📺 סיכום שנה 2021 📺

lemon lyman

Well-known member
למה לא ענית גם?
כי לא היו לי תשובות שמתאימות לשאלות שלו
אין לי נטפליקס והיו לי שתי סדרות זרות שמאוד מאוד אהבתי ולא רציתי לבחור אחת מהן
ולעוד שאלות לא היו לי תשובות
אבל בסוף עברתי על החוקים וכן עניתי |זורו|

(אז מה אם כל התשובות יהיו שולחן לחמישה
זאת גם סיבה שלא עניתי בהתחלה
אומנם היא לגמרי סדרה השנה שלי (וגם של שנת 2020 :-P: )
אבל מה שהבנתי השאלות פה לא כוללות צפייה חוזרת של תכנים

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
איך הצלחת לחפש? אתמול חיפשתי גם כדי לבדוק מה כתבתי ותפוז הדביל החליט שהוא מוחק את המילים UP ו & כי הן כלליות מידי |פנים|
פשוט הלכתי אחורה בעמודים.

על אנשים נורמלים גם אני שמעתי מלא סופרלטיבים. שיעממה אותי למוות. פרשתי באמצע
חחח לא סבלתי עד כדי כך, כן חיבבתי אותה סה"כ, אבל שמחה לראות עוד אנשים שלא התלהבו.

אני בהלם שהשארת כל כך הרבה ריקים :-0. מנהל ודמות לחיקוי שכמוך מזלזל ככה בחוקים?
לפטר אותו|פטיש|

שניר אל תתרגש.. גם אני לא עפתי עליה וככה אימצתי את זהותי הרובוטית
לפעמים הרובוט שלך מצליח לחקות התנהגות אנושית ואני שוכחת שאת בכלל רובוט פויה חסר לב, ואז את חייבת להזכיר|שפם|

א. לפעמים נורא משעמם ואין שום דבר אחר
חחח טוב כבר אמרתי בשרשור אחר אני אבהה בש"ח של חברים בפעם ה23124324 או אגלול בטיקטוק עד המוות לפני שאני אצליח לשכנע את עצמי לצפות במשהו שאני סובלת ממנו ממש.

הסתיימה ב 2022 אז אני החלטתי ככה B-|
הסתיימה בחג המולד 2021 אבל בסדר.

אין לי נטפליקס והיו לי שתי סדרות זרות שמאוד מאוד אהבתי ולא רציתי לבחור אחת מהן
אבל מה שהבנתי השאלות פה לא כוללות צפייה חוזרת של תכנים
ששש אל תספרי לאף אחד אבל אם תרמי לא יקרה לך כלום.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
את סנדמן אני חושבת שהזכרתם כאן אבל אני לא זוכרת ועל השניה לא שמעתי. יכול לספר קצת?
שתיהן סדרות שמבוססות קומיקס. אם כי מאוד שונות.
סנדמן זה קומיקס של הסופר ניל גיימן. זה טכנית מתרחשת בעולם של DC, אבל כמעט לא נוגע בו בפועל (אני מניח שבסדרה יתעלמו מזה לחלוטין).
העלילה היא על הסנדמן, שנקרא גם Dream, שהוא אחד משבעה ישויות שקיימות מאז תחילת היקום וכל אחד מהם אחראי על משהו אחר (אחיו הגדולים הם מוות וגורל).
הסיפור מתחיל לפני כמאה שנה כשכת מסוימת מצליחה לכלוא אותו. זה הולך משם לכל מיני כיוונים לא צפויים.
זאת נראה לי ספר הקומיקס הכי טוב שאי פעם קראתי

Moon Knight מבוסס על קומיקס של מארוול ולכן הוא חלק מהסדרות שיוצאות עכשיו ושייכות לMCU (כמו וונדהויז'ן, הוקאיי, הפאלקון וחייל החורף, לוקי) כשההבדל העיקרי זה שהסדרות עד כה עסקו בדמויות שכבר הכרנו בסרטים, והסדרה הזאת עוסקת בדמות שעוד אף פעם לא עשו לה עיבוד לייב אקשן.
אני לא יודע הרבה על הדמות חוץ מזה שהוא יהודי, הוא קיבל את הכוח שלו מאל מצרי, והוא משתמש בהרבה זהויות שונות.
אני בהלם שהשארת כל כך הרבה ריקים :-0. מנהל ודמות לחיקוי שכמוך מזלזל ככה בחוקים?
לפטר אותו|פטיש|
לרוע המזל אני דיקטטור. אי אפשר לפטר אותי.
ואם לא הייתי משאיר ריקים אז פשוט הייתי דוחה ודוחה ואז בכלל לא עונה בסוף.

