גדולה וזולה.
בהחלט לכתוב כאן יותר.
אני מאוד מקווה שיהיה גם יותר גשם (ומה לגבי שלושת החושים האחרים בהקשר לגשם - לראות, לטעום ולמשש)
אני מאוד מקווה להצליח לעמוד בפיתוי הסופגניות. עוזר שלעבודה יביאו סופגניות מחר ואני לא אהיה שם מחר.
איזה נס טלוויזיוני גדול מדגים את הכוח של חנוכה? הארמדילו של חנוכה טורף את "CHRISMUKKAH" של ההוא מ- OC.
אני חושב שהארמדילו של חנוכה הוא לא טורף אלא אוכל נרות.
האם מפריע לכם כשבסדרות יש קפיצות זמן גדולות שאנחנו לא רואים מה קרה בהן? - עדי העלתה נקודות טובות למה זה דבר רע. לי אישית זה לא מפריע.
יפה מאוד. אל תקשיב לעדי.
חודש הבא יהיה סיכום החודש הראשון שאני אכתוב ב2021, מה אתם חושבים שכדאי לי לשנות? (אל תבכו, אבל ימי הולדת של סדרות יורד) - תוסיף מאכלים מסדרות טלוויזיה.
סוף סוף הצעה מקורית (אני מסתכל עליכם, כל שאר האנשים כאן שלא נתנו לי הצעות מגניבות)
אתה מקבל על זה 50 נקודות תפוז
אם כי מאכלים זה ממש לא משהו שאני מבין בו, אבל זה קונספט מעניין. אולי יותר מתאים לשרשור מיוחד שנעשה מתישהו. אני אצטרך לחשוב על זה.
יש המון סדרות על רופאים, שוטרים ועורכי דין. על איזה מקצוע שלא עושים מספיק סדרות (או בכלל) אתם חושבים שצריך לעשות?
ועל איזה מקצוע ממש לא צריך לעשות?
סדרה מתוסרטת על לוכד זוחלים מסוכנים. הרבה CGI יוסיפו כי צריך להפוך את העקרב הצהוב לענק ומלהיב יותר. וכשאני אומר ענק, אני מתכוון בגובה של בניין :sneaky:
אוקי, כאן אתה כבר מערב סדרה על מקצוע עם סדרת פנטזיה או מדע בדיוני. שזה אפשרי. יש סדרות על אנשים שעובדים בדברים כאלו.
אבל אפשר גם סדרה על לוכדי חיות. מהסוג שקוראים להם כשמגלים נחש בבית. זה יכול להיות דווקא די מגניב.

*אגב, אתה כתבת לוכד זוחלים מסוכנים ואז כתבת עקרב... ועקרבים הם לא זוחלים. אני קונס אותך 5 נקודות תפוז על הטעות.
אבל אתה יכול להרגיש בסדר עם עצמך, מישהי כאן (דילן) התבלבלה בין אריה וטלה.
איזו סדרת עבר (שראיתם או שלא ראיתם) הייתם רוצים שתגיע לנטפליקס או לשירות הטלוויזיה הזמין לכם? סטארגייט וגרסאותיה.
אוי האמת שזה יכול להיות ממש כיף.
את SG1 ראיתי במקור ואז שוב מההתחלה לפני כמה שנים. אבל את אטלנטיס ראיתי רק פעם אחת.
והאמת במיוחד מעניין אותי לראות שוב את יוניברס.
כל כך עצוב שהיא בוטלה. ממש בא לי שיעשו לה המשך.

nerdkey treky

Active member
ברוך הבא רשמי יותר.
אתה יכול להמשיך להיות סמוי לרוב אם בא לך, אבל שתדע שאנחנו שמחים על זה שאתה כאן.

גם אני ראיתי החודש את גמביט המלכה
וגם אני ראיתי את הנסיך המדליק מבל אייר (אבל זה היה לפני איזה 25 שנה). להרבה אנשים יש נוסטלגיה מטורפת אליה, לי דווקא אין.
מחסן 13 ראיתי קצת מההתחלה ואז הפסקתי.

