💚🖤💛לוקי פרק 2⌛

didalf

Well-known member
אני מניח שכבר יש כאלו שמשפפים את לוקי- טום עם ליידי לוקי.
נהה שיפים סטרייטים פחות הולך (אבל יש קצת)
וואי אבל קצת בא לי זה יהיה משעשע. ולוקי הוא נרקיסיסט אז מתאים לו להתאהב בעצמו:-D

לוקי לא "הצית" את הארמון. הוא העיר את סורטור ששרף את כל הארמון.
נו כן לזה התכוונתי.

בכל מקרה הבעיה העיקרית שם זה שכתבו במפורש שלא היו ניצולים, אבל אנחנו יודעים שהיו ניצולים.
תאנוס לא הרג את כולם אחר כך כשהוא תקף את הספינה. אנחנו יודעים שחלק ניצלו (רוב הסיכוי שתאנוס שיחרר חצי בכוונה כי זה הקטע שלו) כי ראינו שחמש שנים אחר כך יש אוכלוסיה אסגרדית שחיה על כדור הארץ שכוללת את ואלקירי.
נכון ונכון.

*אני גם לא פוסל שמה שהוא אמר אחר כך זה בערך נכון - שהוא הדגים ככה את הערמומיות של לוקי (עצמו) ובכך עזר להם להבין טוב יותר את לוקי. אם כי אני חושב שיותר הגיוני שהכוונה היא לעשות את זה באופן שבו מוביוס יקלוט שהוא משקר, יתפוס אותו, וזה יגרום לו לזלזל יותר בלוקי מה שיתן לו יתרון עתידי כשהוא באמת ירצה לתחמן אותו. (כן, זה מורכב, אבל זה לוקי)(וחלק מהעניין הוא שלדעתי אף פעם לא נדע באמת)
חחח הלכתי לאיבוד:-D

"מרסטים את הטיימליין."
"וגנב את המרסטים"
מאיפה המילה הזאת? כלומר אני מבין מאיפה, אבל זה מרגיש כאילו יש לך את המילה המתאימה לזה בשלוף. האם זה בכתוביות בעברית?
לא עוד אין כתוביות בעברית כ"כ מהר. לאדעת זה בא לי טבעי כמו לגגל:-D אולי זה כי אני מתכנתת ככה אנחנו עושים לכל המילים כולל המילה האהובה על דילן לקמפל. (אני לא יודעת אם הגעת עד לשם בשאלון ההוא)

אני מרגיש שאולי לא הייתי מספיק מרוכז כשראיתי כי לא הרגשתי שיש המון רגעים לצטט.
גם באמת שכחתי מזה שהיה מצחיק שהוא מנסה להרביץ למיס מינטס למשל.
לזכותי עדיין הייתי חולה אתמול.
חחחח שכחתי מהקטע המוזר הזה.
טוב מה אתה מסטול על אקמול? כל הקטעים הכיפים ברחו לך מהראש.

אני מרגיש שאני יכול להרדם, אבל לרוב בעבודה אני על הרגליים.
אוי באסה:-0 אני מתעפצת למוות בשולחן שלי. בימים שעבדתי מהבית לפעמים הלכתי לישון במיטה לחצי שעה.

שכחתי שהשיחה מתחילה מזה שהם מדברים על ג'ט סקי וכמה זה מגניב (אף פעם לא נסעתי על אחד, אבל אני מודע שהרעיון של אופנוע, אבל על המים נשמע מגניב)
אבל מוביוס לא היה אף פעם על אחד - מה שגורם לי לחשוב שעד סוף העונה ייצא לו להיות על אחד.
תמונה בלעדית שדלפה מפרק הסיום:-0
1623949715317.png

