0305 מטיול בצפון

מצב
הנושא נעול.
0305 מטיול בצפון

0305 מטיול בצפון
הייתי בטיול בצפון ומצאתי בכפר עראבה 0305 שהיה שייך לשירותי אוטובוסים מאוחדים (ש.א.מ) בנצרת. האוטובוס היה נעול אז יש רק תמונות מבחוץ ואין לי פרטים על שנת ייצור/מס' שילדה וכד'.

=3=

0305 מטיול בצפון
הייתי בטיול בצפון ומצאתי בכפר עראבה 0305 שהיה שייך לשירותי אוטובוסים מאוחדים (ש.א.מ) בנצרת. האוטובוס היה נעול אז יש רק תמונות מבחוץ ואין לי פרטים על שנת ייצור/מס' שילדה וכד'.
=3=
התמונות יועלו גם לגלריית הישנים והמוזנחים.

שאלה למקצוענים

0305 מטיול בצפון
שאלה למקצוענים
עכשיו זה כבר מאוחר אבל להבא: אם צילמתי תמונה בגודל 1586*2048 ואני רוצה להפוך אותה לגודל 480*640 על מנת שיהיה קל יותר ונעים יותר לצפות בה - ה כ י צ ד ? ? ? תודה מראש על העזרה.

ארזS

New member
זה לאו דווקא למקצוענים

שאלה למקצוענים
עכשיו זה כבר מאוחר אבל להבא: אם צילמתי תמונה בגודל 1586*2048 ואני רוצה להפוך אותה לגודל 480*640 על מנת שיהיה קל יותר ונעים יותר לצפות בה - ה כ י צ ד ? ? ? תודה מראש על העזרה.
זה לאו דווקא למקצוענים
ודובר על זה רבות כאן בפורום. בעבר אפילו כתבתי הסברים מדוייקים ואורן הכניס את זה בזמנו לטאגליינס עד שזה נעלם כמדומני משום מה... אשתדל לחזור על ההסברים: דבר ראשון תוריד מהאינטרנט תוכנת חינם [כן, חינם ! לא תוכנה פרוצה אלא תוכנה שבחור נחמד כתב למען הציבור שלא יצטרכו לקנות תוכנות בכסף]. לתוכנה קוראים IrfanView ותוריד אותה כאן. תבחר את התוכנה לסוג מערכת ההפעלה שלך. יש שם מלא הסברים. אחר כך תתקין את התוכנה ותפעל לפי ההנחיות בזמן ההתקנה. אני ממליץ שתסמן שהתוכנה הזאת תהיה ברירת המחדל להקרנת תמונות אבל זאת החלטה שלך. לאחר שהעתקת תמונות מהמצלמה למחשב [או סרקת] תעלה את התמונות באמצעות התוכנה. כשהתמונה על גבי המסך יש לך בתוכנה אפשרות IMAGE וכשתלחץ על זה יש אפשרות RESIZE ותבחר שם את הגודל הרצוי ואח''כ תאשר ותשמור את התמונה בשם קובץ חדש [וזה חשוב מאוד כדי לא "לדרוס" את התמונה המקורית]. בהצלחה.

ארזS

New member
ואני מציע לערן איש האש

זה לאו דווקא למקצוענים
ודובר על זה רבות כאן בפורום. בעבר אפילו כתבתי הסברים מדוייקים ואורן הכניס את זה בזמנו לטאגליינס עד שזה נעלם כמדומני משום מה... אשתדל לחזור על ההסברים: דבר ראשון תוריד מהאינטרנט תוכנת חינם [כן, חינם ! לא תוכנה פרוצה אלא תוכנה שבחור נחמד כתב למען הציבור שלא יצטרכו לקנות תוכנות בכסף]. לתוכנה קוראים IrfanView ותוריד אותה כאן. תבחר את התוכנה לסוג מערכת ההפעלה שלך. יש שם מלא הסברים. אחר כך תתקין את התוכנה ותפעל לפי ההנחיות בזמן ההתקנה. אני ממליץ שתסמן שהתוכנה הזאת תהיה ברירת המחדל להקרנת תמונות אבל זאת החלטה שלך. לאחר שהעתקת תמונות מהמצלמה למחשב [או סרקת] תעלה את התמונות באמצעות התוכנה. כשהתמונה על גבי המסך יש לך בתוכנה אפשרות IMAGE וכשתלחץ על זה יש אפשרות RESIZE ותבחר שם את הגודל הרצוי ואח''כ תאשר ותשמור את התמונה בשם קובץ חדש [וזה חשוב מאוד כדי לא "לדרוס" את התמונה המקורית]. בהצלחה.
ואני מציע לערן איש האש
להכניס את זה שוב לטאגליינס.

