❤️ שרשור חמישיית הגמר בין גולשי הפורום ❤️

סטיריקון9

Well-known member
אני אזכיר גם שמות אחרים שאהבתי לקרוא ולהתייחס בנוסף:
ירוקה מהכרמל
לך!
זויהה
כמובן Maybe Mary
willing
moiya_1
הצודקת 11
Ariela 1612
Yoni564712
אלזה 4
עיניים כחול לבן
merilue
ואופה קטנה שהצחיקה אותי
ונוספים... אחלה אווירה הייתה באתר שהצדיקה את הכניסה בעונה הזאת.

Goneril 4444

Well-known member
רק חמישה?
ליבי הרך לא יכול לעמוד בזה סורי
אני אוהבת פה כמעט את כולם חוץ מכמה טרולים תקופתיים
לכל כותב יש לי כבר שם ופנים בימים האחרונים המחשבות שלי על מציאת חתנים לטלבריט וניקניק
כולכם בדמיוני באים לאכול אצלי חחחח
מרי ויונת יורשו לעשן בגינה מה שלא קורה כמעט לעולם פה
בשנה האחרונה בימים רבים הייתם המבוגרים היחידים שקיימתי איתם קשר אנושי
מלבד הקורונה זו הייתה שנה מכאיבת לב שלא אוכל לפרט פה למה אבל דברים משתפרים והולכים מעט מעט
באמת נחמה
לא מטעמי PC
אוהבת את הפורום הזה!

TalBrit

Well-known member
רק חמישה?
ליבי הרך לא יכול לעמוד בזה סורי
אני אוהבת פה כמעט את כולם חוץ מכמה טרולים תקופתיים
לכל כותב יש לי כבר שם ופנים בימים האחרונים המחשבות שלי על מציאת חתנים לטלבריט וניקניק
כולכם בדמיוני באים לאכול אצלי חחחח
מרי ויונת יורשו לעשן בגינה מה שלא קורה כמעט לעולם פה
בשנה האחרונה בימים רבים הייתם המבוגרים היחידים שקיימתי איתם קשר אנושי
מלבד הקורונה זו הייתה שנה מכאיבת לב שלא אוכל לפרט פה למה אבל דברים משתפרים והולכים מעט מעט
באמת נחמה
לא מטעמי PC
אוהבת את הפורום הזה!
כפרה עליכ ענא ⁦❣️💘

מרגוליקו

Well-known member
יש כאן כותבים מקסימים שנונים מצחיקים ואינטלגנטים. אני באמת מאוד אוהבת את רובם וכמו אמא שאוהבת את ילדיה ולא מוכנה להגיד אם יש מישהו שהיא אוהבת יותר אז תרשו לי להרגיש כמו אמא שאוהבת את ילדיה .

" הילד" היחיד שאציין את שמו הוא בוייקא שלנו.

בוייא היקר אתה נכס לפורום. אתה ישר ומדוייק ואני מאמינה לך וסומכת עלייך.

כשעזבת הרגשתי "חרדת נטישה". היית חסר מאוד ושמחה שחזרת. אני מקווה שבעונה הבאה עוז לא יהיה יותר העורך ואז אצפה יותר ואגיב יותר בפורום .

פורום יקר הייתם נהדרים מצחיקים ותומכים.

אוהבת אתכם

willing

Well-known member
מה שגונריל (האהובה) אמרה.
יש לי יותר מדי גולשות וגולשים שבחמישיה. יותר קל להגיד מי לא
(ואני גם לא זוכרת את רוב הכינויים שלהם)
|שוקו|

אנצל זאת לכתוב כמה שחסרים לי כאן. אם אזכר עוד, אוסיף
@יונתנסקי
@PsyBear
@אייסי מן
@מישהי שאני לא זוכרת את הכינוי שלה מעונה שעברה ואני חושדת שיש לה כינוי חדש כאן-חדה מצחיקה וביג וואו
יש עוד, אבל הזכרון...

