10 המתאבקים המוצלחים שלא רואים ב-TV

yami 777

New member
תגובה

אני ממש אשמח אם לא תהיה פינה של הקרבות הכי טובים(בגלל הטופ 100 שאני מכין). אם תהיה אני אשמח שלא תתרגם. ובקשר לדניאלסון:מה אתה חושב עליו?

שי מילר

New member
מנהל
אני כרגע לא מתכוון להפוך את זה

לפינה קבועה. זה יותר מדי מייצג דעה, אבל המאמר הזה היה מאד מעניין אז הלכתי על זה. דעתי לגבי דרגון לא מוחלטת לגמרי אבל נוטה יותר לטובתו: ראיתי מספר קרבות מדהימים שלו שהשאירו אותי המום, אך גם היו מספר קרבות שלו שלא אהבתי. בסה"כ אני די מסמפט אותו.

שי מילר

New member
מנהל
אתה מוזמן להכין רשימה משלך

ולכלול אותו בתוכה. זה חלק ממטרת השרשור.

../images/Emo6.gif טדי הארט

ספוטמאנקי סתמי ביותר, שלא נדבר על כך שהוא מתנהג כמו אידיו והוא מסומם חצי מהזמן.

tomidart

New member
מאיפה הוצאת את זה שטדי הארט

מסומם חצי מהזמן? יש לך הוכחות או שאתה זורק דברים חסרי בסיס? ולהגיד עליו שהוא סתמי עם יכולת כמו שלו? אנחנו כנראה לא מדברים על אותו אחד.

אנחנו מדברים על אותו אחד

שההסתובב בחדר ההלבשה של ROH וחיפש מאיפה להשיג חשיש, שאחרי Scramble Cage, במקום למכור, התחיל לעלות למעלה ולקפוץ כמו מטורף ואז להקיא לכל הכיוונים, שהתחיל מלחמת פליים ילדותית עם קורינו וסי אם פאנק באינטרנט, שהכריז על עצמו בתור מתאבק דגול, וכו', וכו'. מהלכים אוויריים כמעט כל אחד יודע לעשות.

BLACK HARVEST

New member
טחחח

יאללה חלאס להיות מושפע מהפורום של ROH לטדי הארט יש פוטנציאל עצום והבנאדם נוטף כריזמה פשוט כיף לראות אותו בהרבה יותר משלושת רבע מהרוסטר המעפן של ROH.

אף פעם לא הייתי בפורום של ROH

יאללה, מספיק לשחק אותה "מרדן ששוחה נגד הזרם".

BLACK HARVEST

New member
מה הקשר מרדן

אם הדעה שלי נוגדת את שלך זה אומר שאני משחק אותה? מי אתה שתחליט?

ואם הדעה שלי נוגדת את שלך

אז זה אומר שהיא "מושפעת מהפורום ROH"? ודי להידבק אליי כמו איזו עלוקה. פעם בכמה חודשים אתה מגיח לכאן כדי לתקוף עם הודעה שמזלזלת בדעה שלי. די, נמאסת. פעם היית בן אדם יותר חביב.

tomidart

New member
אל תתרגש מאלכס

הוא מפגין אהבה קשוחה זה ככה גם כלפיי.אולי אין לו מי יודע מה הרבה יכולת שכלית אבל הוא לא בנאדם רע.

לא קיבלת כבר אזהרה מהמנהלים?

יש לך איזו מטרה להיות בפורום, מלבד להתנהג כמו איזה ילד מופרע? ולא כדאי שתדבר על היכולת השכלית של אנשים אחרים, ראינו את רמת החשיבה שלך.

שי מילר

New member
מנהל
זה מראה שהוא מסכים איתך ומחזק את

דעתך. ככל שיש יותר סימני ^ , זה אומר שהכותב יותר מסכים אותך.

למעלה