האמת שיש מקרים כאלו.
עושים ספר שמבוסס על הסרט.
כשהייתי ילד קראתי את הספר פארק היורה שהיה מבוסס על הסרט. שזה די מוזר כי זה סרט שמבוסס על ספר.
זה בטוח לא היה הספר המקורי כי זה היה לחלוטין מותאם לילדים (מבחינת רמת קריאה)

רציתי לתקן אותך שוויל סמית' הוא השחקן ולא הדמות. אבל אז נזכרתי שזה באמת גם השם של הדמות שלו. מוזר.

בהחלט לכתוב כאן יותר.
אני מאוד מקווה שיהיה גם יותר גשם (ומה לגבי שלושת החושים האחרים בהקשר לגשם - לראות, לטעום ולמשש)
אני מאוד מקווה להצליח לעמוד בפיתוי הסופגניות. עוזר שלעבודה יביאו סופגניות מחר ואני לא אהיה שם מחר.

אני חושב שהארמדילו של חנוכה הוא לא טורף אלא אוכל נרות.

יפה מאוד. אל תקשיב לעדי.

סוף סוף הצעה מקורית (אני מסתכל עליכם, כל שאר האנשים כאן שלא נתנו לי הצעות מגניבות)
אתה מקבל על זה 50 נקודות תפוז
אם כי מאכלים זה ממש לא משהו שאני מבין בו, אבל זה קונספט מעניין. אולי יותר מתאים לשרשור מיוחד שנעשה מתישהו. אני אצטרך לחשוב על זה.

אוקי, כאן אתה כבר מערב סדרה על מקצוע עם סדרת פנטזיה או מדע בדיוני. שזה אפשרי. יש סדרות על אנשים שעובדים בדברים כאלו.
אבל אפשר גם סדרה על לוכדי חיות. מהסוג שקוראים להם כשמגלים נחש בבית. זה יכול להיות דווקא די מגניב.

*אגב, אתה כתבת לוכד זוחלים מסוכנים ואז כתבת עקרב... ועקרבים הם לא זוחלים. אני קונס אותך 5 נקודות תפוז על הטעות.

אוי האמת שזה יכול להיות ממש כיף.
את SG1 ראיתי במקור ואז שוב מההתחלה לפני כמה שנים. אבל את אטלנטיס ראיתי רק פעם אחת.
והאמת במיוחד מעניין אותי לראות שוב את יוניברס.
כל כך עצוב שהיא בוטלה. ממש בא לי שיעשו לה המשך.
דבר ראשון - אתה כותב מלא. אני לא אומר את זה כדבר רע, אני מתכוון שהגבת פה למלא אנשים וכשכל תגובה היא ציטוט לחצי משפט, אי אפשר באמת להבין משהו מזה, אז תסלח לי שאני מתעלם מיתר התגובות שלך ושל אחרים (אני יודע שלא הגיבו לי, אבל נראה שאנשים אוהבים להגיב אחד לשני אז... ציינתי את זה).
בנוגע לזוחלים, אני לא כותב דברים באמיתות מלאה, כמו וויל סמית'. יצא שהוא גם דמות וגם שחקן, אבל אני התכוונתי לשחקן, יכולתי באותה מידה לכתוב את אלפונסו אבל שכחתי את השם שלו ואת השם הבדוי הכי מוכר בעולם לא יכולתי לשכוח. אז ההצעה לסדרת טלוויזיה לא באה כמשהו מדויק. עקרב הוא רמש אבל אטרקטיבי לא פחות מזוחל כמו לטאת כוח, אז רציתי להכניס עוד כמה יצורים מזעזעים שיכולים לבדר.
אההההה גרמת לי לכתוב הרבה....

LeAnnDylan

Well-known member
לאדעת אם היו עוד דברים אבל את זה ראיתי כי אני גם הגבתי את גאוותי:-D
גם את גיי אם כך.
חצופה את לא יכולה לדרוש שני ימי הולדת ולא לתת לי לבחור את שלי!
watch me
אמממ, אני מזכירה לך שמותר לנו להרביץ לך עם ספר על הראש אם את מתלוננת שאין לך מה לקרוא
:-D
אבל שדילן לא תשמע אותך אומרת את השם של שניהם ביחד...
זה בסדר, עדי חזיר ידועה בטעם הרע שלה.
אני מודה שיש בזה משהו ילדותי באופן מקסים. חגיגיות אינטימית ובלי כל הטררם של סעודות חג
You're a Mean One, Mr. Grinch

