״חברות״

eva50

New member
״חברות״

יש לי חברה טובה מילדות והיא הייתה יוצאת עם שתי חברים של חבר שלה שכרגע.והוא מסתיר אותה..אפילו למשפחה שלו הוא לא מספר והם יוצאים יחד,ומרוב שהוא אגויסט הוא מבקש ממנה לשלם על עצמה או שלוקח ממנה כסף,,והיא כמו עיורת אין בעיה שמידי פעם הבחורה תשלם והיא סנגורית שלו כל הזמן מגנה עליו ומתנהג אליייה כמו סמרטוט משחק אותה איזה ״גבר גבר״ יצאנו לסרט אני חברה שלי חבר שלה וידיד שלי הם הגיעו לפנינו אז חבר של חברה שלי הציע שהוא משלם על כרטיסים וידיד שלי(שהוא חבר שלו טוב אפילו לא יודע שהם ביחד)אמר שהוא יסתדר איתו כבר בכרטיסים והצעתי לשלם.חברה שלי התערבה ישב על ההלב שהוא שילם עלי וכשחזרתי הביתה היא לא הפסיקה לשלוח לי הודעות״ תחזירי לו תכסף,הוא שילם עלייך,זה מהכרטיס אשראי,לא לעניין שחבר שלי ישלם עלייך הוא צריך לשלם רק עלי! ״הסברתי לה יפה שחבר שלו אמר שהוא ישלם עלינו וזה לא צריך להיות קשור אליי וממתי היא מתחשבנת איתי על כסף?מי שישמע לקחתי ממנו הלוואה של מיליון דולר כולה כרטיס קולנוע אמרתי לה שילמד מה זה להיות ג׳לטלמן לא יזיק לו נגעלתי ונפגעתי מההתנהגות בתור חברה,אחות ״אז הוא שילם עליי פעם הבאה אני ישלם עלייך ״אמרתי לה.מה כ״כ מפריע לך כיאלו גנבתי ממישהו..חבר שלו עבר ליד העבודה שלי במקרה הבאתי לו כסף על הכרטיס קולנוע והוא התרגז ואמר״מה השתגעת זה ביני לבינו זה לא קשור אלייך״ אמרתי לו תקשיב אני לא אוהבת חובות וזה יושב לי על הלב שמתנהגים אלי כיאלו אני חייבת משהו למישהו בקיצור חברה שלי חיממה את כל הנושא ורבנו מאוד!ובנוסף סרט מעפן ומשעמעם היא ביאסה את כל האוירה!! ומרוב שהיא רואה גבר היא נהיית עייוורת ומוכנה למכור את אמא שלה בשבילו היה גם קטע שהיא עשתה לי בעבר היתי בקשר עם איזה בחור והיתי מראה לה אותו והוא היה מחייג אלי והכל ושהיא ראתה אותו בתמונות היא אמרה״נחמד,חמוד״ והוא נראה טוב! בקיצור היא יצאה ערב אחד עם חברה אחת וראתה תההוא שאני איתו בקשר עבר זמן והבחור התרחק ממני ולא הבנתי עבר כמה זמן הכרתי תאקס שלי וביום הולדת שלי אחרי שהיא החזירה אותי הביתה היא אומרת לי ״תקשיבי אני צריכה לספר אני ובן התנשקנו והחלפנו טלפונים ולא ידענו איך לספר לך״אמרתי בלב גיבורה שיש לי כבר חבר שמרה את זה בבטן כל הזמן ועשו ממני צחוק!וממש לא התעצבנתי הפלגתי וגם היה לי חבר אז לא יכלתי לעשות עניין אז בגלל זה אני אומרת שתמשפחה שלה היא תמכור בשביל גבר מי צודק??ורק האמת לא לנסות לדבר איתה אפילו נכון?

2461

New member
חח טוב קצת קשה להבין מה קרה כך....

אבל בכל זאת המילה ״חברה״ משמעותה מישהי שאפשר לדבר איתה על הכל ולהתקשר אליה בכל שעה, ולא משנה מה היא תעמוד לצידך. לכן הייתי מציעה לך או לקבל אותה כמו שהיא, או לא לקבל אותה ופשוט לאט לאט להתרחק ממנה.... קשה אבל אין ברירה

היו לי שתיים כאלה שהעפתי מחיי

qween6

New member
אווה

חמודה ,עם חברה כזו לא צריך אויבים.
היא תמשיך לתעתע בך,,מי שעושה זאת לחברה,תמשיך בדרך הזו.
לדעתי עלייך להתרחק ולנתק כל קשר,לטובתך.ופעם הבאה תהיי יותר עירנית ופקחית.
תשמחי שזה קרה,אלוהים הראה לך את האמת ,והאיר עינייך ,כך תדעי להשמר להבא.
בהצלחה מאמי

eva50

New member
ממממ

כן אבל זאת חברה של שניםםם,ופתאום היא לא איתי הינו תמיד ביחד...ופתאום היא התנהגה ככה אני מפחדת להיות לבד כי אין חברות אמיתיות :/

sani48

New member
כמו ש qween היקרה אמרה

עם חברות כאלה מי צריך אויבים ,על אחת כזו את לא יכול לסמוך בשום צורה(ברגע שתסובבי את הגב היא תתחיל עם חבר שלך),לטובתך עדיף לך להתרחק מבן אדם כזה,בפעם הבאה תשתדלי למצוא חברות קצת פחות שרלילות
,חג שמח

eva50

New member
סאני

חחח היי סאני שמחה לשמוע ממך שוב:) כן אני לא בקשר איתה כבר וקצתקשה לי כי אני רגילה אלייה הינו כמו אחיות

sani48

New member
היי

גם אני שמח לשמוע ממך
,ולגבר החברה שלך לשעבר(אחותך החורגת),ברוך שפטרנו

eva50

New member
ממממ

כן אבל זאת חברה של שניםםם,ופתאום היא לא איתי הינו תמיד ביחד...ופתאום היא התנהגה ככה אני מפחדת להיות לבד כי אין חברות אמיתיות :/

Megie

New member
לא משנה מה הולך בניהם

עד שזה מגיע ליחס תוקפני ומתחשבן איתך..
כאן אני הייתי הולכת אחורה-ובכלל לא משנה הצדק, זאת לא התנהגות חברית מצידה.

eva50

New member
נכון

נכון ככה חברה לא מתנהגת! מתחשבנת איתי על כסף ועל דברים קנים

למעלה