10 או 25?

Shaye87

New member
10 או 25?

מה התכנון שלכם בקטקליזם? להיות בגילד שעושה תוכן של 10 איש, או 25? כאמור - יהיה אפשר לעשות או 10 או 25 ולא את שניהם כמו שהמצב היום. איך שאני רואה את זה, רוב הגילדות יהפכו להיות גילדות של 10 איש (לדעתי בכל אופן) - כי זה יותר נוח וקל לארגן, זה יותר סוציאלי (במידה מסויימת), ובקיצור - פחות כאב ראש... מה שגם השלל זהה לזה של ה- 25 אז ככה שאין דירבון ממשי לעשות 25 (משער שיהו בונוסים ודברים ייחודיים כאלו ואחרים שהם רק ל- 25, אגב מי שיודע מה הם - שיציין בבקשה!) הגילדות המובילות או כל גילדה שהיא יחסית hardcore היום אני משער שהם ישארו 25... אני בעצמי לא סגור על זה עדיין, מניח שאעדיף לעשות 25 אם זה יתאפשר, המטרה זה להגיע ל- 85 כמה שיותר מהר ואז לראות לאן הדברים זורמים - מוקדם מידי להתחיל לחפש גילד לקטקליזם מעכשיו לדעתכם?

lizard

New member
זה פשוט מעצבן כי אמנם זה חל על ICC אבל לא

מבחינת ציוד אז יצא שאני אוכל לעשות או 10 עם הגילדה או 25 עם איזה פאג, מה שכנראה לא יקדם אותי כל כך.

פנריר

New member
אני מניח

שעם הגילדה של המייג' שלי אנחנו נמשיך לעשות 25 כי זמ מה שאנחנו תמיד עושים, ועם הגילדה של הדרואיד שלי אנחנו נמשיך לעשות 10 כי זה מה שאנחנו תמיד עושים.
ואני דווקא לא מתכוון להגיע כמה שיותר מהר ל-85, אני רוצה להינות מהחוויה של הלבלינג באזורים החדשים, ולחקור קצת, משהו שהמון המון זמן לא עשיתי עם שתי הדמויות הראשיות שלי.

Kingeh

New member
ההבדל יהיה

במספר נקודות הValor שמקבלים כלומר, בסופו של דבר מי שעושה 25, יצטייד מהר יותר בכלליות ממי שעושה ריידים של 10. הבדל שני זה בהתקדמות של הגילדה בשלבים. ככל שיש יותר אנשים ככה הגילדה תתקדם יותר מהר, וככל שעושים יותר דברים יחד ככה הגילדה עולה רמות מהר יותר. לגבי גילדות, כן, מוקדם מדי לדעתי. אנשים מגישים לנו בקשות ואנחנו לא יודעים כל כך להתמודד עם זה מהסיבה הפשוטה שאנחנו לא יודעים מי יעזוב, ישאר, יחזור וכן הלאה. לכן אני הייתי מחכה לcata בשביל להתחיל לחפש גילדה. אנחנו כנראה נשאר גילדה של 25 אנשים בשביל ההתקדמות של הגילדה. אם זה לא ילך תמיד אפשר לרדת לרמה של 10 בלי קושי רב.

Shaye87

New member
מה אני אפסיד אם אעשה דרכי ל- 85 שאני לא בתוך

גילד? מבחינת כל ה- GUILD REWARDS... הבנתי שמדובר גם ב- HEIRLOOMS ו- EXP BONUS המטרה: רמה 85 ASAP :)

Kingeh

New member
שום הבדל בשבילך

אתה צריך להיות רמה 85 בשביל לקנות את הheirlooms האלו פעם ראשונה. וזה אפשרי דרך הגילדה. לעלות רמות לא קשור לגילדה בכלל. כמובן שאם יש לך קבוצה שאתה טוחן איתה אינסטנסים.. מה טוב. אבל לא צריך בשביל זה גילדה. המטרה שלי- realm first.

Shaye87

New member
Fast Track Rank 2

+10% experience זה דורש GUILD ברמה 5 מה שראיתי עכשיו, אבל אני לא חושב שתיהייה בעיה אפילו סתם להצטרף לאיזה גילד רק בשביל להנות מהבונוס הזה בעליית רמות, אז ככה שסבבה, אין לי כ"כ מה לדאוג :p. 80-85 עושים עם HEIRLOOMS נוכחיים? מה הם אמרו לגבי זה?

Shaye87

New member
טוב לגבי heirlooms קראתי - זה לא סגור

אבל כנראה לא יהיה אפשר להשתמש בהם ל- 80-85 עם דמות ראשונה... ובצדק.

למעלה