לוקי מדבר על כמה שהסיפור של הTVA לא נשמע אמין ומוביוס מגיב בזה שגם הסיפור של לוקי נשמע כמו משהו מומצא.
יש כאן משהו בסיסי לגבי אמונה בעולם שמסביבך ומשהו לגבי אמונה במשהו מיסטי כמו דת. כי לוקי זוכר את הילדות שלו שהוא גודל על ידי אודין ואודין עצמו אמר לו שלאופי (ענק הקרח) היה האבא האמיתי שלו. זה לא כמו שמישהו דתי יאמין באלוהים.
מה שלא ברור זה מה הקטע עם מוביוס - מה הוא זוכר לגבי תחילת הקיום שלו? האם הוא זוכר שהוא התעורר לראשונה ונאמר לו שהוא נוצר על ידי שומרי הזמן? האם זה כמו שלוקי יאמין שהעבר שלו הוא באמת העבר שלו? האם זה כמו שכל אחד מאיתנו יכול לשאול את עצמו בכל רגע: "האם כל הזכרונות שלי מהעבר הם אמיתיים? האם יכול להיות שמישהו יצר אותי אתמול ופשוט הכניס את כל הזכרונות האלו לתוך המוח שלי?"
ועכשיו אני חושב על כך שזה מתקשר עם הקטע בפרק הקודם שבו לוקי תוהה לרגע האם הוא אולי רובוט, אבל לא יודע שהוא רובוט.
אבל אולי אני מרחיק לכת עם התפלספות.
מוביוס טוען שהקיום הוא כאוס ושום דבר לא הגיוני ואנחנו מעניקים לזה הגיון. והוא אומר שלו יש מזל שהכאוס שבו הוא נמצא זה הTVA.
מה שפתאום אני קולט זה שזה בעצם מוזר שמוביוס רואה את כל שאר הקיום ככה - בתור כאוס. כי הרי הוא אמור לייצג אמונה שיש קו זמן קדוש שבו הכל מוחלט מראש. אז יש כאן סתירה נראה לי. סתירה פנימית בתוכו.
ואז לוקי מדבר על כך שאם הכל כתוב אז איך זה נגמר - ועל זה מוביוס עונה ששומרי הזמן עדיין כותבים את איך שזה מסתיים - וזה ממש מוזר.
אז יש את קו הזמן שהכל כתוב (ואיכשהו זה לא כולל את מה שקורה בTVA עצמו), אבל גם יש עתיד שבו הכל מסתיים ועדיין לא כתוב? ואחרי שהכל יהיה כתוב אז כבר יהיה סדר ולא יהיו אירועי נקסוס...
בקיצר בלאגן אדיר.
אני לא רוצה להגיד שאתה חכם ממני אבל אתה יותר פילסופי ממני. שאלות מעניינות.

אני חושב שהגיוני להתייחס אליה בתור השופטת כי ראינו אותה בתפקיד שופטת בפרק הקודם.
בסדר, השופטת.
מזכיר לי שרציתי להגיד שהצחיק אותי שלוקי מחכה לו בחוץ כמו ילד שאבא שלו מדבר עם המנהלת אחרי שהוא עשה משהו רע בכיתה:-D

מרגיש לי מוזר שכתבת הרבה על קטעים קודמים שלא הרגשתי שיש הרבה מה לומר עליהם, אבל ממש הבאת ציטוטים, אבל על זה כתבת די בקצרה.
חח כי דווקא על זה היה לי פחות מה לומר.
בקטעים הקודמים היו הרבה רגעים מצחיקים שרצית לציין. אבל כן מה שציטטת גם טוב.

קודם כל חזרתי גם לזה ומה שהחיית הזאת ממלמלת זה "זה אמיתי" שוב ושוב.
מה אמיתי? מה ליידי לוקי הראתה לה שהוא אמיתי שעשה לה כזה שוק? (אם זה בכלל משהו אמיתי)(זה נשמע מוזר)
ומה הכוונה שהיא סיפרה לליידי לוקי איפה נמצאים שומרי הזמן? הרי מוביוס עצמו לא פגש את שומרי הזמן אז אני מניח שלא הוא ולא החיילים יודעים איםפה ממש נמצאים שומרי הזמן.
או שאולי הם כן יודעים?
או שאולי הכוונה היא פשוט כיצד להגיע לTVA עצמו?
עוד שאלות טובות מאד.
אבל אני פשוט מחכה שיענו לי עליהן במהלך הסדרה ולא מנסה לפתח תיאוריות בעצמי.