Aranel Nenharma

Well-known member
(y)הסדרה "הנטפליקסאית" הטובה ביותר התחלתי לכתוב פתקים רק ממרץ וחסרים לי נתונים, אז אני מצביעה ל Lovesick. אין ספק שהיו כמה טובות, אבל זאת ממש חיממה לי את הלב. שיט.. בעצם אולי הממלכה האחרונה יותר? לא משנה, נשארת עם הבחירה המקורית
סדרה מקסימה, בזכותך ראיתי|מאוהב|
(y)העונה הטובה ביותר (מבין סדרות מתמשכות/2 עונות ומעלה) וואי. זאת שאלה ממש ספציפית :-0 כל עונה של ברוקלין נראה לי
(n)העונה החלשה ביותר (מבין סדרות מתמשכות/2 עונות ומעלה) אמהות עובדות עונה 5 . הלך והתדרדר מידי עונה וזה היה השיא
כן וכן
(y)סדרת-קונספט המעניינת ביותר לא בטוחה שאני יודעת לענות על זה. אולי הכוונה כמו בסדרות של דיסני? אם כן אז וונדהויז'ן למרות האכזבה מהסוף? בעצם משנה את התשובה שלי ל What If
באמת לא אהבת את הסוף שך וונדהויז'ן
(y)סדרה קומית המוצלחת ביותר יש בחירה ברורה אחת (ברוקלין כמובן) אבל זה לא פייר לשאר הסדרות וגם חינוך מיני היתה מהנה מאוד, אבל אני חושבת שאני אבחר ב Mythic Quest
היה לך שנה מוצלחת בקומדיות
(n)סדרה קומית המאכזבת ביותר קווין יכול ללכת להזדיין. למרות שהיא הרי לא בדיוק בקטגוריה, אבל הייתי צריכה להכניס את זה איפשהו
תעזבי את זה שאני לא מסכימה שהיא מאכזבת
אבל היא ממש לא מתאימה לקטגוריה הזו. ואם את שמה אותה פה אז מסביר למה התאכזבת כי ממש לא הבנת את הקונספט
(y) guilty pleasure (נהניתם מסדרה שלא נחשבת איכותית/טובה)- אולי הבז וחייל החורף? לא יודעת אם היא לא נחשבת לטובה אבל נהניתי ממנה
באמת?! יש מקום בו היא נחשבת ללא טובה?
כן? לא ראיתי כי היא נראית סיטקום מיושן כזה [כל יום מחדש]
היא חמודה. אם רוצים לראות משהו שלא מצריך חשיבה ותשומת לב מיוחדת
האמת שבגלל הצפייה החוזרת אני חושבת ששכחתי שהיא בעצם נגמרה השנה [ברוקלין 99]
היא תמיד תחיה בליבנו
זאת הסדרה שמסתבר שעכשיו כולם מדברים עליה בארץ? [Menifest]
ראיתי את הפרק הראשון ולא עפתי עליה בכלל
מאוד מצפה לה!!

מילי08

Well-known member
הסתיימה בחג המולד 2021 אבל בסדר. [הוקאיי]
טוב, כרגיל הזכרון שלי בוגד בי.
אם ככה הוקאיי מקבלת את הבכורה בתוכניות מארוול שאהבתי
שתיהן סדרות שמבוססות קומיקס. אם כי מאוד שונות.
סנדמן זה קומיקס של הסופר ניל גיימן. זה טכנית מתרחשת בעולם של DC, אבל כמעט לא נוגע בו בפועל (אני מניח שבסדרה יתעלמו מזה לחלוטין).
העלילה היא על הסנדמן, שנקרא גם Dream, שהוא אחד משבעה ישויות שקיימות מאז תחילת היקום וכל אחד מהם אחראי על משהו אחר (אחיו הגדולים הם מוות וגורל).
הסיפור מתחיל לפני כמאה שנה כשכת מסוימת מצליחה לכלוא אותו. זה הולך משם לכל מיני כיוונים לא צפויים.
זאת נראה לי ספר הקומיקס הכי טוב שאי פעם קראתי

