👻👻👻באפי קוטלת הערפדים - צפיה משותפת - עונה 1 👻 פרקים 8-9

Lhuna3

Well-known member
פרק 1X08

I, Robot... You, Jane

IRobotYouJane2.png

מי שאין לו את הפרק מוזמן לבדוק בתיבת המסרים הפרטיים שלו (באדיבות ניק - תודה), וכולם מוזמנים לדסקס!

תזכורת: נא להקפיד על הסתרת ספוילרים כראוי! כלומר - תחת כפתור עם הכותרת ספוילר: פרק 1X08.
ואם רומזים או מדברים על המשך הסדרה - יש לסמן זאת באופן ברור כ"ספוילר להמשך הסדרה" בכפתור שמסתיר את הספוילר.

Y. Welis

New member
פרק 1X08

I, Robot... You, Jane

צפה בקובץ המצורף 73176

מי שאין לו את הפרק מוזמן לבדוק בתיבת המסרים הפרטיים שלו (באדיבות ניק - תודה), וכולם מוזמנים לדסקס!

תזכורת: נא להקפיד על הסתרת ספוילרים כראוי! כלומר - תחת כפתור עם הכותרת ספוילר: פרק 1X08.
ואם רומזים או מדברים על המשך הסדרה - יש לסמן זאת באופן ברור כ"ספוילר להמשך הסדרה" בכפתור שמסתיר את הספוילר.

כדאי לבדוק REACT נחמדים לעונה הזו ביוטיוב בערוץ הזה

גם קבוצת The Normies עשו ריאקטים אבל הם פחות מעמיקים

Lhuna3

Well-known member
פרק 1X09

The Puppet Show

puppet.png

תזכורת: נא להקפיד על הסתרת ספוילרים כראוי! כלומר - תחת כפתור עם הכותרת ספוילר: פרק 1X09.

Lion_Heart

Well-known member
אני מצטערת אבל זה לא נחשב. צריך ממש לכתוב משהו על הפרק בשביל להחשב הראשון שמגיב עליו.
פרק על סכנות האינטרנט! ועל שדים, וילו מתחילה להתכתב עם מישהו שמתגלה כשד שהשתחרר מ ספר עתיק שהיה הכלא שלו ומנסה להקים את הכת שלו מחדש...גם כן!
! והשד הנ"ל ,משום מה. רוצה שמעריציו יקריבו את עצמם בשבילו...זה קטע של מפלצות ושדים? אני רוצה המון מעריצים שכולם ימותו ואז אני אהיה לבד? לא הבנתי,
לא חכם במיוחד, אבל נרססיזם...לך תבין!,
בסוף באפי גורמת לו לחשמל את עצמו :-D |מרובע| , מגלים שגברת קלנדר היא טכנו פגאנית , וזנדר סוף סוף היה יעיל! פלוס, הוא הרביץ למישהו! אז זה כיף! ושלושת גיבורינו מקוננים על זה שלאף אחד מהם מהם אין חיי אהבה טובים ...

אז ...ראשון?

נערך לאחרונה ב:

Lion_Heart

Well-known member
פרק בו מציגים לנו את המנהל החדש "סניידר" פרק על שדים ובובת פיתום שהיא למעשה צייד שדים שקולל לפני המון זמן וכעת מנסה לסיים את משימתו ולמות סוף סוף, השד בפרק הזה הרגיש אקסטרא קריפי , וכל הקטע של ההצגה ממש הצחיק אותו, במיוחד הסוף שהמסך עולה וכולם בוהים בהם וסניידר פולט "זה...אוונגרד?" ואז הקטע השייקספירי בכותרות :-D

רוב הזמן נח

Well-known member
פרק בו מציגים לנו את המנהל החדש "סניידר" פרק על שדים ובובת פיתום שהיא למעשה צייד שדים שקולל לפני המון זמן וכעת מנסה לסיים את משימתו ולמות סוף סוף, השד בפרק הזה הרגיש אקסטרא קריפי , וכל הקטע של ההצגה ממש הצחיק אותו, במיוחד הסוף שהמסך עולה וכולם בוהים בהם וסניידר פולט "זה...אוונגרד?" ואז הקטע השייקספירי בכותרות :-D
שימו לב שבהתחלה המנהל החדש מוצג כאילו הוא לא מבין מה קורה סביבו. כאילו שמבחינתו זה מקום רגיל. עד שבאחד הפרקים בהמשך בעצם מגלים לנו שהוא יודע בדיוק איפה הוא.

