🆕שרשור חדשות ועדכונים📺

טוני החתול

Well-known member
מנהל
טריילר לסדרה החדשה Solos של אמזון פריים
מדובר בסדרה אנתולוגית מדע בדיונית ומעבר לזה לא ממש ברור.
אבל מככבים בה בין היתר דן סטיבנס, הלן מירן, מורגן פרימן, אן האת'אווי, אנתוני מאקי וקונסטנס וו.
אה, וכל הפרקים שלה ישוחררו ב21 למאי.

LeR@nch

Well-known member
FOX ביטלה את הסדרה "הבן האובד"

רשת FOX הודיעה על ביטול הסדרה הבן האובד לאחר שתי עונות.

prodigal-son-cancelled-renewed.jpg

LeR@nch

Well-known member
תוכנית האירוח של אלן דג'נרס יורדת מהמסך

אלן דג'נרס
הודיעה שתוכנית האירוח שלה תגיע לסיומה לאחר 19 עונות באביב 2022.

המהלך מגיע לאחר תקופה ארוכה שבה הועלו טענות לסביבת עבודה מתוחה ורעילה מאחורי הקלעים של התוכנית.

ellen_degeneres_show_ending_1.jpg

LeR@nch

Well-known member
השחקניות טורי דה ויטו ויאיא דקוסטה יעזבו את הסדרה שיקגו Med בתום העונה השישית ולא ישובו לתפקידיהן בעונה הבאה.

chicago-exits-dacosta-devitto.jpg

dilia snake

Well-known member
השחקניות טורי דה ויטו ויאיא דקוסטה יעזבו את הסדרה שיקגו Med בתום העונה השישית ולא ישובו לתפקידיהן בעונה הבאה.

צפה בקובץ המצורף 22775
ברוך שפטרנו.

Aranel Nenharma

Well-known member
תוכנית האירוח של אלן דג'נרס יורדת מהמסך

אלן דג'נרס
הודיעה שתוכנית האירוח שלה תגיע לסיומה לאחר 19 עונות באביב 2022.

המהלך מגיע לאחר תקופה ארוכה שבה הועלו טענות לסביבת עבודה מתוחה ורעילה מאחורי הקלעים של התוכנית.

צפה בקובץ המצורף 22774
תמיד היו לי בעיות איתה
אף פעם לא הבנתי למה אוהבים אותה כל כך

snirf

Active member
״החיים עצמם״ תסתיים לאחר שש עונות

רשת NBC אישרה שסדרת הדרמה החיים עצמם תסתיים לאחר העונה השישית, בהתאם לתכנון של יוצר הסדרה, בעונת השידורים 2021-2022.

https://tvline.com/2021/05/12/this-is-us-ending-final-season-6-nbc/

צפה בקובץ המצורף 22810

אני בעד, עונה 5 הייתה חלשה ביחס לקודמותיה...מקווה שהעונה האחרונה תפצה על כך

Lhuna3

Well-known member
תמיד היו לי בעיות איתה
אף פעם לא הבנתי למה אוהבים אותה כל כך
אני מודה שאהבתי אותה בשנים עברו.
בעקרון יש לה הומור זהה לזה של צביקה הדר, וזה נשמע כמו משהו רע, אני יודעת שלא פופולרי לאהוב את זה, אבל זה הומור שיש בו שנינות נטולת-רשעות לחלוטין, ואני דווקא מתחברת לזה.
זה היה קצת מאכזב לשמוע שהיא מתייחסת רע לעובדים שלה. אבל בכל מקרה מיצינו את הקטע שלה מזמן מבחינתי, והתוכנית אירוח שלה לא היתה משהו מעניין (זה בכלל פורמט שאבד עליו הכלח בעיני לפני שני עשורים בערך).

dilia snake

Well-known member
רשת NBC אישרה שסדרת הדרמה החיים עצמם תסתיים לאחר העונה השישית, בהתאם לתכנון של יוצר הסדרה, בעונת השידורים 2021-2022.
פרשתי אחרי כמה פרקים בעונה הראשונה, אבל צריך להוריד בפני היוצרים את הכובע שהם מסיימים את הסדרה מתי שהם רוצים ולא מתי שזה מתאים לרשת.

LeR@nch

Well-known member
ABC הזמינה עונות נוספות של חמש סדרות

רשת ABC הודיעה על חידושן של חמש סדרות ריאליטי ושעשועונים - אמריקן איידול תשוב לעונה עשרים, הכרישים תשוב לעונה 13, גרסת המפורסמים של גלגל המזל תשוב לעונה שנייה, America’s Funniest Home Videos תשוב לעונה 32 ו-Supermarket Sweep תשוב לעונה שנייה בעונת השידורים 2021-2022.

FAFA5CC5-7E19-4E3C-A932-CDA4493C5DB9.png

LeR@nch

Well-known member
״בניחוש חוקר״ תשוב עם סרט שלישי ב-Peacock

חברת Peacock הודיעה על הפקת סרט שלישי שימשיך את עלילת הסדרה בניחוש חוקר.

השחקנים ג׳יימס רודיי רודריגז ודולה היל, ישובו לגלם את שון וגאס, לצד יתר כוכבי הסדרה ושני הסרטים הקודמים - טימותי אומנדסון, מגי לוסון, קירסטן נלסון וקורבין ברנסן.

עלילת הסרט תתרחש בערב חתונתם ולידת בנם של גאס וסלין, כאשר גאס ושון ינסו למצוא את בעלה לשעבר של סלין בזמן שלאסיטר יתמודד עם עתיד הקריירה שלו בכוחות המשטרה.

6035CFDD-CDD1-4A26-BE78-C87C16E45A3A.png

Aranel Nenharma

Well-known member
״בניחוש חוקר״ תשוב עם סרט שלישי ב-Peacock

חברת Peacock הודיעה על הפקת סרט שלישי שימשיך את עלילת הסדרה בניחוש חוקר.

השחקנים ג׳יימס רודיי רודריגז ודולה היל, ישובו לגלם את שון וגאס, לצד יתר כוכבי הסדרה ושני הסרטים הקודמים - טימותי אומנדסון, מגי לוסון, קירסטן נלסון וקורבין ברנסן.

עלילת הסרט תתרחש בערב חתונתם ולידת בנם של גאס וסלין, כאשר גאס ושון ינסו למצוא את בעלה לשעבר של סלין בזמן שלאסיטר יתמודד עם עתיד הקריירה שלו בכוחות המשטרה.

צפה בקובץ המצורף 22817
מתי היה הסרט השני??

LeR@nch

Well-known member
״שחור-כזה״ תסתיים לאחר שמונה עונות

רשת ABC הודיעה על הזמנת עונה שמינית ואחרונה של הסדרה שחור-כזה.

3C1E9CF0-CC08-4C81-90A1-260D736B8190.png

LeR@nch

Well-known member
ABC ביטלה את הסדרה ״Call Your Mother״

רשת ABC החליטה לבטל את הסיטקום Call Your Mother בכיכובה של קירה סדג׳וויק לאחר עונה אחת בלבד.

50381B0C-D7A7-414B-B00E-7EE16A8F9F80.png

LeR@nch

Well-known member
NBC הזמינה עונה שנייה של ״חוק וסדר: פשע מאורגן״

סדרת האקשן החדשה, חוק וסדר: פשע מאורגן, בכיכובו של כריסטופר מלוני תשוב לעונה שנייה ברשת NBC.

9A0BAEA8-A3AD-4DBD-94E0-62A902E3CAAE.png

למעלה