Moon Knight מבוסס על קומיקס של מארוול ולכן הוא חלק מהסדרות שיוצאות עכשיו ושייכות לMCU (כמו וונדהויז'ן, הוקאיי, הפאלקון וחייל החורף, לוקי) כשההבדל העיקרי זה שהסדרות עד כה עסקו בדמויות שכבר הכרנו בסרטים, והסדרה הזאת עוסקת בדמות שעוד אף פעם לא עשו לה עיבוד לייב אקשן.
אני לא יודע הרבה על הדמות חוץ מזה שהוא יהודי, הוא קיבל את הכוח שלו מאל מצרי, והוא משתמש בהרבה זהויות שונות.
מעניין. אני לא מצליחה להתחבר בכלל ל DC אבל אם ניל גיימן מעורב אולי יש תקווה. לגבי השנייה - סופר הירו יהודי נשמע רע.. יש לי בראש אימג' של איזה רבי חסידי וזה לא מסתדר לי :-D אבל נחכה ונראה
לרוע המזל אני דיקטטור. אי אפשר לפטר אותי.
|שפם|
באמת לא אהבת את הסוף שך וונדהויז'ן
האמת שאני כבר לא זוכרת מה הפריע לי. אם זה היה פרק הסיום או משהו אחר. אבל כשאני חושבת על הסדרה זה מלווה באכזבה כללית שאני לא זוכרת מה היא היתה
אבל היא ממש לא מתאימה לקטגוריה הזו. ואם את שמה אותה פה אז מסביר למה התאכזבת כי ממש לא הבנת את הקונספט [קווין יכול ללכת..]
היא לא עבדה לי בקומדיה ולא בדרמה, אבל את צודקת.. לא הייתי צריכה להכניס לקטגוריה הזאת
באמת?! יש מקום בו היא נחשבת ללא טובה? [הבז וחייל החורף]
יש מצב שהמצאתי את זה...

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ראיתי את הפרק הראשון [של הסדרה Manifest] ולא עפתי עליה בכלל
אני לא יודע אם עשית כאן בדיחה בכוונה
מעניין. אני לא מצליחה להתחבר בכלל ל DC אבל אם ניל גיימן מעורב אולי יש תקווה.
כמו שאמרתי זה ממש לא קשור לDC, זה רק טכנית קשור. זה כמו שגם הסדרה לוציפר הייתה טכנית קשורה לDC, אבל אין שום סימן לזה בסדרה עצמה.
לגבי השנייה - סופר הירו יהודי נשמע רע.. יש לי בראש אימג' של איזה רבי חסידי וזה לא מסתדר לי :-D אבל נחכה ונראה
שלוש נקודות:
1. זה שמישהו הוא יהודי לא אוטומטית הופך אותו לרב או לחסידי.
2. אוקי במקרה הזה כתוב שהוא כן בן של רב (הייתי אומר שהכותבים בטח לא הצליחו לדמיין יהודי שהוא לא רב, אבל חלק גדול מאוד מיוצרי הקומיקס המיינסטירמי היו יהודים)
3. בכל מקרה אני מניח שאין סיכוי שMoon Knight הוא יהודי מאמין במיוחד. לאור כל זה שהוא מקבל את הכוח שלו מאל מצרי. זה נראה לי קצת סותר.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חח, ברור. פשוט זה האימאג' שהיה לי בתיאור של יהודי, כי איזה מאפיין אחר יכול להיות (חוץ מדימוי אנטישמי)
חחחחחח אבל את מכירה יהודים "רגילים"
זה גם לא שחסר גם יהודים אמריקאים שכולם מכירים כמו ג'רי סיינפלד או מארק צוקרברג

למעלה