• נשכנים וקרם הגנה מהשמש

הילית111

New member
• נשכנים וקרם הגנה מהשמש

• • נשכנים וקרם הגנה מהשמש • היי לכולם וערב טוב בני בן חצי שנה מראה כל מיני סימנים בכיוון של שיניים. רציתי לקנות לו כמה נשכנים טובים אבל הייתי קצת בשוק מהמחירים –נשכן ב -40 ש"ח ? זה היה המחיר הממוצע לנשכנים וראיתי גם בסופר פארם ניו פארם ושילב. אשמח להמלצה על נשכנים איכותיים במחיר קצת יותר סביר אם מישהי יודעת., איפה אפשר למצוא? בנוסף בני בן חצי שנה עוד לא לקחנו אותו לים (ניראה לי רק בקיץ הבא) אבל תהיתי האם כשאני יוצאת איתו בעגלה בבוקר או בצהריים למרות שלעגלה יש צלון האם לשים לו קרם הגנה מהשמש. הבנתי שעד גיל חצי שנה לא שמים אבל אח"כ כן ? ברור לי שלים חובה לשים אבל אני מדברת על יציאות רגילות מהבית לסופר וכו ביום בקיץ האם גם אז לשים קרם הגנה מהשמש? אשמח להמלצה על קרם טוב לתינוקי. אני אוסיף שיש לו עור לבן בהיר מאוד בלי נמשים אבל נראה לי עם נטייה לנמשים ) לאבא יש הרבה..) תודה ושבת קסומה

הלפ אס

New member
אני קניתי של וולדה

אני לא ממש שמה לו כי הוא תמיד בצל. אין ממש קרם הגנה לתינוק מתחת לגיל חצי שנה אבל זה אמור להיות עשוי מחומרים טבעיים למרות שהחברה לא לוקחת אחראיות על ילדים מתחת לגיל חצי שנה... מעל גיל חצי שנה אני יודעת שיש כבר יותר חברות במחירים קצת יותר זולים. עוד לא הגעתי לגיל הזה אז אני עוד לא יודעת להמליץ

הילית111

New member
תודה

בני עוד יומיים בן חצי שנה אני אקנה לו קרם רגיל כם הוא תמיד בצל אבל בכל זאת לפעמים מגיע קצת שמש

Nuli77

New member
אצלנו דווקא לא התלהב מנשכנים יקרים

הוא ממילא לוקח כל דבר שהוא מצליח ומכניס לפה ונושך... דווקא מצאתי נשכן נחמד בשילב בפחות מ-40 שח, משהו כמו 20 יכול להיות?... בכל מקרה, כמו שאמרתי הוא לא מתלהב מזה יותר מדי... אולי כשהשיניים יהיו חצי בחוץ זה יעשה לו את זה ואולי לא... לגבי קרם הגנה, אני שמה לו את זה של דר פישר אולטרסול בייבי, שמתי לו את זה כשהלכנו לים כמובן ולגבי טיולים עם העגלה, תלוי עד כמה הוא חשוף, אם זה מוקדם בבוקר או אחה"צ והוא מוצל עם העגלה אז לא מורחת אבל אם זה בשעות החמות במיוחד והרגליים או הידיים חשופות והגגון של העגלה לא מספיק אז אני מורחת לו, מעדיפה לא לקחת סיכונים בנושא הזה....

rachelir2

New member
יש נשכנים מצויינים

במחלקת הילדים בסופרסל דיל או בייבי שיק

למעלה