תתגלה

תתגלה ../images/Emo141.gif

תתגלה, האם הרים לא קרסו, האם דינוזאוורים לא נכחדו, האם הוריקנים לא הרסו ואחרכך נעלמו, היש דברים שלא נפלו........... אז תתגלה כבר, תתגלה, תראה את עצמך. באזה זכות יש לך, לשחק אותה האחד שישנו אבל איננו, הממשי שלא מתממש. תתגלה לך, תקרע את הבד שמעליך, תהיה. עד מתי תשאיר אותנו בציפיה לקיומך, עד מתי תשלח לנו שדרים סמויים ומכוסים הייטב היטב שהנך קיים, תתגלה, כאן ועכשיו, צא החוצה. עד מתי תחזיק אותי מהצוואר שלי ועד הרחם של אימי, כאילו שאתה קיים, עושה לי טובה ולא מראה את עצמך, שלא יהיה לי קשה או מוזר או עצוב או לחוץ או לכל הרוחות כל תירוץ אחר. לא מפחד, צא החוצה כאן ועכשיו, לא מפחד, אני מולך ניצב, לא הולך להתמוטט ולא הולך לבכות ולא אפילו לרעוד, תראה את עצמך. השמים הם נחלתי, והטוב שבי אינו משאיר סימן לספק לעוצמתי ולכוחות שבי, אז תתגלה במלוא הדרך אל מול מלוא הדרי, אני הוא הפרח, אז תתגלה, ואני מבטיח לך, שאתה סתם הזיות ושמועות, והפרח ישאר פרח, שמעת, הפרח ישאר פרח אפילו אחרי שתסיר את הלוט מדמותך הלא מתממשת זו אשר יודעת כל כך יפה לירקוד ולהתענטז בין דפיהם של ספרים עתיקים מאוד שבאו בעקבות דורות נושנים מאוד. אז תתגלה, ואני פה מולך אהיה. זה הרגע שבו פרחים תופסים יוזמה ומצמיחים שריר. באהבה ממני,

שמים1

New member
סייייייחחחחחחחחחח ../images/Emo24.gif

בלי הנחות...בלי משחקים ....אתה רוצה את האמת..בלי פוזות...בלי ספרים עתיקים...אתה צריך לראות בעניים כדי להאמין...תתגגללהההה .... כתבת יפה , למרות שאינני מצטרפת לקריאתך...כי אינני זקוקה לראותו אני חשה אותו בליבי ומאמינה בו מעמקי נשמתי.. כתבת מאוד שונה מתמיד , ואהבתי את קריאתך.

zerez

New member
שלא כדיברי השיר

אין סוסים שמדברים אנגלית.... אבל הסייח כותב יפה. אני לא מרגיש שהוא עושה משהו, זה רק אנחנו והטבע. אבל אהבתי מה שכתבת - יפה.

מריפוסו

New member
התגלית!

ואתה עוד אחוז רגשי קנאה לכותבים אחרים? אני אחוז קנאה למראה כתיבתך! קטונתי! "פרחים תופסים יוזמה ומצמיחים שריר. באהבה ממני"

alondli

New member
למרות קראתך המרגשת והיפה..../images/Emo45.gif

הוא לא יתגלה.. כי אין לא ממשות ברת הכרה של בני אדם ,גם אם הוא קיים. ואישית, אני חושב כמו זרז, זה רק אנחנו והטבע, והעולם שאנשים יוצרים להם, בסביבתם, בין אנשים..