צריך לעשות סדרה עליך. צריך לחבר לך אלקטרודות לראש כדי שנראה בכל רגע נתון את המחשבות ההזויות-גאוניות שלך
בראש שלי אני כבר בעונה 5 ולדעתי היו צריכים לבטל אותי כבר בעונה 2. התסריטאים עכשיו לא משהו.
הסיפורים שלך גם הן מקור למאות עלילות
אף אחד אחר לא מוכן להקשיב לי אז לפחות את. אני מרגישה כאילו הייתה לי עונה ראשונה ב-HBO ואז העבירו אותי לבראבו ורק הומואים צופים בי עכשיו אבל מכל הסיבות הלא נכונות.
בסוף נגלה שלונה בכלל פרגית בת 15
אני דווקא חושבת שבסוף נגלה שלונה היא בכלל לון שעשה ניתוח לשינוי מין.
היתה בסופ"ש כתבה על איזה מדען ישראלי שטוען שהם כבר כאן. כיף!

בעיקר סרטי כריסמס מתקתקים בנטפליקס. כולם עם אותה עלילה: אישה / גבר קרייריסטיים מקבלים הזמנה / ירושה / משימה שבגללם הוא / היא מגיע/ה לעיירה קטנה, ושם פוגש/ת איש/ה נחמד וחביב הגורם לו/לה להתאהב ולהבין שמשמעות החיים שם אהבה / משפחה / חברים וכל זה על רקע חג המולד.
קיטש טפשי ומהנה
יצא לך לראות את It's Christmas, Eve? אם לא, ממליצה.
הלכתי לחפש מי זה

בעלי

תשובה שגויה, נכשלת.
את שגויה!

אומרים שצריך לבשל עם דם ואז יוצאות מצות
וגם בשביל זה יש לנו מנהל חשוב. הרי לא בחרנו אותו בגלל העיניים היפות שלו.
לא בחרנו אותו בכלל. הוא פשוט קיים בנוף הפורום כל החיים. כמו ביבי.
וולקאם|חיבוק| חייבת לציין שעד עכשיו קראתי את הכינוי שלך כ turkey כאילו תרנגול הודו|פנים|
אני עדין קוראת את זה ככה:-D
נכון הזולות הקלאסיות הכי טובות.
זה כי לא טעמת את שלי עדין.
אתמול בלילה עשינו ניסיון לכמה טעמים. עשינו לוטוס, נוטלה, חלבה וריבת חלב. אבל בקרם כזה, לא פשוט הממרח. אמאל'ה יצא מושלם. האמת שלא יכולנו להתאפק ולחכות עד שנזריק את המילוים לסופגניות ואז נקשט מלמעלה שחלק פשוט לקחו סופגניה איך שיצאה מהשמן ופשוט ניגבו אותה בכל אחד מהמילוים כמו חומוס:-D אני פשוט ישבתי עם השקית זילוף וזילפתי לי קרם ישר לפה:-D
אני אבל עדין מחכה לטעמי פטל, לימון ופיסטוק. הם לוקחים יותר זמן אז כנראה שאכין רק בערב חג, אבל הם הכי טעימים|יאמי|

didalf

Well-known member
זה בסדר, עדי חזיר ידועה בטעם הרע שלה.
55771086-6CB6-4F1B-8E26-F08A87A50352.gif

אף אחד אחר לא מוכן להקשיב לי אז לפחות את. אני מרגישה כאילו הייתה לי עונה ראשונה ב-HBO ואז העבירו אותי לבראבו ורק הומואים צופים בי עכשיו אבל מכל הסיבות הלא נכונות.
:-D:-D:-D

זה כי לא טעמת את שלי עדין.
אתמול בלילה עשינו ניסיון לכמה טעמים. עשינו לוטוס, נוטלה, חלבה וריבת חלב. אבל בקרם כזה, לא פשוט הממרח. אמאל'ה יצא מושלם.
זה כי לא הבאת לי לטעום!! נשמע ממש טעים תביאי|יאמי|

LeAnnDylan

Well-known member
ואין טעם להשאיר את ימי הולדת של סדרות לעוד שנה כי אז זה פשוט יחזור על השנה הקודמת.
גם אין טעם לחזור על ימי הולדת באופן כללי מידי שנה אבל here we are
וואי אתה כזה זקן לפעמים
לגמרי. הוא באמת גורם ללונה להישמע פרגית.
אמרה דיד-אלף. או דיףדף
אני מנסה להיות סחבקית (הנה, @Lhuna3 עוד מילה ארכאית :-D)
נראה לי שאם היית בזמר במסכה היו נותנים לך איזה רמז סטייל פול אנקה "הוא נולד לפני המצאת המיקרוגל"
אז נגיד במקרה שלך נולדת בשחור ולבן (פולורויד, כן? לא טלוויזיה)
קרה קרה |שפם| (סליחה דילן)
מה את מבקשת ממני סליחה, תבקשי מבלוטות הטעם שלך יא מוזרה.
זה אמצע החיים בשבילך, כי את... |אליהו|
הלו הלו, רק לי מותר לרדת על מילי|שפם|
עדי, אנחנו אוהבים אותך ואנחנו מודאגים לגביך. אנחנו רוצים לספר לך איך ההתנהגות שלך פוגעת בנו.
עדי חזיר היא לא זאת שמעלימה מאיתנו מסורות עתיקות יומין|שפם|
אני מוכן להאציל לך סמכויות.
ליאורה לקחה לי את הבדידים|שפם|
אני זוכר שלפני שנים רבות ראיתי את הטריילר וחשבתי לעצמי - זה לא נראה מעניין.
מה אכפת לי מה חשבת לעצמך. תראה ותסתום. יש את מיסטר אודונל בלי חולצה וזה מספיק טוב.
*חוץ מזה, סתם כדי לראות בדקתי איך נראה גאווין ניוסום וזה לא במיוחד מרשים
:-0 How dare you?!
הוא ליטרלי הסיבה היחידה לראות חדשות.
ומה שיותר מצחיק זה שהשותפה שלי מתעבת אותו. לייק ברמות לא הגיוניות בכלל. הולכת ומשכנעת אנשים לחתום על עצומות כדי להדיח אותו מתפקידו לא הגיונות:-D
אז כל פעם שהיא מתחילה להתלונן על זה שהוא demon אני קוטעת אותה ואומרת but... a hot demon
מה שממש מעצבן אותה והופך את זה לאפילו עוד יותר מצחיק:-D
ראיתי שיש חבר כנסת חדש שהוא חתיך - עידן רול
באמת חתיך
או שאולי זה העובדה שכבר צפית בכל 6 העונות הראשונות איזה 30 פעם.
לא, זו פשוט העובדה שהסדרה קיבלה סוף מספק וממצה ובעיני הסתיימה בצורה מושלמת ואני לא מרגישה איזשהי תחושת חוסר עכשיו. קיבלתי את הסיום שרציתי והסדר שב על מקומו בשלום.
טירוף הכריסמס הוא כנראה תוצאה של חברה מאוד מסחרית שנאלצת להתמודד עם זה שיש רק חג אחד גדול בשנה.
האמת שאומרים שחברות המציאו את סנטה קלאוס וכל הטירוף סביב החג בשביל הקניות, אבל זה פשוט מוזר שהם לא עשו עוד כמה חגים כאלו בשנה כדי להחזיק כלכלה קצת יותר יציבה לאורך השנה.
זה נכון מצד אחד כי תרבות הקניות של כריסטמס היא ללא ספק הכי גדולה. אבל למען האמת, לאמריקאים יש תרבות קניה לכל חג. אז כמובן שארבעת החגים הגדולים הם הכי מרכזיים (כריסטמס, טנקסגיבינג, האלווין ואיסטר) ותראה אנשים מקשטים את הבתים וחצרות שלהם בהתאם ומוציאים המון כסף על דברים שקשורים לחגים האלה או למתנות לחגים האלה (שוב, לא ברמה של כריסטמס אבל ברמה מספיק מסחרית).
ואז יש את כל החגים שהם לא באמת חגים אבל האמריקאים הופכים אותם למסחריים כמו ולנטיינז, יום העצמאות ויום האם/אב. תרבות הקניה שלהם כזאת מסיבית שגם "חגים" כמו יום הזיכרון זה הזדמנות לסייל מטורף. זה מזכיר לי שכשעבדתי עבור חברת פרסום, היו לנו את הדילרשיפס שעבדנו איתם ותמיד היה נראה לי הזוי ליצור אד של Memorial Day sales. זה לייק, "חיילים מתו עבור המדינה, בואו ננציח אותם ע"י רכישה של פורד F-150 חדשה".
ננסה שוב את העץ (חתכתי את אחייניות שלי מהתמונה לכן היא צרה)
מהמם|מאוהב|
איך יכול להיות לך עת כזה חתיך בבית ואתה כזה גרינץ'? איפה הכריסטמס cheer שלך?!

