..

Rdasha

New member
..

פעם הייתי אחת שאוהבת לשתות, להשתכר, ולעשות שטויות. קיצר יש לי חבר כבר 9 חודשים.. בתחילת הקשר הוא ביקש שאני אפסיק לשתות.. לפחות כשאני לא איתו. עברו כמה חודשים, ואני שתיתי ועשיתי שטויות למרות מה שהוא ביקש. וזה קרה כמה פעמים (3 נראלי - בכל הזמן שהיינו ביחד). כל פעם רבנו מחדש.. ורבנו חזק.. כל כך חזק.. שנינו בכינו. הוא קורא לזה בגידה באמון (ואני מציינת עכשיו.-בחיים לא בגדתי בו! גם אחרי ששתיתי.). ואמר שפעם הבאה שאני אשתה, הוא יפרד ממני, למרות שהוא אוהב אותי ככ. בקיצור.. בכל הזמן הזה שההינו יחד, גם הוא פגע בי.. מאוד. ולא פעם אחת.. לפני יומיים שתיתי שוב.. ולא סתם תפסתי ראש.. השתכרתי לגמרי. כי.. המצב בבית ובלימודים לא כזה טוב.. ורציתי נורא להשתחרר קצת.. בהתחלה אמרתי שאני אשתה איזה שוט וזהו.. אבל זה התגלגל ונהפך לבקבוק ומשו.. לא בגדתי בו.. לא עשיתי שטויות.. אבל אני לא יכולה לספר לו כי אז אני מפחדת שניפרד.. ואני אוהבת אותו מאוד. אני לא יודעת מה לעשות.. אני מרגישה אשמה. ו.. על כל הבעיות שיש לי.. אני כמעט ולא מדברת.. לא איתו ולא עם אף אחד.. אני פשוט לא מצליחה. וזה קשה.. אני באמת אוהבת אותו ולא רוצה להפרד ): מה אני אעשה?....

יונתנטן

New member
אני חושב שמה שהוא מנסה זה

לגמול אותך מהשתיה תוך כדי איומים על פרידה. אמרת שאת לא מדברת, לכן את לא יכולה לומר לו שאת שוטה בגלל הלחץ! אל לא חייבת לדבר (אבל מומלץ מאוד) אבל את חייבת לומר לו את הסיבה לשתיה ושזה מאוד קשה לך. אני מאמין שהוא יבין אותך וינסה לעזור לך..

לפי דעתי מה שאת עושה זו טעות

כי זה שאת לא פותחת את הדברים שמציקים לך עם אף אחד זו טעות וזו לא דרך להתמודד עם כלום ! אני מבינה שאולי קשה לך ולא הכי נעים לך לדבר על הכל עם כולם, אבל מספיק שתספרי חלק מהדברים זה כבר יורד לך מהראש עוד משהו, ואם את מרגישה שאת בכלל לא יכולה לדבר על זה עם אנשים שאתם מכירה את תמיד מוזמנת להיכנס לכאן שוב ולשפוך הכל, כל מה שמציק לך- אני מבטיחה שאני תמיד ישתדל לעזור בכל מה שאני יכולה :) בקשר לבעיה עם החבר, אז שוב, אני חושבת שאם את אוהבת אותו כ"כ את צריכה לסמוך עליו וכן לשתף אותו במה שעובר עלייך, תנסי להאמין שהוא כן יכול לעזור לך לפתור דברים ולסדר את העניניים במה שזה לא יהיה. אם אין בינכם אמון אז חבל, כי זה אחד הדברים הכי חשובים במערכת יחסים. תנסי להתחשב גם בו, אם הוא באמת באמת אוהב אותך, ואני בטוחה שהוא אוהב אותך, את לא חושבת שקשה לו לראות אותך במצב הזה? במצב שאת משתכרת או בדיכאון בגלל כל מיני דברים ? אני בטוחה שהכוונות שלו טובות והוא סך הכל רוצה להוציא אותך מכל המצב הזה. תנסי לשתף איתו פעולה, מי יודע אולי הוא זה שיצליח להוציא אותך מזה? :) סליחה מראש על זה שבתחילת ההודעה כתבתי "לפי דעתי מה שאת עושה זו טעות", אני לא מתכוונת לשפוט אותך אני רק רוצה לעזור, ולפעמים הדרך הכי טובה לעורר מישהו בחזרה למציאות זה להציג לו את האמת בצורה קצת לא נעימה. בהצלחה, ואל תשכחי- יהיה טוב [:

Rdasha

New member
.

