07/04 - Ill Repute Day.

07/04 - Ill Repute Day.

Ill Repute קיבלו יום על שמם באיזו עיר קטנה ליד אוקסנארד. אפשר לקרוא על זה כאן. מצחיק.

כשהיינו קטנים, אני ומשתמש הפורום "נדב בן חורין" די השתגענו על Nardcore (אוקסנארד + הארדקור) - Stalag 13, R.K.L., Ill Repute, Dr. Know, וכו', כולן להקות מדהימות. אפילו חשבתי שהלהקה שהוא שר בה לפני 10 שנים, Hikokiri (כיום שלושה רבעים מ-Not On Tour), די הזכירה את Ill Repute. עכשיו מסתבר ש-Ill Repute קיבלו יום על שמם באיזו עיר קטנה ליד אוקסנארד. אפשר לקרוא על זה כאן. זה מצחיק. ומה שאנחנו יכולים להפיק מהידיעה הזאת הוא בעיקר תזכורת על זה שהתקליט "What Happens Next", ה-7" הראשון "Oxnard - Land of No Toilets" והשירים שלהם באוסף "Nardcore" מ-1984 הם אדירים לאללה (אפשר לשמוע את כל זה לפי הסדר בלינק שנתתי לתקליט).

'תקרחנו!

OneWaySystem

New member
בלי כוונה קראתי את זה "נדב בן טחורין"

נראה לי אני הסיבה שלא עונים לי ויש לי 48 צפיות ותגובה אחת ממני.

OneWaySystem

New member
יש בנות שמסתובבות עם זה בבית ספר שלי ו...

הן לא מכירות שום שיר ואני כל כך שונא אותן על זה.

אני לא יודע אם זו תגובה רצינית, או לא...

אבל נראה לי שאתם מחפשים אויבים במקומות מוזרים. למעשה, אני דווקא רואה דברים חיוביים בתמונה הזאת:

1. כל מי שראה את "הצילו את המציל", וכל מיני סרטים זולים כאלה, יודע שחנה לסלאו הייתה בחורה חמודה לאללה.
2. זה נראה כאילו היא צולמה במהלך איזושהי פעילות ספורטיבית, אני תמיד בעד.
3. Ramones הם אחת הלהקות שאני הכי אוהב בעולם, תודה לחנה על התזכורת.

הייתי יכול להבין איך דבר כזה היה מפריע למישהו אם איזה... לא יודע... אנס סדרתי, או גזען ידוע, נגיד, היה נתפס עם החולצה הזאת. אבל זה לא המקרה, לא?

בינתיים יוצא די מצחיק שהיא זאת עם שם המשפחה הפולני המובהק, ואתם מצליחים להראות הרבה יותר פולנים. ;)

deadully

New member

למעלה