תתחתנו......

תתחתנו......

חבר`ה במקום לערבב מהבוקר עד הלילה בפורום על שידוכים,תתחתנו כבר וזהו....

בזכותך קבלתי הארה!!!

איך לא חשבתי על זה עד היום??? תודה רבה לך!!! מה הייתי עושה בלעדיך?! |קרן אור נשלחת| |מנגינת כינור ענוגה| |כורעת ברך ומוציאה טלית| התינשא לי???

בונה אתה גאון

נתת כאן רעיון שאינשטיין היה מסמיק לידך . כ``כ חכם .אפשר להתיעץ איתך ?

וואלה?

כל הפורום הזה על כל מעלותיו וחסרונותיו, טוב שהומצא רק כדי שתגיד את ההברקה החכמה הזאתי... תזהר שלא יגנבו לך תרעיון.. זה עולמי!!

קליט

New member
תודה לכבוד הרב ! ונעבור לפרסומות...

בדרמטיות רבה; כלה בת 19 אשר קיבלה את המחלה האיומה . . . . הצילו את חיה הכלה !! וחוזרים על כך כל היום ! צריך להיות משוגע כדי להישאר שפוי ! פרסומות מחרידות וצעקניות !! אני לא מקשיב לפרסומות שלהם ! . . .

קליט

New member
תודה לכבוד הרב ! ונעבור לפרסומות...

בדרמטיות רבה; כלה בת 19 אשר קיבלה את המחלה האיומה . . . . הצילו את חיה הכלה !! וחוזרים על כך כל היום ! צריך להיות משוגע כדי להישאר שפוי ! פרסומות מחרידות וצעקניות !! אני לא מקשיב לפרסומות שלהם ! . . .

חחחחחחח...אתה מזכיר לי

שבתקופת הילדות,כאשר הי'ה אחד שחפר/הציק בדיבורים וכיוצ"ב,היינו מניחים את הידיים על האוזניים,חורצים לשון וצועקים לו: "אנחנו לא שמעים ולא שומעים...לא שומעים ולא שומעים...נננננננ..."

kiss 18

New member
יא מעתקנית

אצלינו גם...

קליט

New member
מתי שמגיע לפירסומות אני עובר לרשת

מורשת . לפעמים הם מפתיעים בגדול ! עם תוכניות על שידוכים והבית היהודי . בעוד שרדיו ק``ח (קופת חולים) הוא מכונת פרסומת ללא הפסקה והתרמות ומכירת שעות שידור לכל המרבה במחיר -בסגנון צעקני ומגעיל !!

דו צדדי

New member
זה מסוג ההודעות

שמזכירות לי את השעה המאוחרת.. וגורמות לי להיפרד מהמקלדת, לטובת הכרית הרכה.. אז לילה טוב לכולם..
ובחיאת, בלי נחירות....

למעלה