רוב הזמן נח

Well-known member
וזה גם בדיוק הפוך ממה שמקובל, שהבובה היא הרעה. גם הם חשבו ככה בהתחלה.

וגם בהמשך יהיה עוד משהו כזה הפוך על עמי ותמי שהתברר שהם היו הרעים

It's Always Sunny

Well-known member
ראיתי את פרק 8, תגובה מפורטת תבוא בהמשך.
למרות המוניטין הרע שיש לפרק הזה, אני אוהבת אותו וחושבת שהוא מצחיק :-D

Lhuna3

Well-known member
אז ...ראשון?

פרק על סכנות האינטרנט! ועל שדים, וילו מתחילה להתכתב עם מישהו שמתגלה כשד שהשתחרר מ ספר עתיק שהיה הכלא שלו ומנסה להקים את הכת שלו מחדש...גם כן!
! והשד הנ"ל ,משום מה. רוצה שמעריציו יקריבו את עצמם בשבילו...זה קטע של מפלצות ושדים? אני רוצה המון מעריצים שכולם ימותו ואז אני אהיה לבד? לא הבנתי,
חחחח זה באמת נשמע טיפשי.

פרק קצת מצחיק באמת - שד נוראי שנכלא בתוך ספר במאה ה-15, משוחרר בטעות לאינטרנט ומתחיל לזרוע הרס. וגם... לשגע תלמידי תיכון חחח
ווילו המסכנה חושבת שהוא נער שמחבב אותה. אבל ברגע שהוא עושה טעות קטנה היא קולטת ומנסה להתרחק.
באפי וזאנדר מודאגים בשבילה ובצדק.
ג'יילס בכלל מפחד ממחשבים, אבל מיס קלנדר המורה למחשבים, שמתגלה גם כמאמינה בכשפים וכל זה, ובסוף היא קצת מפלרטטת איתו :-D (הפרצוף שלו אחרי שהיא אומרת על העגיל "האוזן זה לא איפה שאני תולה את זה"...)
2 תלמידי אחרים מנסים בהוראת השד להרוג את באפי, אבל בסוף אחד מהם הורג את השני.
אני חושבת שזה מאוד מוזר כמה שבאפי, זאנדר וג'יילס לא מתרגשים ממותו של דייב. נכון שהם כבר נתקלו שם במוות ועוד דברים מחרידים (והמנהל שנאכל), אבל עדיין מוות של תלמיד בתיכון שלהם לא אמור להיות משהו שמדברים עליו בכזאת אדישות.
בסוף כמובן מנצחים את השד.
ווילו, זאנדר ובאפי צוחקים על זה שאחת מהם התאהבה בשד, אחת בערפד, ואחת בגמל שלמה ענק, ולאף אחד מהם אין סיכוי ככה למערכת יחסים נורמלית... ואז קולטים שזה לא מצחיק בשבילם 😬

* באפי אחרי שכמעט התחשמלה למוות: "תגידו לי את האמת: איך השיער שלי נראה?" :-D

Lion_Heart

Well-known member

חחחח זה באמת נשמע טיפשי.

פרק קצת מצחיק באמת - שד נוראי שנכלא בתוך ספר במאה ה-15, משוחרר בטעות לאינטרנט ומתחיל לזרוע הרס. וגם... לשגע תלמידי תיכון חחח
ווילו המסכנה חושבת שהוא נער שמחבב אותה. אבל ברגע שהוא עושה טעות קטנה היא קולטת ומנסה להתרחק.
באפי וזאנדר מודאגים בשבילה ובצדק.
ג'יילס בכלל מפחד ממחשבים, אבל מיס קלנדר המורה למחשבים, שמתגלה גם כמאמינה בכשפים וכל זה, ובסוף היא קצת מפלרטטת איתו :-D (הפרצוף שלו אחרי שהיא אומרת על העגיל "האוזן זה לא איפה שאני תולה את זה"...)
2 תלמידי אחרים מנסים בהוראת השד להרוג את באפי, אבל בסוף אחד מהם הורג את השני.
אני חושבת שזה מאוד מוזר כמה שבאפי, זאנדר וג'יילס לא מתרגשים ממותו של דייב. נכון שהם כבר נתקלו שם במוות ועוד דברים מחרידים (והמנהל שנאכל), אבל עדיין מוות של תלמיד בתיכון שלהם לא אמור להיות משהו שמדברים עליו בכזאת אדישות.
בסוף כמובן מנצחים את השד.
ווילו, זאנדר ובאפי צוחקים על זה שאחת מהם התאהבה בשד, אחת בערפד, ואחת בגמל שלמה ענק, ולאף אחד מהם אין סיכוי ככה למערכת יחסים נורמלית... ואז קולטים שזה לא מצחיק בשבילם 😬

אהבתי את מה שג'יילס אמר על ספרים שיש להם ריח עתיק וטחוב ועשיר ולמחשבים אין...זאת טעות, למחשבים יש ריח משלהן וירונות משלהם, אבל עדיין רעיון יפה

Aranel Nenharma

Well-known member
פרק סביר, לא מדהים וקצת מטופש, אבל הוא לא פרק 6 הדוחה (שלדעתי צריך להסיר אותו)
אהבתי את האמירה של ג'יילס על כך שמידע במחשב אין ריח וספרים נותנים אפקט נוסף
היו הרבה דיבורים על מידע במחשב לעומת מידע מודפס ואני מניחה שבתקופת שידור הפרק זה היה בהחלט משהו חדשני ודיברו עליו ומדהים לראות כמה השיחה הזו עדיין ערה וקיימת גם 20 שנה אחרי ורלוונטית בהחלט עכשיו.

עוד קטעיים הראויים לציון:
כ3 ישבו בסוף על המזרקה ודיברו על חיי האהבה הכושלים שלהם
כז'אנדר התלהב שהצליח לתת למישהו מכה
באפי שהתחשמלה והשיער שלה "נפגע" והוא עדיין נראה מושלם
"To read make ous speking english good"
מעגל המכשופות שהן עשו בפורום המכשפות באינטרנט (הרעיון של להעביר מסורת ישנה לעידן הדיגיטאלי)
כבאפי מציינת מה יכול להיות רע עם שד ברשת ומציינת שיש לו גישה לנשק גריעני ואחרי זה ג'יילס מציין התמוטטות הכלכלה ואז באפי אומרת שהיא די סגרה את זה עם הנשק הגרעיני

ז'אנדר היה סבבה הפרק, ווילו יצא טיפשה
שוב לא היו ערפדים ולא קרודילייה

ואני אשאל שוב, למה לספריית בית ספר יש כל כך הרבה ספרים על כשפים, שדים ומכשפות ולמה הוא מקבל ארגז של ספרים נדירים.
הספר של השד לא אמור להיות בוותיקן או משהו כזה?

נערך לאחרונה ב:

Aranel Nenharma

Well-known member
למרות המוניטין הרע שיש לפרק הזה, אני אוהבת אותו וחושבת שהוא מצחיק :-D
למה יש לפרק הזה מוניטין רע? הוא היה סביר
לא איכפת להם מהחבר שלהם שמת בפרק השני, אז אני לא כזה בשוק שלא איכפת להם

והיה את כל הקטע הזה שהשד אומר לאחד התלמידים להרוג את באפי (יש לי תחושה שבמקור יצאו לפרסומות אחרי הסצנה הזו) שניהיה במתח, וכיאילו זה היה ברור שבאפי לא הולכת למות
מושלם, הלוואי עלי כזה שיער אחרי שעה שאני מתעסקת איתו כדי לצאת מהבית

Lion_Heart

Well-known member
פרק סביר, לא מדהים וקצת מטופש, אבל הוא לא פרק 6 הדוחה (שלדעתי צריך להסיר אותו)
אהבתי את האמירה של ג'יילס על כך שמידע במחשב אין ריח וספרים נותנים אפקט נוסף
היו הרבה דיבורים על מידע במחשב לעומת מידע מודפס ואני מניחה שבתקופת שידור הפרק זה היה בהחלט משהו חדשני ודיברו עליו ומדהים לראות כמה השיחה הזו עדיין ערה וקיימת גם 20 שנה אחרי ורלוונטית בהחלט עכשיו.

עוד קטעיים הראויים לציון:
כ3 ישבו בסוף על המזרקה ודיברו על חיי האהבה הכושלים שלהם
כז'אנדר התלהב שהצליח לתת למישהו מכה
באפי שהתחשמלה והשיער שלה "נפגע" והוא עדיין נראה מושלם
"To read make ous speking english good"
מעגל המכשופות שהן עשו בפורום המכשפות באינטרנט (הרעיון של להעביר מסורת ישנה לעידן הדיגיטאלי)
כבאפי מציינת מה יכול להיות רע עם שד ברשת ומציינת שיש לו גישה לנשק גריעני ואחרי זה ג'יילס מציין התמוטטות הכלכלה ואז באפי אומרת שהיא די סגרה את זה עם הנשק הגרעיני

ז'אנדר היה סבבה הפרק, ווילו יצא טיפשה
שוב לא היו ערפדים ולא קרודילייה

ואני אשאל שוב, למה לספריית בית ספר יש כל כך הרבה ספרים על כשפים, שדים ומכשפות ולמה הוא מקבל ארגז של ספרים נדירים.
הספר של השד לא אמור להיות בוותיקן או משהו כזה?
נקבע עוד בהתחלת הסדרה ש ג'יילס הוא ה"צופה" של באפי, צופה בלי מידע,לא יהיה יעיל במיוחד,לא?,ואני משער שיש בספריה ספרים על העל טיבעי, מאותה סיבה! וגם אני התלהבתי שזאנדר סוף סוף הרביץ למישהו!

Aranel Nenharma

Well-known member
נקבע עוד בהתחלת הסדרה ש ג'יילס הוא ה"צופה" של באפי, צופה בלי מידע,לא יהיה יעיל במיוחד,לא?,ואני משער שיש בספריה ספרים על העל טיבעי, מאותה סיבה! וגם אני התלהבתי שזאנדר סוף סוף הרביץ למישהו!
אני מבינה למה ג'יילס צריך את הספרים האלו
אני רק אומרת שהמסווה של להיות ספרן בבית הספר לא הגיוני במצב כזה
אני די בטוחה ואפילו יודעת שכל ספר שמזמינים לספרייה עובר דרך פיקוח של מנהלים ואין יד חופשית לספרן להביא מה שבא לו
אין מצב שהוא מנהל כזה אוסף בלי שמפקח בית הספר ירים גבה

Lion_Heart

Well-known member
אני מבינה למה ג'יילס צריך את הספרים האלו
אני רק אומרת שהמסווה של להיות ספרן בבית הספר לא הגיוני במצב כזה
אני די בטוחה ואפילו יודעת שכל ספר שמזמינים לספרייה עובר דרך פיקוח של מנהלים ואין יד חופשית לספרן להביא מה שבא לו
אין מצב שהוא מנהל כזה אוסף בלי שמפקח בית הספר ירים גבה
אני חושב שתשובתי תספיילר מדי...עד כמה ראית מהסדרה?

למעלה