🆕שרשור חדשות ועדכונים📺

dilia snake

Active member
NBC הזמינה סדרה נוספת ביקום ״חוק וסדר״
שיודיעו כבר על החידוש של פשע מאורגן במקום להוסיף עוד סדרות |פנים| |בוקס|.
שתתמקד בצוות של סנגורים בפירמה להגנת פלילית.
אתם יודעים מי יכול לככב שם? הבעל בחיים האמיתיים של מרישקה הרגיטאי, הוא שיחק עו"ד וייצג כמה פעמים פושעים במהלך העונות היותר מוקדמות.

[email protected]

Well-known member
נטפליקס ביטלה את ״החבורה מרחוב בייקר״

חברת נטפליקס הודיעה על ביטול הסדרה החבורה מרחוב בייקר לאחר עונה אחת בלבד.

A1EC4F78-BEA7-48BA-9C71-901D6B1AE90D.png

[email protected]

Well-known member
ABC הזמינה עונה נוספת של ״Big Sky״

רשת ABC הזמינה עונה שנייה של סדרת הדרמה Big Sky שתעלה בעונת השידורים 2021-2022.

92D3DC45-9507-4F4A-A551-9A31B1057EDF.png

[email protected]

Well-known member
השחקנים קרלוס וולדז וטום קוואנה יעזבו את הסדרה הפלאש בתום העונה השביעית ולא ישובו לתפקידם בעונה השמינית שהוזמנה ע״י רשת CW.

8AAAFA11-F625-4613-8AB7-3BEF31B6951D.png

[email protected]

Well-known member
+Disney מקדימה את עליית הסדרה החדשה ״לוקי״

הסדרה החדשה לוקי בכיכובו של טום הידלסטון תעלה ב-+Disney ב-09/06 (במקום ב-11/06) והפרקים יהיו זמינים בכל יום רביעי (במקום ימי שישי).

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member

הסדרה החדשה לוקי בכיכובו של טום הידלסטון תעלה ב-+Disney ב-09/06 (במקום ב-11/06) והפרקים יהיו זמינים בכל יום רביעי (במקום ימי שישי).
1. טעית בקישור, תיקנת את הקישור אבל עדיין הנה הסרטון:
2. אעהאההה טום איזה מהמם|מאוהב|
3. בהתחלה שמחתי ואז התבאסתי כי זה סה"כ יומיים קודם ויום רביעי זה לא טוב בכלל. היה מאד טוב שהפרקים עלו בשישי ב10 בבוקר וצפינו בהם לפני שהאמריקאים קמו. עכשיו אני אצטרך לחכות עד לאיזה 6-7 כשאני אחזור מהעבודה!!!!!! ובינתיים להמנע מאינסטגרם גם. לא טוב. וגם מי יפתח את השרשורים יפה כמוני??

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל

יאיי, לא רק שהרווחנו יומיים בשעון הספירה לאחור עד המארוול הבא,
זה עכשיו יוצא ביום הולדת שלי. ממש מתנה לכבודי. (רק שתבינו איזו השפעה גדולה יש לי על דיסני)
3. בהתחלה שמחתי ואז התבאסתי כי זה סה"כ יומיים קודם ויום רביעי זה לא טוב בכלל. היה מאד טוב שהפרקים עלו בשישי ב10 בבוקר וצפינו בהם לפני שהאמריקאים קמו. עכשיו אני אצטרך לחכות עד לאיזה 6-7 כשאני אחזור מהעבודה!!!!!! ובינתיים להמנע מאינסטגרם גם. לא טוב. וגם מי יפתח את השרשורים יפה כמוני??
אוקי זה באמת קצת פחות טוב. אבל לפחות לא יהיה לי את הקטע של לבדוק שוב ושוב אם זה כבר קיים.
חוץ מזה שלפעמים ימי שישי היו לי בעייתיים והיה יוצא לי לראות את זה רק בערב

didalf

Well-known member
זה עכשיו יוצא ביום הולדת שלי. ממש מתנה לכבודי. (רק שתבינו איזו השפעה גדולה יש לי על דיסני)
אם הייתה לך מספיק השפעה אז ספיידרמן היה יוצא ביומולדת שלך.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אם הייתה לך מספיק השפעה אז ספיידרמן היה יוצא ביומולדת שלך.
אם הייתה לי מספיק השפעה אז ספיידרמן היה יוצא היום (למרות שזה היה גם עצוב כי אז הייתי נאלץ לראות את זה לא בקולנוע)

Lhuna3

Well-known member
תכלס נכון, שישי היה הרבה יותר נוח, רביעי יהיה לא קל.
אבל הוא באמת חמוד פה ויש לי ציפיות גבוהות מהסדרה הזאת.

didalf

Well-known member

ובכן:
1620247415019.png

1620247438687.png

למעלה