תתחילו לשפוך, עוד שאלון על ניקלבאק

גיל110

New member
תתחילו לשפוך, עוד שאלון על ניקלבאק

שהפעם אתם הולכים להכין. תחרות רשמית, שאם ירצה מנהל הפורום, ינעץ. כל אחד צריך להכין את רשימת השאלות הארוכה והמושקעת ביותר על ניקלבאק. הזוכה בפרס, רשימת השאלות שלו תטוגלן. אז למה אתם מחכים?! יאללה לעבודה

שאלת את המנהל לגבי זה? ../images/Emo57.gif

אתה לא יכול להחליט לבד אם הרשימה תתוגלן או לא. ואני יצאתי מהתחרות באופן רשמי. אינלי כוח לזה...

אני מסכים - אבל בפעם הבאה לשאול../images/Emo163.gif +נצל"ש

אני לא אהיה הסופ"ש - אני נוסע מחר לאילת. שמרו על הפורום ובלי בלאגנים
שבועות שמח

טבו לשי

New member
שמרו על הפורום ../images/Emo6.gif בלי בלאגנים ../images/Emo6.gif

שכחת איזה פורום זה

גיל110

New member
יופי, עכשיו לא נותר אף אחד ../images/Emo69.gif

בקשר למנהל, אין לי את המסן שלו. ואני מחכה לקאמבק
. אגב, איזה קאמבק? ופילואית, תתחילי לתת בשאלות.

טוב, אני רואה שזה לא הולך.. |פסטרמה|

אז.. שאלות שלי: ממתי אתה אוהב את ניקלבאק? מה היה השיר הראשון שהכרת שלהם? בעקבות איזה אירוע התחלת לאהוב אותם? אתה מכיר את חברי הלהקה? אתה מתעניין רק במוזיקה או גם במילים של השירים שלהם? אוהב את השם של הלהקה? יודע מה המשמעות של השם? אוהב מישהו מסויים מהלהקה במיוחד? מהו השיר האהוב עליך שלהם? מה השיר הכי חזק שלהם? מה השיר שהכי התחברת אליו? מה השיר הכי פחות עמוק שלהם? מהו השיר שהכי פחות התחברת אליו? יש שיר שאתה ממש שונא שלהם? אתה חושב שהם דומים ללהקה כלשהי? אם כן- איזו? אתה חושב שהם להקת פופ או התמסחרו? אתה חושב שיש להקות שקצת העתיקו מהם? אתה חושב שהמוזיקה שלהם מושפעת מלהקות אחרות? אתה אוהב את הלהקה בזכות המוזיקה שלה או בזכות חברי הלהקה? אם היה שיר אחד מאחד האלבומים שהיית מוציא כסינגל ולא יצא- איזה שיר זה? אם יכולת לא להצויא סינגל אחד ממה שהם הוציאו, איזה סינגל זה היה? ולסיום- כתוב את דעתך על הלהקה בכללי.. זהו.. אינלי כוח ליותר.. §נווגה§

גיל110

New member
בינתיים, נוגה מובילה!

מי ישבור את השיא שלה? מי יתן מאמר מושקע וארוך יותר? מי יטוגלן? השארו עימנו עוד שבוע כדי לגלות.

גיל110

New member
לא עונים עדיין. זה יפורסם בשרשור נפרד ונעוץ

ושם יענו.

למעלה