מילי08

Well-known member
זה אמצע החיים בשבילך, כי את... |אליהו| אבל לי זה תחילת החיים. 30, פרגית אחרי הכל.....
|שפם||שפם|
ועכשיו גיליתי לראשונה שאני יכול לצוטט רק משפט אחד מתוך תגובה ארוכה ע"י סימונו.
ככה גם אני גיליתי את זה :-D. הרגשתי שמגיע לי לקבל איזה פרס באותו רגע
לא שרד את המעבר יחד עם עוד כמה:-(
:-( באסה
עדי, אנחנו אוהבים אותך ואנחנו מודאגים לגביך. אנחנו רוצים לספר לך איך ההתנהגות שלך פוגעת בנו.
אני זוכר שלפני שנים רבות ראיתי את הטריילר וחשבתי לעצמי - זה לא נראה מעניין.
ה ס ת ב כ ת
התגובה הראשונית שלי הייתה שבאמת אין לנו פוליטיקאים חתיכים
היה/ יש (אני לא מספיק מעורה בפוליטיקה) ח"כ ממרץ שניסה להתמודד על ראשות המפלגה. חוץ מלהיראות כמו דוגמן הוא נשמע גם טיפוס איכותי |מאוהב|
*חוץ מזה, סתם כדי לראות בדקתי איך נראה גאווין ניוסום וזה לא במיוחד מרשים
אני חושבת שזה לא שהוא לא חתיך, אלא שיש לו מראה אמריקאי מידי. תמיד השיער שלהם מסודר מידי או הצידה מידי או גם וגם. חסר לו חספוס. (איזה ניתוח עומק הבאתי)
התמונה שאתה מכיר היום של סנטה, לבוש באדום ולבן, זה כתוצאה מפרסומת של קוקה קולה בשניות ה30 או משהו בסגנון.
לא מפתיע. עולם הפרסום הטמיע לנו הרבה תפיסות בנוגע לאיך החיים שלנו אמורים להיראות ולמרבה הצער אנחנו לא מצליחים להשתחרר מזה.
כל תיעוד לפני כן של סנטה קלאוס מצויר הוא כשהוא לבוד במדי גנרל.
לא ידעתי לגבי הגנרל. הנחתי שהוא אמור להיראות סתם כמו איזה קדוש נוצרי כלשהו
בהמשך של הרגע רצינות
כבר ביססנו את זה שיש לי דעות מוזרות הרי. וכמו שאמרתי, קל יותר להסתכל תמיד על חצי הכוס הריקה :-P:
גיס שלי הוא בריטי טוב ונוצרי. אז הם חוגגים הכל עם עץ, נספחים וארוחת חג מולד עם מסורות.
זה טררם לא קטן, אבל יחסית לכריסמס של האמריקאים זה מאוד מתון.
מגניב! תהנו לכם
כי את לא גאונה.
כן.. יודעת :-/
את מתלוננת? אצלי עכשיו 23:49 ומחר בבוקר יש לי קורס, ומה אני עושה? קורא ומגיב וקורא ומגיב. ואני רק בעמוד 4 מתוך 6.
וכן, זה כבר לא המון, אבל עד שאני אגיע שוב ללהגיב כאן יצטברו בטח עוד איזה שני דפים של תגובות שגם להם אני ארצה להגיב.
בוא גם לעבוד איתי. מעטים הימים שאין לי זמן להגיב בעבודה...
You're a Mean One, Mr. Grinch
|שטן||פרעה| (סתם כי הפרעה נראה מחייך ברשעות)
בראש שלי אני כבר בעונה 5 ולדעתי היו צריכים לבטל אותי כבר בעונה 2. התסריטאים עכשיו לא משהו.
אני כאן כדי ליהנות

|מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב|
לא בחרנו אותו בכלל. הוא פשוט קיים בנוף הפורום כל החיים. כמו ביבי.
תכלס
אתמול בלילה עשינו ניסיון לכמה טעמים. עשינו לוטוס, נוטלה, חלבה וריבת חלב. אבל בקרם כזה, לא פשוט הממרח. אמאל'ה יצא מושלם. האמת שלא יכולנו להתאפק ולחכות עד שנזריק את המילוים לסופגניות ואז נקשט מלמעלה שחלק פשוט לקחו סופגניה איך שיצאה מהשמן ופשוט ניגבו אותה בכל אחד מהמילוים כמו חומוס:-D אני פשוט ישבתי עם השקית זילוף וזילפתי לי קרם ישר לפה
וואי וואי, שחיתות מה שקורה אצלך! :-0|יאמי|

מילי08

Well-known member
גם אין טעם לחזור על ימי הולדת באופן כללי מידי שנה אבל here we are
מדויק
אז נגיד במקרה שלך נולדת בשחור ולבן (פולורויד, כן? לא טלוויזיה)
יא, איך ידעת?
הלו הלו, רק לי מותר לרדת על מילי|שפם|
|מאוהב|
תרבות הקניה שלהם כזאת מסיבית שגם "חגים" כמו יום הזיכרון זה הזדמנות לסייל מטורף
כששמעתי את זה לפני שנים הזדעזעתי. עם הזמן זה נראה לי מאוד הגיוני לאמריקאים. וזה גורם לי לתהות מה הם חושבים כשמגיעים לכאן ביום זכרון. חוץ מהצפירה, שהיא אטרקציה בפני עצמה, מעניין אם הם חושבים להם - איזה מוזרים הישראלים האלה שלא מנצלים את היום העצוב הזה לקניות.

LeAnnDylan

Well-known member
והראשי האחר הרגיש עם אישיות של בול עץ.
פויה עליך! למי אכפת מהאישיות של הדבר המושלם הזה|מאוהב|

(אבל מצד נשי, מי שם את הכיסא של האינדיאני ליד שולחן השחמט?)
גם אנטישם וגם שוביניסט... צק צק צק
ובתור מורה לציור ונגרות אני נעלב.
לרגע הצלחת לבלבל אותי וחשבתי שאתה באמת מורה לציור ונגרות ואני כנראה ממש לא שמה לב לדברים שאתה כותב אם הצלחתי להדחיק את המידע הזה. ואז קלטתי שאתה פשוט.. וול, ניק. |פנים|
או שאני בודק אם למישהו כאן יש דמנציה מאוד מתקדמת?
אם תבדוק את זה תגלה שחלקנו אכן נמצאים בשלב מאוד מתקדם שלו.
זה בסדר, אנחנו כאן כדי לתמוך בך בזמנים הקשים שאת עושה טעויות מביכות כאלו.
אני יודע שאת לא היית צוחקת על מישהו אחר שאולי מתבלבל או משהו כזה (wait for it)
הטעות הזאת לא באמת מביכה אותי. אני יותר מובכת מזה שאני כאן כבר (מה שנראה כמו) 20 שנה ועדין לא הצלחתם להבין לבד את השתלשלות האירועים המיוחדת במוח שלי. מובכת בשבילכם.
או אולי יותר The Lamb calling the Lion curly
אני לא באמת רואה סיבה ללמה הטלה לא יכול להגיד לאריה שהוא מתולתל.
לקרי אנדרווד הייתה רעמה של אריה ב-Alone והיא גם הייתה מתולתלת.