נסה את ACDSee 6. אמנם עולה כסף

זה לאו דווקא למקצוענים
אך מעולה ובעלת אין סוף אפשרויות תצוגה וכדומה.

ארזS

New member
חבל על הכסף

אך מעולה ובעלת אין סוף אפשרויות תצוגה וכדומה.
חבל על הכסף
לא מצדיקה את המחיר (אלא אם כן יש קראק...), ואני אישית נהנה יותר לעבוד עם IRFANVIEW . ואפילו שיש לי פוטושופ מקורי וחוקי אני משתמש בו רק לצרכים מיוחדים שאין בתוכנת החינם. אבל הקטנה בשביל הפורום ? חבל על הזמן ועל הכסף !

היא במבצע עכשיו: רק 29.99 דולר ו-

חבל על הכסף
לא מצדיקה את המחיר (אלא אם כן יש קראק...), ואני אישית נהנה יותר לעבוד עם IRFANVIEW . ואפילו שיש לי פוטושופ מקורי וחוקי אני משתמש בו רק לצרכים מיוחדים שאין בתוכנת החינם. אבל הקטנה בשביל הפורום ? חבל על הזמן ועל הכסף !
היא במבצע עכשיו: רק 29.99 דולר ו-
יש בה המון-המון תכונות מעולות. לא צריך קראק כי היא חוקית לחלוטין במחיר הזה ונותנת לך זכות מלאה להוריד עידכונים. אצלי כל התוכנות עם רשיון מלא על שמי וזה עדיף וזול לטווח ארוך. לא מזמן התקנתי את פוטושופ 8 והיא תוכנה נהדרת אך מאוד יקרה והמחיר במקרה זה איננו מוצדק אלא אם זה למטרה מסחרית שיש רווח בצידה. ניתן כיום להשיג את WINDOWS LONGHORN ללא שום בעיה וחבר טוב שלי אומר שהדיסק שמסתובב בשוק הוא הגרסה המוגמרת. כאן באמת צריך קראק אך אני מבין מאנשי מייקרוסופט שהגרסה הסופית תימכר בזול כדי להפיל את לינוקס. בכל המקומות שהמחשב שלך נתקע עם XP - לא יתקע המחשב שלך עם LONGHORN. לי יש גרסה חוקית נסיונית ואני התנדבתי להפעילה כשפן ניסיון בתמורה לקבלת דיסק + רישיון בהמשך. בינתיים, גרסת הניסיון (בטא) מצויינת ובמשך השלושה חודשים האחרונים, לא נתקע לי המחשב אפילו לא פעם אחת בתנאי ששידכתי לתוכנה את OUTLOOK לבד ללא אקספרס כמובן. יום טוב. אני חייב לזוז אז ביי בינתיים. שלך, הדוד.

אריק7554

New member
תודה על העצות...

זה לאו דווקא למקצוענים
תודה על העצות...
אכן אעשה כך ומקווה לשתף אותכם בתמונות באמת היסטוריות

אורי404

New member
תמונות יפות מאוד.

0305 מטיול בצפון
תמונות יפות מאוד.
תמונות יפות מאוד, של אוטובוס יפהפה. תודה רבה!

צחקן

New member
תודה!.

0305 מטיול בצפון
תודה!.

אוהד11

New member
../images/Emo39.gif../images/Emo51.gif

בקשר לאוטובוס...

0305 מטיול בצפון
בקשר לאוטובוס...
לחברה היו 5 אוטובוסים כאלה... 70-661-82 עד 70-665-82. בתמונות שהעליתי שבוע שעבר צילמתי את 70-661-82 ובאותו המגרש יש עוד אוטו מאותה הסידרה.. אני עדיין צריך לחזור לשם ולצלם אותו. הואוטו בהתחלה היה צבוע בלבן עם פסים ירוקים ועדיין אפשר לראות שרידים של הירוק הזה בתמונות שלך..

מצב
הנושא נעול.
למעלה