ת.מרכזית כ"ס -->ת.מרכזית ירושליים.

מצב
הנושא נעול.

אני צריך להגיע השבוע לת.מרכזית ירושליים, מכ"ס, איזה קו יקח אותי?

איליה.

New member
וואלה? 950 זה חדש?

947 מצומת רעננה
בשעות הבוקר יש לפעמים גם 950 מהיר יותר. כדאי לך לבדוק לו"ז באתר של אגד.
וואלה? 950 זה חדש?
צומת רעננה - ירושלים ישיר. נחמד. אבל המושגים ישיר (950) ואקספרס (947) לא ממש משחקים תפקיד פה, כי לפי האתר של אגד, זמן הנסיעה של 950 הוא בערך כמו של 947 האקספרס שנכנס גם לנתב"ג.

שאלה......

וואלה? 950 זה חדש?
צומת רעננה - ירושלים ישיר. נחמד. אבל המושגים ישיר (950) ואקספרס (947) לא ממש משחקים תפקיד פה, כי לפי האתר של אגד, זמן הנסיעה של 950 הוא בערך כמו של 947 האקספרס שנכנס גם לנתב"ג.
שאלה......
האם יש אוטובוס שלא עובר בכל המקומות שדורשים ממוגן ירי?

mister K

New member
בוודאי, 947 ו-950../images/Emo70.gif

שאלה......
האם יש אוטובוס שלא עובר בכל המקומות שדורשים ממוגן ירי?
בוודאי, 947 ו-950

אל תתקרב אפילו ל-474.

ארזS

New member
עומרי !

איפה אני יכול לראות את הלוחות זמנים
שלהם?
עומרי !
אתה יכול לראות את לוחות הזמנים שלהם באתר שאת הלינק שלו נתתי לך בתשובה הקודמת שלי. זה ממש קל למצוא. גם אני נוסע איתם לפעמים ותמיד בודק שם. נסיעה נעימה !

ארזS

New member
איזה יופי... "צביקה" ואני ענינו לך

עומרי !
אתה יכול לראות את לוחות הזמנים שלהם באתר שאת הלינק שלו נתתי לך בתשובה הקודמת שלי. זה ממש קל למצוא. גם אני נוסע איתם לפעמים ותמיד בודק שם. נסיעה נעימה !
איזה יופי... "צביקה" ואני ענינו לך
בדיוק ביחד... איזו טלפטיה...

אני מחפש שם מכ"ס לירושליים

עומרי !
אני מחפש שם מכ"ס לירושליים
והוא נותן לי רק את 474.....

נוסע99

New member
דעה אחרת

947 מצומת רעננה
בשעות הבוקר יש לפעמים גם 950 מהיר יותר. כדאי לך לבדוק לו"ז באתר של אגד.
דעה אחרת
סע לתחנת הרכבת בת"א באמצעות הרכבת, או 149 דן (עדיף) או 567 אגד וקח משם את הישיר לירושלים 480 בלי תחנות, בלי שדה התעופה בלוד, ותגיע.

ארזS

New member
דעה אחרת

דעה אחרת
סע לתחנת הרכבת בת"א באמצעות הרכבת, או 149 דן (עדיף) או 567 אגד וקח משם את הישיר לירושלים 480 בלי תחנות, בלי שדה התעופה בלוד, ותגיע.
דעה אחרת
וזה יקח לו הרבה יותר זמן. לא כדאי לדעתי.

feedback

New member
סתם לידע כללי:

אני צריך להגיע השבוע לת.מרכזית ירושליים, מכ"ס, איזה קו יקח אותי?
סתם לידע כללי:
קו 474 מכפר סבא לת"מ י-ם. נוסע דרך כל מיני ישובים ביש"ע (קרני שומרון, עמנואל, אריאל). מומלץ לחובבי מרצדס O303 ישנים ממוגני ירי
המלצה: לקחת אופטלגין לפני הנסיעה

orib44

New member
קו 474

סתם לידע כללי:
קו 474 מכפר סבא לת"מ י-ם. נוסע דרך כל מיני ישובים ביש"ע (קרני שומרון, עמנואל, אריאל). מומלץ לחובבי מרצדס O303 ישנים ממוגני ירי
המלצה: לקחת אופטלגין לפני הנסיעה
קו 474
לקו 474 לוקח יותר משלוש שעות נסיעה מכפר סבא לירושלים. כיום, רב הנסיעות שלו הם באוטובוסים ממוגני ירי חדשים של מאן או וולוו B10B. לעתים פחות קרובות יש מרצדס 0303. לגבי איך לנסוע מכפר לירושלים עדיף לקחת את קו 950 שלא נכנס לנתב"ג וכתוצאה מכך חוסך לפחות רבע שעה. על כל פנים, זמן הנסיעה של קו 947 (אם אין פקקים או בעיות בתוך נתב"ג) הוא כשעה וחצי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה