🪭shake it OFF💃🏻

Lhuna3

Well-known member
תנחומי |נחמה| |נחמה| |נחמה| |נחמה| |נחמה| |נחמה|

מה קרה? בת כמה היא הייתה?
תנחומי לשתיכן |נחמה|
תודה לכם!
היתה בת כ-18, איתי 18 שנה.
ביומיים האחרונים ראיתי שסופה קרב, הפסיקה לאכול ולשתות והנשימה שלה הפכה קשה ולא ישנה בכלל. אז הכנתי את עצמי.
אבל אני עוד לא ממש מפנימה שהיא כבר איננה איתי. זה מוזר מידי.

didalf

Well-known member
תודה לכם!
ביומיים האחרונים ראיתי שסופה קרב, הפסיקה לאכול ולשתות והנשימה שלה הפכה קשה ולא ישנה בכלל. אז הכנתי את עצמי.
אני מכירה כ"כ את ההרגשה|נחמה|
18 שנה זה המון זה חלק ממך כבר!
אני בטוחה שנתת לה חיים טובים|לב|

Lion_Heart

Well-known member
תודה לכם!
כן, מכיר את ההרגשה..

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חידה
מי יודע מה המשמעות של רולודקס (לואו לואו) והיכן זה הופיע? :)
לואו לואו?

אני מניח שהחלק של ה"רולו" זה בגלל שזה גלגל כזה. ודקס מרגיש לי כמו משהו שקשור למידע אבל אולי כי אני חושב על אקסל.
בקיצור אין לי ממש מושג

didalf

Well-known member
דיי אוי ויי מה קרה?? הכל בסדר??
זחלתי בפקק בנסיון לא לעצור לחלוטין, ולאדעת הגז והברקס יותר רגישים וחזקים ממה שאני רגילה. פתאום שכחתי על מה הרגל שלי נמצאת וראיתי שאני מתקרבת מידי לאוטו לפני ורציתי לעצור ולחצתי חזק רק שהרגל הייתה על הגז מסתבר ונכנסתי ברכב לפני|פנים|
התבלבלתי בין ברקס לגז כאילו התחלתי ללמוד נהיגה אתמול|פנים|
האוטו החדש חדש נדפק יפה ודפקתי את הרדיאטור ואי אפשר לנסוע בו (הוא דימם נוזל ורוד כזה) ונגרר למוסך.
אני בסדר. פלוס השתתפות עצמית לאדעת כמה, התייקרות הביטוח לעתיד, תסכול מעצמי, שוב אני בלי אוטו, פחד מזה שאני לא יודעת לנהוג ואעשה את זה שוב ופדיחת על אחרי שסיפרתי לכולם שאני מביאה את האוטו החדש היום.

Lhuna3

Well-known member
זחלתי בפקק בנסיון לא לעצור לחלוטין, ולאדעת הגז והברקס יותר רגישים וחזקים ממה שאני רגילה. פתאום שכחתי על מה הרגל שלי נמצאת וראיתי שאני מתקרבת מידי לאוטו לפני ורציתי לעצור ולחצתי חזק רק שהרגל הייתה על הגז מסתבר ונכנסתי ברכב לפני|פנים|
האוטו החדש חדש נדפק יפה ודפקתי את הרדיאטור ואי אפשר לנסוע בו (הוא דימם נוזל ורוד כזה) ונגרר למוסך.
אני בסדר. פלוס השתתפות עצמית לאדעת כמה, התייקרות הביטוח לעתיד, תסכול מעצמי, שוב אני בלי אוטו, פחד מזה שאני לא יודעת לנהוג ואעשה את זה שוב ופדיחת על אחרי שסיפרתי לכולם שאני מביאה את האוטו החדש היום.
יואו איזה באסה! אבל העיקר שאת בסדר, מה שיפה בפדיחות זה שממרחק של זמן הן הופכות לסיפורים משעשעים :p אז הרווחת ביושר אנקדוטה טובה!
חחחחח
ולא נורא!! זה באמת יכול לקרות וקורה לכל אחד. קרה לי כבר שנתתי גז ברברס במקום קדימה או הפוך, רק שבמזל זה היה ביציאה מחניה ולא נתקעתי בכלום... אבל מתבלבלים, והכי חשוב שנגמר בלי פגיעה פיזית!

didalf

Well-known member
כמו שאמר בעלי:

It's Always Sunny

Well-known member
|נחמה| |נחמה| |נחמה|
כמו שלונה אמרה טעויות קורות. אני מניחה שזה לא ממש מנחם (ממני לפחות זה לא היה מנער את תחושת הכישלון, לא יודעת איך זה אצלך)
זה קרה היום?

didalf

Well-known member
יואו איזה באסה! אבל העיקר שאת בסדר, מה שיפה בפדיחות זה שממרחק של זמן הן הופכות לסיפורים משעשעים :p אז הרווחת ביושר אנקדוטה טובה!
חחחחח
כן אה?|בוקס|
ולא נורא!! זה באמת יכול לקרות וקורה לכל אחד. קרה לי כבר שנתתי גז ברברס במקום קדימה או הפוך, רק שבמזל זה היה ביציאה מחניה ולא נתקעתי בכלום... אבל מתבלבלים, והכי חשוב שנגמר בלי פגיעה פיזית!
|חיבוק||חיבוק|

|חיבוק|
כמו שלונה אמרה טעויות קורות. אני מניחה שזה לא ממש מנחם (ממני לפחות זה לא היה מנער את תחושת הכישלון, לא יודעת איך זה אצלך)
לגמרי לא מנער חח. לא בינתיים לפחות.
אבל דווקא חשבתי עלייך ושזה שאת מפחדת קצת לנהוג ורציתי להגיד לך - תמיד יש אותי להיות יותר גרועה אז אין לך מה לדאוג את אחלה;-)
זה קרה היום?
כן.

כמו שאמר בעלי:

אגב החלק המצחיק באמת זה הנפילה שבאה לפני זה:

למעלה