1 2 3 ניסיון

1 2 3 ניסיון

חברים המצב רוח שלי התרומם ביומיים האחרונים.... בקרוב תבוא הודעה חשובה ~תומר~ עם מצב רוח מרומם

אוקיי....ההודעה

החלטתי לפרוש מכתיבה בפורומים הבאים: סטודנטים הפרעות אכילה החלטתי להישאר לכתוב בפורומים הבאים: ווידויים סיפורים מהחיים מהאינטרנט 20 פלוס טריוייה והיגיון פורום הכתיבה העיקר שלי יהפוך להיות החל מהיום ``פלירטוטי לשון`` מי יתן ונזכה להפוך פורום זה לאחד היפים בתפוז....בזכותם של סופטי ושרון....האהובים GO SOFTY, GO SHARON ~תומר~ שאוהב את כוווווולם,

שרון-ב-

New member
ובמחיאות כפיים סוערות

מקבלת אותך תומר ומברכת אותך על ההחלטה הנאורה הזאת ועכשיו תעביר לי את המלח שרון,בתאבון

KONFUZ

New member
שרון...

הכנתי את המקדחה...מתי הקידוח? או..שכבר ``קדחו לך``? קונפוז(ממתין עם ה..``בוש`` שלו)

שרון-ב-

New member
אז זהו קונפי

עדיין לא קדחו לי היום יגיע האקס שלי לקדוח האמת היא שחיפשתי מתנדב אחר בכדי להמנע מזה....משום מה יש לאקסים נטיה לחשוב שאם את מזמינה אותם לסדר משהו זה בכדי לראות אותם (``כן יקירי`` אמרה בחינפון ``רק בגלל זה התגרשנו``) שרון שמאמינה עדיין שיש עבודות לגברים בלבד

KONFUZ

New member
את באסנית רצינית !! 8-(

אני מוכן להיות הוגן... לבוא לקדוח..בלי לנצל את המצב ו..לסדר לך דברים אחרים נעלבתי!!החזרתי את המקדחה ..לתחתונים קונפוז(ניסה לעזור..אבל ספג עוגמת נפש..)

שרון-ב-

New member
הההה.....אויש סליחה

נפל לי האסימון... לא באמת התכוונת לקדוח לי בקיר ולסדר לי את המדפים אלא ל....??? אוי אהבלה, שוב סליחה, אזמין אותך בפעם הבאה...תביא את החברה, יש הרבה מה לעשות אצלי בבית שרון משתמשת בטלכארד בלבד

למעלה