לאלון ושמיים וזרז ומריפוסו ../images/Emo141.gif

אלוהים הוא דוגמא לפרה קדושה שאנו לא מוכנים לגעת בה. כוונתי בטקסט הזה הוא לכל הפרות הקדושות שאני לוקח אותם כמובנים מאליהם ולא מתבונן להם ממש בעיניים. אז אלוהים זה רק דוגמא אחת, ובחיים שלי יש הרבה אלוהימים. יש אין סוף דוגמאות לפרות קדושות בעולם שלי להלן דגמאות מהן. 1. אין מחלקים את ירושליים. 2. מי שלא מקיים את מצוות התורה הוא אדם טמא. 3. יש בעיה של אפליה עדתית בארץ. 4. אין בעיה של אפליה עדתית בארץ. 5. אתה חייב ללמוד במוסד אקדמי רציני כדי לזכות במשרה רצינית. 6. התרגלתי לא לאהוב, ואי אפשר להחזיר את הגלגל אחורה. 7. אם אתה לא היית בחוץ לארץ סימן שאתה אדם נחות. 8. נרקומן או אלכהוליסט או אכלן כפייתי או מעשן כפייתי או מקיים יחסי מין כפייתי או לא מקיים יחסי מין כפייתי או מתבודד כפייתי או לא יכול להשאר לבד כפייתי או לא מוכן להתאהב כפייתי, לעולם לא יצליחו להגמל מהכפייתיות שלהם. 9. כשאתה נמצא במסיבה, אתה חייב להנות. 10. בחג אתה חייב להיות מאושר וקורן. 11. מול בריונים צריך להתקפל. 12. מול בריונים אסור להתקפל. 13. כשאתה מתקפל אתה כלום. 14. כשאתה מתקפל אתה חכם ופוליטיקאי טוב. 15. כשתלמד לאהוב את עצמך האנשים יאהבו אותך. יש עוד הרבה דוגמאות של פרות קדושות, וכדי להתמודד איתם חייבים להזמין אותם לצאת החוצה ולהתבונן להם בעיניים, ולהשאר פרח בשיא הדרו גם אחרי הפגישה איתם. אלוהים זה רק דוגמית. באהבה ממני,

יקירי

לא היה לי זמן להגיב [אוך צרות , צרות] אך היום הוא יומי החופשי ואני חולה משהו אז אין זמן לסידורים ויש זמן לתגובות. כל מה שרציתי לומר [הקדמה ארוכה ממשפט המחץ] הוא, שפרות קדושות בבית שלי הן אלה שיושבות יפה בצלחת, מבושלות או צלויות היטב. ועם זאת עדיין אחד אלוהנו אלוהנו אלוהנו אלוהנו, שבשמיים ובארץ.

אולי אני באמת אוטיסטית../images/Emo13.gif

כי לא כל כך הבנתי את כוונתך מה צריך להתגלות ומה זה בעצם כל כך חשוב מי שרוצה להתגלות טוב ומי שלא לא ליאור

לאני ליאור, את לא אוטיסטית, ואני

מתקשה להסביר יותר ממה שהסברתי. שיהיה לך המשך ערב נעים.

תרגישי בנוח עם הטקסטים שלי,

אל תדאגי לי, דברים שלא נראים לך, תגידי מה שעולה לך על הראש, זו היא סוג התקשורת שקיימת בפורומים. את הרי מכירה אותי ויודעת שכאשר לא טוב לי עם טקסט שאת כותבת אני אומר שלא טוב לי, אז תרגישי בנוח להגיב מתי שאת רואה לנכון, מהרגע ששיחררתי טקסט לחלל האינטרנט, יהיו כאלה שבעד ויהיו כאלה שנגד ומשניהם יש לי מה ללמוד, זהו אופיו של האינטרנט. לא נוח לי, לא טוב לי, כשלא אוהבים או מבקרים משו שכתבתי, אבל אני לימדתי את עצמי עם הזמן פה בפורום, לשבת בשקט ולספוג, כי בהחלט יש לי מה ללמוד ממבקריי, לא נוח לא נעים, אבל כך זה האינטרנט.

טוב סייח טוב בסדדדר

אתה יודע שאני אוהבת את מה שאתה כותב ואני יודעת שאתה אוהב את מה שאני כותבת אבל שאתה לא חותם ב"אהבה ממני" אני יודעת שאני צריכה לעמוד ב"פינה" אבל באמת בחיי אלוהים שלא הבנתי את הנכתב כזה בגדול לא הבנתי חוץ מזה מזזזזממממן לא כתבת על נשיקה מימין ואחת משמאל ואחת אופו נדמה לי שזה מאז שאתה גר על הים ליאור

לאני ליאור, בקשר לעניין של לעמוד

בפינה, זה כזה דבר שיגרתי, זה קורה לבני אדם כל כך הרבה, אני מצטער שלא יכולתי לכתום "באהבה ממני" אתמול, אבל היום כפרה עליי כן חזר לי החשק. באהבה ממני,

הוריקן*

New member
יתהלל וישתבח ויתרומם ויתנשא

לפעמים הטקסט כל כך עמוק וגבוה, ואז הכל מסביב מתגמד ונעשה רדוד. לפעמים הכתוב כל כך רם ונשגב, והתגובה תוהה ולא מבינה. לפעמים הכותב כל כך נבון וחכם, ואז הקורא נראה כל כך בור ומטופש...

אני חושבת...

שהוא עסוק קצת כרגע. תשאיר שם ומספר טלפון , ואולי תענה בהקדם.
כתוב יפה !

למעלה