‏שישה טיפים לעיצוב חדר שינה

תוכן-מקודם

Member
מנהל
3d-contemporary-bedroom-interior.jpg
צילום:freepikמרגישים שחדר השינה שלכם משעמם? רוצים להעניק לו טוויסט עיצובי? הגעתם למקום הנכון, קבלו 6 טיפים לעיצוב חדר שינה.

‏הקפידו על העמדת רהיטים סימטרית


‏זה לא משנה איך תבחרו לעצב את חדר השינה שלכם, בסופו של דבר העיניים שלנו אוהבות סימטריות. ‏לכן, אנחנו ממליצים לכם להעמיד את הרהיטים בחדר בצורה סימטרית. ‏את המיטה מומלץ למקם במרכז החדר ולצידה שתי שידות לילה יפות עם מנורת לילה שתשלים את האווירה החמה בחדר. ‏אם יש לכם מספיק מקום בחדר, תמיד תוכלו להוסיף איזה שהוא הדום או שולחן איפור קטן ומרשים. ‏ככל שהרהיטים בחדר ימוקמו בצורה סימטרית יותר, כך אתם תרגישו שהחדר מסודר יותר והאווירה בו רגועה יותר.

‏תלו וילונות בחדר

‏זה נכון שלא כולם מתחברים לווילונות, אבל האמת היא שבכל הקשור לעיצוב חדר השינה שלכם וילונות זה מוצר בסיסי. ‏אנחנו ממליצים לכם לשלב וילונות בהירים בחדר השינה, מומלץ אפילו ללכת על הצבע לבן. ‏בנוסף, מומלץ לבחור וילונות שקופים על מנת לאפשר לאור לחדור פנימה ולהאיר ‏את החדר. ‏בחרו וילונות ארוכים במיוחד, תנו להם לרדת עד הרצפה ממש, זה יעניק לחדר מראה יוקרתי במיוחד ותחושה שהווילונות האלה פשוט לא נגמרים.

‏בחרו בקו אחיד של תאורה

‏בכל הקשור לתאורה בחדר השינה, יש לכם שתי אופציות. האופציה הראשונה היא להתקין גוף תאורה אחד גדול שיספק אור חזק לכל החדר. האופציה השנייה שלכם היא לוותר על גוף תאורה גדול ולהתקין ‏תאורה קטנה על הקירות. ‏תוכלו להתקין מנורות מעוצבות ויפות, כאלה שיספקו אור לא חזק מדי, אבל כזה שמספיק לצרכים שלכם בחדר השינה. בסמוך לשידה שממוקמת ליד המיטה תוכלו תמיד להניח מנורת לילה שתסייע לכם לקרוא ספרים בנוחות. ‏בכל אופן, זה לא משנה באיזו תאורה תבחרו, אנחנו ממליצים לכם להשתמש בתאורה מרגיעה, כזו שתעניק לחדר אנרגיות טובות ותגרום לכם לרצות להישאר בו שעות נוספות.

‏זה הזמן לתת טוויסט לקירות

‏אם אתם ממש רוצים שהחדר שלכם יהיה מדליק, זה הזמן לתת איזה שהוא טוויסט לקירות. אנחנו ממליצים לכם לצבוע את הקיר ‏הצמוד למיטה בצבע ששובר את הצבע הלבן השולט. תוכלו לצבוע את הקיר הזה בצבע באז׳ או שמנת והאמת היא שזה לא משנה באיזה צבע תבחרו, אתם לא תאמינו מה זה יעשה לחדר שלכם. ‏אגב, אם זה מורכב עבורכם לצבוע את הקיר הזה, תוכלו תמיד להדביק טפט מיוחד עם טקסטורה מדליקה שתהפוך את חדר השינה שלכם לחדר מטריף במיוחד. ‏אנחנו ממליצים לכם לבחור בצבע כחול, שכן מדובר ‏בצבע מרגיע מאוד שיעניק לחדר שלכם אווירה מושלמת.

‏מקסימום את ‏חלל החדר

‏אם חדר השינה שלכם קטן במיוחד, סביר להניח שלא תוכלו למקם את המיטה באמצע ולצידה שתי שידות יפות. במצב כזה, תצטרכו למצוא פתרונות שיעזרו לכם ‏לנצל טוב את החלל של החדר. לדוגמא, ‏תוכלו לבנות נישה ‏בקיר הצמוד למיטה, שעליה תוכלו להניח חפצים שונים ולחסוך מקום בחדר. תוכלו להניח עליה ספרים, דיסקים, חפצים אישיים ועוד, זה גם יפה וגם יעיל. ‏באופן כללי, ככל שתוכלו לנצל את הקירות של החדר ואת הגובה שלו, ככה הוא יהיה מרווח יותר ויעניק לכם תחושה שיש בו הרבה מקום.

‏אל תשכחו לתלות תמונות

‏אחד היתרונות המשמעותיים בתמונות לחדר השינה זה שהן לא תופסת מקום בחדר ‏ולא מגבילות אתכם מבחינת העיצוב. ‏זה בדיוק הזמן לתלות תמונות שאתם אוהבים, ‏כאלה העוסקות בנושאים שאתם מתחברים אליהם. לדוגמא, אם אתם אוהבים את הים והוא מרגיע אתכם, אנחנו ממליצים לכם לתלות תמונה של ים. בנוסף, תמיד תוכלו לתלות תמונה שלכם ‏עם בן או בת הזוג, או תמונה משפחתית שתעלה אצלכם זיכרונות יפים. ‏אל ‏תעמיסו בתמונות ושימרו על פרופורציות, בסופו של דבר אתם רוצים לשמור על אנרגיות רגועות בחדר ולא ליצור רעש מיותר.​
 
נערך לאחרונה ב:
למעלה