נערך לאחרונה ב:

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
בנאדם מתמיד, נמצא בפורום יום יום לראשונה בכל העונות אפילו כשהעונה כבר מתה חודש ואף אחד לא מזכיר אותו :cautious:
לא לא לא
אין צורך לקחת את זה בצורה כזאת
אתה לא מבין כמה גולשים שכחתי לכתוב...(יש לי תירוץ! כימו בריין!)
והרוב שכחו גולשים או שכתבו שזה בלתי אפשרי...
זה סתם שרשור שנועד להפיג קצת את השעמום בבית...
מבטיחה לך שאתה בטופ שלי :)
חוצמזה שאלזה כתבה על כל "חונטת תום" ואתה בהחלט משתייך אלינו :love:

שאף גולש לא ייקח את השרשור הזה מעבר לסתם...ובטח שלא יפגע! זה באמת סתם שרשור שנועד להסית את האש מדיירי הבית וקצת להתעסק בעצמנו |4U|

dotan282872

Well-known member
לא לא לא
אין צורך לקחת את זה בצורה כזאת
אתה לא מבין כמה גולשים שכחתי לכתוב...(יש לי תירוץ! כימו בריין!)
והרוב שכחו גולשים או שכתבו שזה בלתי אפשרי...
זה סתם שרשור שנועד להפיג קצת את השעמום בבית...
מבטיחה לך שאתה בטופ שלי :)
חוצמזה שאלזה כתבה על כל "חונטת תום" ואתה בהחלט משתייך אלינו :love:

שאף גולש לא ייקח את השרשור הזה מעבר לסתם...ובטח שלא יפגע! זה באמת סתם שרשור שנועד להסית את האש מדיירי הבית וקצת להתעסק בעצמנו |4U|
אני צוחק כמובן:) :love:

נטעה

Well-known member
אסכם במילה אחת (או 2..): פורום נפלא!!!!!!!!!!!!!!!!
עם העומדת (והמסייעים) בראשה👑🥇💝
עם הכותבים שמרגשים, שמעוררים מחשבה, שמצטיינים כבני שיח ושותפים למחשבות, רגשות ותסכולים🤔😳😛😕😭🤩
ותודה והערכה מיוחדת לאופה הקטנטנה, שתודות לחוש ההומור החד, הציני והמופלא, העניקה לי המוני רגעי צחוק עמוק וקולני😛😛😛
ואישית גם לבויאקה, שכ"כ חסר, ובמחאתו זו כ"כ דיבר מגרוני😂
וכל עוד רועי עוז והפקתו נשארים בתפקידם, אני עם האח הגדול סיימתי!
אבל אתכם, פורום יקר, אשאר גם אשאר.
תודה❤️

Moiya_1

Well-known member
ברשותכם אתחיל בחונטה שלי, האמת שרובכם נמצאים שם עדיין. מצחיק, בשלב מתקדם התפצלתם למיליון חונטות בעלות שמות קורעים מצחוק שגם אני הצטרפתי מבלי משים ובשמחה לחלק מהן. אבל, בסודי סודות אספתי אתכם לחונטה הפרטית שלי. אין בחונטה שלי בתי משפט, גם לא דיינים עם קלשון מאיים ומפחיד.
אז הרשו לי דקה מזמנכם היקר כדי לחפור ולהתקרצץ בעוד כמה מילים שגם כך נעלמות עמוק לתוך שרשורים עמוסים.
בחונטה שלי נמצאת ביג ביג מנהלת, ראשת הפורום האחת והיחידה, אין צורך להכביר במילים עד כמה שאני אוהבת אותה, אבל אני חייבת לציין נקודה אחת מאוד אישית ואני חושפת סוד שנמשך בכל עונה ועונה והרגל מגונה זה כנראה יקרה שוב גם בעונה הבאה.😂
מרי, כשהיא מתעצבנת? אמאל'ה!!! האות הראשונה שמופיעה בתחילת המשפט שלה אני חשה ברעידות מקלדתה וכשהיא מתחילה לירות חיצים לעבר תגובה שאינה הולמת בקישקע שלה, באופן כמעט אוטומטי אני נותנת זינוק בשיא המהירות ( אני מיומנת כבר לאחר מליון עונות) ומתרחקת מהמחשב בפליק לאק לאחור, מתכופפת קלות ומחכה לשמוע את שריקת החץ החולף מעל ראשי, סופרת עד 20 ושבה בזהירות לקרוא ולוודא שהיא לא לקחה שבויים.🤪
בחונטה שלי קיימת בעיקר כיתה טיפולית שאני כל כך נהנת לקרוא את כל הטירוף, הפנינים, השנינות, העצבים והויכוחים. לכיתה זו נכנסים מרבית הגולשים בפורום חלקם מאוד עירניים ופעילים והרבה נוספים המגיחים מעת לעת, מפגיזים כמה משפטים ויוצאים עד לפעם הבאה כשבוער בהם להגיב.
אם אתחיל לציין שמות של כל אחד ואחת מכם לא אסיים לעולם. עשרות כותבים נפלאים, משוגעים בקטע טוב, מצחיקים בטירוף, וכן גם לעיתים מעצבנים בטירוף, חלקכם שנונים פחד, חדים כתער עד לקנאה, רובכם כותבים המעלים בי חיוך ענק למקרא הודעתכם. אז תודה! 🥰
וכאחת שקוראת הכל ולא מפספסת מילה, (בי נשבעת) יכולה לומר בפה מלא (שיט יוצא לי ליאור ודניאל) אוהבת את הפורום הזה.
כולכם ללא יוצא מהכלל חבורה של חונטות איכותיות אחת אחת .
תכלס ובשורה התחתונה, (אני יודעת, חפרתי למוות)
פורום איכותי ונפלא, נתראה בעונה הבאה.
אהה והכי חשוב, הלוואי וניר יזכה גם הפעם.
💞💓