Lhuna3

Well-known member
אני באמת לא יודעת מה המטרה שלו כרגע ולמי הוא באמת נאמן (רוצה להאמין שלמוביוס, עד שיש לו חבר)
אגב, יכול להיות שהתוכנית של לוקי-טום (אני אוהב את הדרך לעשות הבחנה) היא באמת לנסות להשתלט על הTVA. אבל נראה לי אפילו יותר סביר שגם זה שקר שלו.
אני כן אשמח אם נגלה שזו התוכנית האמיתית שלו, גם כי אני מעדיפה אותו בתור נבל (נבל עם רגעים רגישים וחמודים והכל, אבל עדיין אל של התעלולים, סוכן של הכאוס ולא משת"פ של שום משטרה,
וגם כי שופטי הזמן, אם הם באמת קיימים (מה שהסכמנו שמוטל מאוד בספק, אבל אם) - נשמעים לי חצופים ומעצבנים. מי אתם שתקבעו לכולנו מה הן הבחירות הנכונות שלנו? אני נגיד מקבלת את המטרה של לשמור על קיומו של קו זמן יחיד כדי להמנע ממלחמת מולטיוורס נוספת (בהנחה שבאמת זה קרה והם לא משקרים גם לגבי זה), אבל כל מה שצריך בשביל זה, זה באמת למנוע מאנשים לחזור בזמן.
להחליט על כל מה שמותר לכולם לעשות בשביל לקבוע מה יהיה העתיד שאתם החלטתם - זה כבר לשחק את אלוהים וזה מוגזם, ואם לוקי (כלשהו) רוצה לחסל אותם אני לגמרי תומכת.

די בטוחה שכן. נראה לי שמישהו פישל טיפה בהמשכיות.
וואו, אני לא רוצה להאמין שזה מה שקרה. זה פשלה יותר מידי גדולה! [ראגנרוק]
זה הזוי בעיני שהם לא ישימו לב למשהו שכל המעריצים קפצו עליו מייד. או שישימו לב ויחליטו להתעלם מזה בשביל הסיפור?! זה יהיה נורא.
מעדיפה להאמין כמו שאחרים כבר אמרו פה שזה (עוד) רמז לכך שהדברים לא כמו שהם נראים, בכל הסיפור של ה-TVA (אולי כמו הקטע עם אבני האינסוף שגרם לי לחשוב ככה בפרק הראשון).
או שיש הסבר אחר (למשל: שאיכשהו יוצרים את אסגארד מחדש בעתיד ואח"כ יש שם אפוקליפסה נוספת. שגם בה יש את ההאלק על הגשר... 😬). בבקשה שיהיה לזה הסבר.

