1:0 לקרואטיה בוומבלי בדקה ה 9

ronko

New member
האמנם סנסציה??

האמנם אנגליה תעוף מהיורו כבר במוקדמות ותהווה את הסנסציה של הערב?? נחכה ונראה... רונקו

ronko

New member
מה שאני חייב להגיד: האצטדיון זוועה!!!

הדשא זוועה בצורה לא נורמלית!!! הדשא בקופסה נראה יותר טוב. רונקו

Roobie

New member
אולי הדשא זוועה (עניין של מזג האוויר)

אבל האיצטדיון זוועה?
הייתי שם לפני חצי שנה, ותאמין לי שהאיצטדיון הזה יותר יפה מכל מבנה אחר בלונדון (ולא חסר).

לא לא לא לא לא לא לא לא לא

אני מאוד מקווה שאתה לא באמת מאמין בזה שבגלל משחק פוטבול שנערך במקום לפני חודש המעצמה הודחה שלשום פרט לכך שחבר שלי נכח במשחק. אמנם חלק מהבריטים קצת לגלגו על "הקירקס האמריקאי" אבל הם בכל זאת שוכחים שזה כאין וכ-0 לעומת הקירקס התקשורתי סביב ההדחה של הנבחרת ושל מקלארן הסיבה להדחה היא שהגולם שם שוער חסר נסיון

Sir Terry Wogan

New member
אני ממש לא חושב שבגלל זה אנגליה הודחה...

אנגליה הודחה בגלל הגנה גרועה (אין תחליף לטרי ופרדיננד), שוער שוקיסט, סגנון משחק לא מוגדר, מאמן מוגבל וחסר יכולת והופעות מגוחכות מצד כמה שחקנים בולטים (מי אמר למפארד?). אבל זו כן הסיבה שהדשא בוומבלי נראה כ"כ רע. ואגב, אני הייתי בלונדון בשבוע שלפני משחק ה-NFL, זה באמת היה קרקס אמריקאי מגוחך שלא קשור לכלום, מלבד הרצון של ההתאחדות האנגלית להכניס עוד כסף ולכסות על ההתנהלות הבזבזנית והשערורייתית שלהם סביב וומבלי... ה"קרקס התקשורתי" סביב ההדחה של הנבחרת די ברור והגיוני, מדובר בנבחרת שלהם ובספורט הכי פופולרי בבריטניה, מבחינת האנגלים כישלון כזה הוא בלתי מתקבל על הדעת גם מבחינה פוליטית, במיוחד כשבריטניה מקווה לארח הרבה טורנירי ספורט בעשור הבא (לונדון 2012, גלאזגו 2014 במשחקי חבר העמים, הם שואפים לארח גם את גביע העולם בראגבי וכמובן את גביע העולם ב-2018). זה לא עיסוק בספורט שהם קראו לו "ראגבי עם כתפיות" שלא קשור אליהם בשיט בין שתי קבוצות שאין להם מושג אפילו מה השמות שלהם, והכל בשביל לעשות קצת כסף.

at least,it IS a sport

מה גם שוומבלי היה מלא לחלוטין במשחק הצהובונים הבריטים כל הזמן מתבכיינים כדי לייצר כותרות ויש לי הרגשה שחלק מהם לא כ"כ הצטערו על ההפסד שכן כך יש להם עילה להשחיז עטים ו"לטרוף" כל דבר שזז פוטבול אמריקאי,בניגוד ל-
זה ספורט אמיתי ובינוניות לא מתקבלת על הדעת אם רוצים להגיע לטופ והלוואי שיומחד יהיה משחק NFL בארץ כדי שגם לחובבי הספורט השפויים תהיה סיבה לאכלס את בלומפילד/ר"ג הממלכה תתגבר על ההדחה למרות הכאב והכתר ישוב לזרוח אבל לתלות הכשלון במצב הדשא זה נשמע כמו הרקדן עם הרצפה העקומה

טוב לאנגליה

ממילא לא היו משיגים כלום ביורו. עכשיו שיעיפו את מקלארן וימצאו פתרון ולאימפוטנציה שלהם.

tchai

New member
שידור אנגליה קרואטיה?

יש משהוא שאפשר לראות דרך המחשב? תחנה זרה? כי אין לי ספורט 1 ולא הולך להוציא 50 ש"ח על הערוץ הזה..

למעלה