אני רוצה.. באמת רוצה לשתף אותו בהכל.. אבל.. יש בי מין מחסום שעוצר אותי.. אני פשוט לא מסוגלת. לא נותנת לעצמי.. לאדעת. ו.. תודה :]

אני מבינה...

אממ טוב אני מקווה בשבילך שבעתיד כן תצליחי לשתף אותו :) בכל אופן את תמיד מזמנת לחזור לכאן ולשפוך הכל- אני באופן אישי תמיד ינסה לעזור..

Eli Av

New member
הפתרון לפי דעתי הוא לא שתייה

קודם כל שלום
(נימוסי משהו אני.. :p) תראי, אני מבין שיש בעיות בלימודים, בבית ועם הסביבה שסובבת אותך, אבל וואלה...הפתרון של השתייה הוא רק גורם שדוחה את ההתמודדות האמיתית, מה שמתישהו כן תצטרכי לעשות אותו. לפי דעתי טוב מאוד שגם במצב בו קשה לך את אכפתית כלפי החבר שלך ומבינה את הרגשות שלו, אני לא חושב שכולנו היינו כאלו..היינו זורקים את הכל לפח..כאילו מה זה משנה...עוד צרה אחת על הראש עכשיו? למי יש זין לזה.. אז באמת, תגידי לו את זה..ותעריכי את עצמך על זה אמ..בנוגע לתקשורת שאת צריכה, אדם חייב לפרוק את הדברים, את הבעיות שלו..חייב להיות לנו איזשהי דרך מילוט שאליה נברח שרע. אני גם אדם סגור שלא מדבר על הדברים הקשים שהוא עובר ועבר, פשוט כי אף פעם לא ביקשו ממני לעשות את זה..ולמרות זאת..יש לי צורך אדיר לעשות את זה ואני לא יודע איך. אבל, בכ"ז את צריכה למצוא את המקום שלך לפרוק. חשבת לפתוח למשל בלוג? את לא חייבת להיות מוכשרת בכתיבה..זה המקום הפרטי שלך. את יכולה גם לכתוב יומן וכאלו. והכי חשוב - תדברי איתו על זה (עם החבר) שאת בקושי מדברת ומתקשרת עם אנשים, ואת רוצה את זה..שינסה להטות לכיוון הזה..זה חשוב ביותר להמשך הקשר הטוב והאמינות ביניכם.. שולח חיבוק תומך נשמה! תהיי חזקה - דברים מסתדרים!

Rdasha

New member
היי =]

אני לא יודעת איך ומה לכתוב בבלוג.. ויומן נראלי יותר מידי.. לאדעת.. קטן? החבר יודע שאני לא מרבה לדבר עם אנשים.. זה מפריע לו ואני חושבת שבמקום מסויים גם די פוגע.. שגם אחרי 9 חודשים אני לא סומכת עליו מספיק בשביל לספר לו משו. כבר היו לנו המון שיחות על האמון בינינו, ואני יודעת שאני יכולה לבטוח בו. אבל אני פשוט לא מצליחה להוציא מעצמי משו.. אולי מהסיבה שאתה כתבת, אני לא יודעת איך. לפעמים אני מוציאה דברים בכתיבה על חתיכות נייר וכאלה.. נחשב לסוג של פריקה לא? וגם פה כתבתי, כשלא ידעתי מה לעשות. תודה חיבוק תומך בחזרה

למעלה