אני מניחה שזה הספוילר שהתכוונת אליו? ראיתי שכל האינטרנט מתרגש ורציתי להגיד תרגעו. כנראה תהיה ליידי לוקי. זה לא שלוקי יהיה נזיל מגדרית ויבקש שיקראו לו כ"הם" ובאמת יהיה ג'נדרפלואיד. הוא פשוט ליטרלי יכול לשנות צורה מגבר לאישה או מה שבא לו. שזה אחלה, אבל מרגיש לי שקצת התלהבו מידי כשהתייחסו לזה כיצוג להטב"י.
כן... נכון אז בסוף זה לא כמו שזה נראה היה, ועדיין הייתי שמחה להיות טיפה מופתעת כשראו שהוא אישה. וזה יצר אצלי ציפיות... לא יודעת למה. לא אוהבת לדעת פרטים מראש.
אבל לגבי "הוא פשוט ליטרלי יכול לשנות צורה מגבר לאישה או מה שבא לו" - כן, אבל באופן שונה מזה שהוא לוקח כל מיני צורות של אנשים אחרים, נכון? כלומר לוקי הבת שראינו היא לא כמו שהוא היה בדמות של החיילת ואח"כ של המפקדת של המשימה של ה-TVA, אלא זה יצוג אחר שלו עצמו (שזה לא משהו שראינו בעבר, ככל הידוע לי, לא רק ביצוג נשי אלא ביצוג של לא-טום).
לונה בכל פעם שאת חושבת שאני מטורפת עם השיפים שאני רואה תזכרי שאנשי האינטרנט מטורפים פי כמה. ראיתי כל שילוב אפשרי.
אוקיי :-D
עןד משהו שהצחיק אותי - כשלוקי-רע משגע את לוקי-טום אז לוקי-טום כזה "עכשיו אני מבין ת'ור זה כזה מעצבן":-D
ועכשיו זה גם מזכיר לי את קאפ מתעצבן על עצמו באנדגיים "איי כאן דו דיס אול דיי" "כן אני יודע".
נכון :-D
לי זה מרגיש כמו רמז למשהו
ומשהו שיתייחסו אליו בהמשך.
אבל בסדרות מארוול יש לי ניסיון של ציפיות גדולות מידי.
בהחלט יש לך, אבל דווקא במקרה הזה אני לא חושבת שהציפיה שלך גדולה מידי.
אני חושבת שזו ציפיה מאוד סבירה של כולנו שלא יהיה פישול כל כך ענק בהמשכיות ופגיעה בקאנון של ה-MCU.
מה שלא ברור זה מה הקטע עם מוביוס - מה הוא זוכר לגבי תחילת הקיום שלו? האם הוא זוכר שהוא התעורר לראשונה ונאמר לו שהוא נוצר על ידי שומרי הזמן? האם זה כמו שלוקי יאמין שהעבר שלו הוא באמת העבר שלו? האם זה כמו שכל אחד מאיתנו יכול לשאול את עצמו בכל רגע: "האם כל הזכרונות שלי מהעבר הם אמיתיים? האם יכול להיות שמישהו יצר אותי אתמול ופשוט הכניס את כל הזכרונות האלו לתוך המוח שלי?"
זו אחת ההיפוטזות החביבות על חלק מהדתיים שמנסים לישב את סיפור הבריאה עם כל הממצאים הארכיאולוגיים שמוכיחים שהעולם הרבה יותר עתיק ממה שנכתב בה, ועם כל הראיות לאבולוציה.
מה שפתאום אני קולט זה שזה בעצם מוזר שמוביוס רואה את כל שאר הקיום ככה - בתור כאוס. כי הרי הוא אמור לייצג אמונה שיש קו זמן קדוש שבו הכל מוחלט מראש. אז יש כאן סתירה נראה לי. סתירה פנימית בתוכו.
|כן|
ואז לוקי מדבר על כך שאם הכל כתוב אז איך זה נגמר - ועל זה מוביוס עונה ששומרי הזמן עדיין כותבים את איך שזה מסתיים - וזה ממש מוזר.
גם נכון.

didalf

Well-known member
וגם כי שופטי הזמן, אם הם באמת קיימים (מה שהסכמנו שמוטל מאוד בספק, אבל אם) - נשמעים לי חצופים ומעצבנים. מי אתם שתקבעו לכולנו מה הן הבחירות הנכונות שלנו? אני נגיד מקבלת את המטרה של לשמור על קיומו של קו זמן יחיד כדי להמנע ממלחמת מולטיוורס נוספת (בהנחה שבאמת זה קרה והם לא משקרים גם לגבי זה), אבל כל מה שצריך בשביל זה, זה באמת למנוע מאנשים לחזור בזמן.
להחליט על כל מה שמותר לכולם לעשות בשביל לקבוע מה יהיה העתיד שאתם החלטתם - זה כבר לשחק את אלוהים וזה מוגזם,
ממ כן תכלס את צודקת. באמת חצופים.
אז שמוביוס יחבור אל לוקי בהפלת שומרי הזמן. העיקר שישתפו פעולה!

וואו, אני לא רוצה להאמין שזה מה שקרה. זה פשלה יותר מידי גדולה! [ראגנרוק]
זה הזוי בעיני שהם לא ישימו לב למשהו שכל המעריצים קפצו עליו מייד. או שישימו לב ויחליטו להתעלם מזה בשביל הסיפור?! זה יהיה נורא.
מעדיפה להאמין כמו שאחרים כבר אמרו פה שזה (עוד) רמז לכך שהדברים לא כמו שהם נראים, בכל הסיפור של ה-TVA (אולי כמו הקטע עם אבני האינסוף שגרם לי לחשוב ככה בפרק הראשון).
או שיש הסבר אחר (למשל: שאיכשהו יוצרים את אסגארד מחדש בעתיד ואח"כ יש שם אפוקליפסה נוספת. שגם בה יש את ההאלק על הגשר... 😬). בבקשה שיהיה לזה הסבר.
אני מקווה שאתם צודקים. זה באמת יהיה מבאס אם זה סתם פשלה בתשומת לב.