טוב, עיוות לשירי כריסמס זה אחד הדברים היפים בחג.
הרבה שנים הכרתי רק את המילים המצחיקות של השיר:
Jingle bells
batman smells
robin layed an egg
the batmobil ...
את זה זכרתי מהראש. הייתי צריך למצוא את השאר
The Batmobile lost a wheel
And The Joker got away
:-D:-D מעולה
כמה עולה כרטיס קולנוע אצלכם?
זה תלוי. באופן עקרוני בערך $12 אבל (בימים כתיקונם) כל יום שלישי זה עולה $5
לפעמים יש גם הנחות שונות לפי ימים שונים בלי קשר לכלום. אבל גם בעיקרון לכל מי שאני מכירה (חוץ ממני) יש מנוי לאחד מבתי הקולנוע שליד הבית שלהם והם משלמים $30 בחודש והולכים לכמה סרטים שהם רוצים+ מקבלים הנחות על פופקורן ושתיה או נקודות על אם אתה שם את הטלפון שלך על מצב סרט וכל מיני דברים כאלה- מה שהופך את המחירים של הסרטים למאוד סבירים כך שאם יצאת באמצע סרט שעלה לך $5 זה לא סוף העולם.
תמיד זכור לי הסרט Wild Things (עם נב קמפבל) בתור סרט כזה. אומנם לפני המון זמן, אבל זה היה כזה מפנה ענק בין מה שנראה שהסרט הולך להיות ומה שהוא בסוף היה.
השם מוכר לי ואני רוצה להגיד שראיתי אותו, אבל בדיקת הדמנציה שעשיתי בתחילת השרשור יצאה חיובית אז לאדעת.
תכלס גם אני יכול לחסום אותך ולתת סתם הודעה בתור הסיבה 😁
אני חושבת שאם תחסום אותי סביר להניח שאם אשים לב לזה זה יהיה אחרי איזה שבוע וכבר לא יהיה כל כך רלוונטי.
ובכלל, אם תחסום אותי, אני אטריל מהניק השני. בשביל מה יש לי 2?:-P:
את כנראה מדברת על נטפליקס של ארה"ב
האם יש נטפליקס שהוא לא של ארה"ב?
אה, אני הנחתי שה28 לאוגוסט זה בעצם של דילן.
שנה אחת התאריך העברי שלי יצא על ה-28 באוגוסט וליאן איחלה לי מזל טוב. אז טכנית אפשר לחגוג לי באותו יום. אם זה מספיק טוב עבורה, זה מספיק טוב גם בשבילך!
אני רושם לעצמי
(אוי שיט, אם אני אומר שאני רושם אז אני צריך באמת לרשום ולזכור)
בפורומים הישנים בכלים למנהלים היה יומן/לוח שנה פורום כזה שאפשר להכניס אליו אירועים , פה אין?
ואני מניח שגם את לא הבנת למה דילן חושבת שהוא [גאווין ניוסום] חתיך
אתם לא מבינים כי אין לכם טעם. גאווין מושלם|מאוהב|
אבל מה אני מצפה ממך, אתה אוהב את הגברים שלך בני 16|שפם|
אני רוצה רק להבהיר שלא התבלבלתי בין החיות עצמן. התבלבלתי בעברית.
זה כי לא הבאת לי לטעום!! נשמע ממש טעים תביאי|יאמי|
מענין אם זה יכול לשרוד משלוח באמת|תוהה|

LeAnnDylan

Well-known member
אני חושבת שזה לא שהוא לא חתיך, אלא שיש לו מראה אמריקאי מידי. תמיד השיער שלהם מסודר מידי או הצידה מידי או גם וגם. חסר לו חספוס. (איזה ניתוח עומק הבאתי)
מצחיק שציינת את זה כי האמת היא שהיום שהחלטתי שהוא חתיך היה איזה יום בעיצמו של ההסגר הראשון והוא עשה מסיבת עיתונים מחצר מהבית שלו (או ככה זה היה נראה) והוא היה לבוש בחולצת טריקו פשוטה וג'ינס והשיער שלו אומנם היה מסורק אבל בצורה סקסית כזאת ופחות מדוגמת. ועברתי מול הטלוויזיה במקרה והסתכלתי בחצי עין כזה וישר עצרתי ולייק "וואה מי זה החתיך הזה?!:-0" ואז קלטתי שזה גאווין ומאז אני מאוהבת. גם כשהוא יותר מדוגם הוא עדין הורס בעיני|מאוהב|
וזה גורם לי לתהות מה הם חושבים כשמגיעים לכאן ביום זכרון. חוץ מהצפירה, שהיא אטרקציה בפני עצמה, מעניין אם הם חושבים להם - איזה מוזרים הישראלים האלה שלא מנצלים את היום העצוב הזה לקניות.
פעם ניסיתי להסביר לאמריקאים כמה שהם מפגרים שהם חוגגים את יום הזיכרון והסברתי להם מה מדינה נורמלית עושה ביום כזה וזה גרם להם להרגיש ממש רע. אז כמובן שהמשכתי.

למעלה