10 הגברים הסקסיים ביותר בכל היקום

backstreet girl

New member
10 הגברים הסקסיים ביותר בכל היקום

1) קווין ריצ'רדסון 2)ניק קרטר 3)איי.ג'יי מקליין 4) האווי דורו 5) בריאן ליטרל 5) אנטוני קידיס 6) ג'ון פורושונטה 7) גלאן גרינג 8)אהרון קרטר 9) רובי וויליאמס 10) אשטון קוצ'ר מהי הרשימה שלכם...

NarihS

New member
הנה שלי!

1. בראד פיט!!!!!!!!!!!!!!!!!! תמיד אבל תמיד הוא יהיה אצלי במקום 1!! 2. ניק אוהבי!!!! 3. קווין 4. אורלנדו בלום! וכל שאר בקסטריט ואממ יש עוד אבל לא עולה לי לראש כרגע הא יש את ליאונרדו וויל סמית ועוד..

N i c k i T

New member
שלי:

1. בראד פיט 2. ניקי 3. אשטון קוצ'ר 4. קווין 5. טום קרוז[ אין לי עוד בראש כרגע...

hadasrulez

New member
אוקי שלי ממשש שונה..

1. אהרון קרטר 2. צ'אד מאריי 3. ג'יימס לאפרטי 4. ניקי ביירן 5. דייויד בקהאם 6. אורלנדו בלום 7. ניק קרטר 8. ג'סטין טימברלייק 9. שיין ווסט 10.קווין ריצ'רדסון ויש עוד מלא... סתם לא עולה לי

vashla

New member
חחחחחחחחחח

זו היתה פעם החתימה שלי!!!! כמובן שעם גברים שונים בסדר שונה !

American Girl

New member
שליייייייייי../images/Emo70.gif

1. בראד
2. ניק ואהרון... 3. שיין ווסט 4. ג'וני דפ
5. כל הבקסטריט.............

NarihS

New member
הא אני רוצה להוסיף עוד!

אז אמרתי בראד פיט, ניק קווין אורלנדו בלוםף וכל שאר בקסטריט, אבל יש עוד שאתם פה הזכרתם לי, כמו: אשטון קוצ'ר החתיך הזה!!!!!!!!!!!!! קולין פארל!!! טום קרוז, דיויד בקאהם, ניקי ביירן, ועכשיו יש לי עוד שאולי אתן לא מכירות כמו: סקוט וולף(ביילי המקסים בשולחן לחמישה)! מתיו פוקס צ'ארלי גם משולחן לחמישה .. ג'יימס מרסדן ציקלופ החתיך מאקס מן!!! וגם יו ג'קמן וזה לבנתיים! :) uncle jessie!!! החתיך!, ג'ון סטאמוס בשמו האמיתי! ריאן פילפה, פרדי פרינס ג'וניור החמודמודון הזה, ו.. קיאנו ריבס כמובן! איך שכחתי, ו.. טוב זהו לבנתיים.. :)

Miss Kitty

New member
ארממ.. ננסה..../images/Emo3.gif

1. טום וולינג
2. רנדי האריסון 3. גייל הארולד 4. דיוויד בקהאם 5. דאנקן ג'יימס 6. קווין ריצ'רדסון 7. פיטר פייג' 8. בריאן לירטל 9. ג'ון סטאמוס 10. ארממ.. *מנסה לחשוב* אולי קיאן איגן..

hadasrulez

New member
יווו

איך שכחתי את קולין פארל??? בושה בושה... ולדעתי הבויז סקסיים אבל יש יותר מהם
אני נאמנה לאהרון צ'אד וג'יימס

LiOr CaRtEr

New member
חח חרמניות..../images/Emo13.gif

אבל שוביניזם! אני רוצה לשים גם בנות! כן!!! ניק מגנוב, אז נשים אותו. בראד מגנוב, אבל הוא יכול להיות אבא שלי, ונכון, הוא מקסים, אבל זה מגעיל! למרות שתיכננתי לחכות לו ולג'ניפר בחדר מלון... שמעו הם זוג מושלמים, לא הייתם עושות אותם?? קיצור גם ג'ניפר, והיא מצחיקולה. לאנג'לינה ג'ולי הייתי עושה ילדים - עכשיו היא רק צריכה לבקש. אני גאה במי שכתבה את אנטוני קידיס וג'ון פרושיאנטה! (אני מתנצלת שאני לא מציינת שם אני פשוט לא זוכרת מי כתבה את זה...) אבל הם גם ממש ממש שווים, למרות שגם מבוגרים... אומרים שלאהבה אין גיל, אבל קודם כל זאת משיכה, ודבר שני, יש לה גיל כשזה מגעיל!!! הלימיט שלי הוא נראה לי 10 שנים... אבל נחיה ונראה אמר המת לעיוור...:/ קיצור, אמממ יש פול, אני פשוט לא מכירה את כל הגברים בעולם. האמת שיש לי גם כמה ידידים שבהחלט נכנסים לקטגוריה, אבל מטעמי ביטחון שמותיהם שמורים במערכת...

Miss Kitty

New member
אם עושים רשימה של בנות,

גם לשם יש לי.. חחחחחח
1. ליז מקלרנון 2. ג'ני פרוסט 3. אנג'לינה ג'ולי 4. הולי מארי קומבס 5. קמרון דיאז 6. לורן גרהאם 7. כריסטינה 8. בריטני 9. נטאשה המילטון 10. ג'סיקה אלבה

backstreet girl

New member
שלי:

1) כריסטנה אגילרה 2)בריטני ספירס 3)אנגלינה ג'ולי 4)ליז מקלרנון 5)קיילי מינוג 6)שאקירה 6) ג'ניפר לופז 7) פינק 8) מירי בוהדנה 9) אגם רודברג 10) מדונה

LiOr CaRtEr

New member
וואו כלות עולם!

אני מרגישה ששברתי סטיגמה... או שסתם נתתי לכן רעיון שלא חשבתן עליו.. ואז אני לא מיוחדת... חחחח בכל מקרה ע-נ-ק!!!! מה שהולך פה

NarihS

New member
אז רגע! גם אני!

אז ככה, אני תמיד אבל תמיד אשאר נאמנה לבריטנוש המלכה שלי אז ככה: 1. בריטני שלי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 2.אתן לא מכירות אותה אבל אני אכתוב בכל זאת - רנה אוקונר גבריאל מהסדרה זינה הנסיכה הלוחמת. 3. גם לא מכירות - קתרין קלי לאנג ברוק מהיפים והאמיצים. 4. לוסי לאולס - זינה מהסדרה זינה... :) ועכשיו לאלה שאתן מכירות! 5. קתרין זיטה ג'ונס המקשימה והיפיפייה! 6.אליזבת' הארלי 7. קמרון דיאז 8. אליסה מיליאנו 9. הולי מארי קומבס (היא אהובה עלי מבין שלושתם) 10. ביונסה! 11. לורן גרהאם 12. ויקטוריה בקאהם! 13. אנג'לינה ג'ולי 14.כריסטי (רק בקליפים i turn to u ו- what i girl wants) 15. ג'סיקה אלבה 16. אממ מי עוד.. קייטי הולמס מדוסון קריק!!!!!!!!!!! טוב וזהו לבנתיים, נכון קצת? :)

NarihS

New member
oh my god!!! שכחתי את ג'ניפר לופז!!

וגם את ג'ניפר אניסטון וגם את קורטני קוקס (מוניקה מחברים)

למעלה