נערך לאחרונה ב:

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
ברשותכם אתחיל בחונטה שלי, האמת שרובכם נמצאים שם עדיין. מצחיק, בשלב מתקדם התפצלתם למיליון חונטות בעלות שמות קורעים מצחוק שגם אני הצטרפתי מבלי משים ובשמחה לחלק מהן. אבל, בסודי סודות אספתי אתכם לחונטה הפרטית שלי. אין בחונטה שלי בתי משפט, גם לא דיינים עם קלשון מאיים ומפחיד.
אז הרשו לי דקה מזמנכם היקר כדי לחפור ולהתקרצץ בעוד כמה מילים שגם כך נעלמות עמוק לתוך שרשורים עמוסים.
בחונטה שלי נמצאת ביג ביג מנהלת, ראשת הפורום האחת והיחידה, אין צורך להכביר במילים עד כמה שאני אוהבת אותה, אבל אני חייבת לציין נקודה אחת מאוד אישית ואני חושפת סוד שנמשך בכל עונה ועונה והרגל מגונה זה כנראה יקרה שוב גם בעונה הבאה.😂
מרי, כשהיא מתעצבנת? אמאל'ה!!! האות הראשונה שמופיעה בתחילת המשפט שלה אני חשה ברעידות מקלדתה וכשהיא מתחילה לירות חיצים לעבר תגובה שאינה הולמת בקישקע שלה, באופן כמעט אוטומטי אני נותנת זינוק בשיא המהירות ( אני מיומנת כבר לאחר מליון עונות) ומתרחקת מהמחשב בפליק לאק לאחור, מתכופפת קלות ומחכה לשמוע את שריקת החץ החולף מעל ראשי, סופרת עד 20 ושבה בזהירות לקרוא ולוודא שהיא לא לקחה שבויים.🤪
בחונטה שלי קיימת בעיקר כיתה טיפולית שאני כל כך נהנת לקרוא את כל הטירוף, הפנינים, השנינות, העצבים והויכוחים. לכיתה זו נכנסים מרבית הגולשים בפורום חלקם מאוד עירוניים ופעילים והרבה נוספים המגיחים מעת לעת, מפגיזים כמה משפטים ויוצאים עד לפעם הבאה שבוער בהם להגיב.
אם אתחיל לציין שמות של כל אחד ואחת מכם לא אסיים לעולם. עשרות כותבים נפלאים, משוגעים בקטע טוב, מצחיקים בטירוף, וכן גם לעיתים מעצבנים בטירוף, חלקכם שנונים פחד, חדים כתער עד לקנאה, רובכם כותבים המעלים בי חיוך ענק למקרא הודעתכם. אז תודה! 🥰
וכאחת שקוראת הכל ולא מפספסת מילה, (בי נשבעת) יכולה לומר בפה מלא (שיט יוצא לי ליאור ודניאל) אוהבת את הפורום הזה.
כולכם ללא יוצא מהכלל חבורה של חונטות איכותיות אחת אחת .
תכלס ובשורה התחתונה, (אני יודעת, חפרתי למוות)
פורום איכותי ונפלא, נתראה בעונה הבאה.
אהה והכי חשוב, הלוואי וניר יזכה גם הפעם.
💞💓
הרסת הרסת אותי! :ROFLMAO:
אני מטורפת עלייך!

למעלה