כן... נכון אז בסוף זה לא כמו שזה נראה היה, ועדיין הייתי שמחה להיות טיפה מופתעת כשראו שהוא אישה. וזה יצר אצלי ציפיות... לא יודעת למה. לא אוהבת לדעת פרטים מראש.
אבל ציפית ספציפית בסצנה הזאת שהוא יהיה אישה?

אבל לגבי "הוא פשוט ליטרלי יכול לשנות צורה מגבר לאישה או מה שבא לו" - כן, אבל באופן שונה מזה שהוא לוקח כל מיני צורות של אנשים אחרים, נכון? כלומר לוקי הבת שראינו היא לא כמו שהוא היה בדמות של החיילת ואח"כ של המפקדת של המשימה של ה-TVA, אלא זה יצוג אחר שלו עצמו (שזה לא משהו שראינו בעבר, ככל הידוע לי, לא רק ביצוג נשי אלא ביצוג של לא-טום).
נכון, אני חושבת שהוא יכול גם וגם. כמו רייבן באקסמן. היא יכולה ללבוש צורה של מישהו קיים אבל גם צורה חדשה שבא לה.

OMG :-D זה נורא. (אבל לגמרי אפשרי שיקרה משהו כזה.)
חחחחחחחחחח מרשעת:-D:-D

Lhuna3

Well-known member
אז שמוביוס יחבור אל לוקי בהפלת שומרי הזמן. העיקר שישתפו פעולה!
|כן| תומכת. הגיוני לי גם שאם מוביוס יגלה ששיקרו לו לגבי כל מיני דברים (ודי בטוח שמשקרים לו) אז הוא ירצה גם לפעול נגדם.

זה מזכיר לי משהו שנדמה לי אף אחד פה לא התייחס אליו מהפרק:
בשיחה של מוביוס עם השופטת היה דגש מיוחד על זה שיש לה לכאורה סוכן אחר שמוביוס כאילו מקנא בו שהוא הסוכן האהוב עליה. (אבל אין לו מושג מי זה.)
אני לא מחפשת תיאוריות, אבל זה גם הרגיש כמו משהו שבונים לנו לקראת איזה טוויסט. (שהוא וארינאט אחר של מוביוס? כאילו כי הוא אמר שהיו שם כבר סימני כוסות והיא אמרה "כולם ממך". קשה להמנע מתיאוריות. זה בטח לא נכון ועדיין מרגישה צורך לסמן.)

אני מקווה שאתם צודקים. זה באמת יהיה מבאס אם זה סתם פשלה בתשומת לב.
עלה לי רעיון לתשובה אפשרית [לבעיית ההמשכיות עם ראגנרוק], ושוב, זה רעיון שאין לו שום תמיכה וראיות, לגמרי ניחוש באוויר אבל מסמנת בכל זאת:
שה-TVA נתנו לו במכוון קובץ שקרי שכתוב בו שכל אלי אסגארד נהרגו בראגנרוק, בשביל לעורר בו רגש ולתמרן אותו איכשהו.
אבל ציפית ספציפית בסצנה הזאת שהוא יהיה אישה?
לא ציפיתי, אבל אחרי שראיתי זה היה כזה "אוקיי אז לזה התכוונו", במקום "וואו הפתעה!"

didalf

Well-known member
זה מזכיר לי משהו שנדמה לי אף אחד פה לא התייחס אליו מהפרק:
בשיחה של מוביוס עם השופטת היה דגש מיוחד על זה שיש לה לכאורה סוכן אחר שמוביוס כאילו מקנא בו שהוא הסוכן האהוב עליה. (אבל אין לו מושג מי זה.)
אני לא מחפשת תיאוריות, אבל זה גם הרגיש כמו משהו שבונים לנו לקראת איזה טוויסט. (שהוא וארינאט אחר של מוביוס? כאילו כי הוא אמר שהיו שם כבר סימני כוסות והיא אמרה "כולם ממך". קשה להמנע מתיאוריות. זה בטח לא נכון ועדיין מרגישה צורך לסמן.)
הא, מעניין. אני חשבתי שזה סתם גובל בפלרטוט (אבל לא אמרתי כלום שלא תאשימי אותי בדברים:-D וכי אני טים לוביוס (?) (עוד לא ראיתי שם רשמי באינטרנט).

עלה לי רעיון לתשובה אפשרית [לבעיית ההמשכיות עם ראגנרוק], ושוב, זה רעיון שאין לו שום תמיכה וראיות, לגמרי ניחוש באוויר אבל מסמנת בכל זאת:
שה-TVA נתנו לו במכוון קובץ שקרי שכתוב בו שכל אלי אסגארד נהרגו בראגנרוק, בשביל לעורר בו רגש ולתמרן אותו איכשהו.
אוי אני מקווה שזה נכון.

לא ציפיתי, אבל אחרי שראיתי זה היה כזה "אוקיי אז לזה התכוונו", במקום "וואו הפתעה!"
אהה. אוקי קצת באסה אז. אני בכל מקרה ידעתי שתהיה ליידי לוקי.

didalf

Well-known member
דברים מהאינטרנט:

https://nikita-mearss.tumblr.com%2Fpost%2F654353186084306944
1624099017791.png

1624099110359.png

1624098975254.png

1624099001894.png

יאפ:
1624099089569.png

1624099131593.png

1624099171060.png

Lhuna3

Well-known member
בעיקר כי אחד מהם הוא מתנה ללונה:
1624291700034.png

(ווואיייי מתה למשהו בהשתתפות טום הידלסטון ודיוויד טננט זה יכול להיות מדהים)
|מאוהב| זה באמת הזכיר לי את הפרק של דר' הו!
הבעיה היא שאני לא מכירה את תבנית המם הזאת ולכן לא בטוחה שמבינה עד הסוף (גוגל תמונה מגלה לי שזה במקור משהו מאקדמיית המטריה).
אבל וואו כן זה יכול להיות חלומי שהם יופיעו יחד!

didalf

Well-known member
הבעיה היא שאני לא מכירה את תבנית המם הזאת ולכן לא בטוחה שמבינה עד הסוף (גוגל תמונה מגלה לי שזה במקור משהו מאקדמיית המטריה).
חח כן בתמונה המקורית זאת סצנה ששני האחים נוסעים כל אחד לכיוון אחר ומופתעים לראות את השני במכונית ממול

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|מאוהב| זה באמת הזכיר לי את הפרק של דר' הו!
אבל וואו כן זה יכול להיות חלומי שהם יופיעו יחד!
חחחחח גם לי זה הזכיר את אותו פרק מדוקטור הו
זה מצחיק שזה פרק עם אנשים עם יכולת לראות את העתיד, וגם מופיעים בו קארן גילאן ופיטר קאפלדי
ואני גם מכיר את התבנית מם ואת הקטע שממנו זה בא.
אז אני היחיד כאן שמבין לחלוטין את הדבר המופלא הזה

מילי08

Well-known member
מצטער, אבל לא הבנתי - שאתחיל לראות או לא? אני צריך הנחיות ברורות.
אני מאוד אוהבת את לוקי הדמות, אבל שני הפרקים הראשונים בסדרה ממש לא השאירו עלי רושם. בינתיים אני צופה רק כי הפכתי גם לפאנגירל של MCU. תכלס גם שתי הסדרות הקודמות ביקום התגלו כ- ככה ככה..

אין לי כוח להגיב באריכות (ואני גם לא לגמרי זוכרת מה רציתי להגיד כי לא רשמתי פתקים :-/) וגם קראתי ברפרוף כי כרגיל לאחרונה יש לי אשכרה עבודה לעשות.
לא עפתי על הפרק. היו רגעים חמודים אבל לא הצחיק במיוחד. אני גם לא אהבתי את לוקי המתרפס שמרגיש צורך להתחנפן למוביוס. נכון שזה סיפק רגעים משעשעים אבל זה כאילו הוריד מלוקי את הממלכתיות שלו או משהו כזה.
את אוון ווילסון אני לא אוהבת מסתבר. הנוכחות שלו במסך קצת מעיקה לי.
היה לי ברור שהוריאנט לא יהיה לוקי, כי אחרת היו מראים לנו אותו בשלב מוקדם יותר במקום לכסות אותו בברדס
כן מצחיק אותי שכשלוקי מתלהב אז השיער שלו מסתלסל :-D

למעלה