תשעה חודשים!

תשעה חודשים!

היום יונתן בן תשעה חודשים. תשעה חודשים של אושר. זה לא רק יומולדת 3/4, זו גם מעין סגירת מעגל - תשעה חודשים שהוא היה אצלי בבטן, ועכשיו תשעה חודשים שהוא בחוץ. כאילו - תקופת ההכשרה שלו הסתיימה, עכשיו הוא זאטוט אמיתי. בתשעת החודשים שחלפו הוא גדל והתפתח והשתנה, נכון, אבל טוב הלב שלו, החיוכים הכובשים והאהבה ששופעת ממנו נשארו אוות הדבר. כבר אפשר להגיד שיש לו אופי, שהוא בנאדם מגובש. נכון, לא את כל האופי הזה אנחנו מכירים כבר, אבל - הוא שם, ובין כל הקיפולים המתוקים שלו, בין כל המחוות החמודות שהוא עושה, הפרצופים והצחקוקים, הכעס שהוא מבטא מדי פעם (ואתם צריכים לראות אותו כשהוא כועס!) רואים שיש לו אופי משלו לגמרי. אני אוהבת אותו נורא. שונאת לקום מוקדם בבוקר, אבל קמה בכזה אושר כי עוד מעט גם הוא יקום ואני אוכל להסניף, לחבק, לגעת... נמסה מכל חיוך, מכל תנועה והברה שלו. הופכת לשלולית קטנה למרגלותיו כשהוא מנסה לחקות את מה שאני אומרת או עושה. מתאדה לגמרי מהצחוק המתגלגל שלו. משתאה כל פעם מחדש מכמה הוא *טוב* - פשוט ילד טוב. ילד טוב קטן שלי. מחברת מילים חדשות לכל השירים, עושה תנועות מצחיקות וקולות משונים, ממציאה המצאות בעשרות כל יום - כדי לעשות טוב לילד הזה שלי. להיות ראויה לאושר הזה שקיבלתי במתנה. אה, כן, ואני שוקלת להחליף לו את השם ל-עוֹנֵג. מה דעתכם?

ועוד תמונה - מהיום בבוקר.

עומד על ארבע ומתנדנד

venus13

New member
אכן, עונג ../images/Emo140.gif

שיהיו לך עוד 90 שנה של נחת ונוס

מקסים../images/Emo70.gif

פשוט ילדון מתוק מאין כמוהו! איך אפשר לא להיות משוגעת עליו..
וגם מזלטוב על מספרי התשע

עמית@

New member
../images/Emo99.gif

כתבתי ומחקתי עשרות כותרות ומילים בסוף אני אסתפק בתחושה שממלאת אותי ואני בטוחה שאת יודעת על מה אני מדברת. ממני.

עוד ../images/Emo25.gif

מה יהיה היום? כל היום אני מנשקת אותך. בסוף תחזרי הביתה מלאה סימני ליפסטיק וירטואלי ויוסי יתחיל לחשוד...

באאבו

New member
מזל טוב ל- 3/4 מומלדת..

איזה מתוק... השפתיים שלו ממש דורשות עיקצוץ! הזדהתי ממש עם כל מילה שכתבת - אושר שלא יתואר, דבר רך שכזה. אני משתגעת מזה שהוא פותח את הפה שלי, ורוצה לבלוע את כולי, והרוק שלו ככה נוזל לי על האף, על הפה - אך! כמה טעים..

הילד הזה פשוט סוכר טהור!! ../images/Emo99.gif

מזל טוב ליום הולדת תשעה חודשים!
והתיאור שלך פשוט מדהים, וכל כך נכון. פשוט אין מילים.

ת ו ת

New member
איזה חמוד ../images/Emo140.gif

גם אני ציינתי לעצמי את "הכפלת החיים". מזל טוב.

יפה כתבת וכל מילה נוספת מיותרת....

לגבי עונג - מקסים. אבל בשבילי הוא תמיד יהיה יונצ'י פונצ'י . חוץ מזה תחשבי על המשמעות של השם יונתן.

ואז איך הוא יהיה יונצ'י פונצ'י../images/Emo35.gif

אני מוכנה להעיד ולהישבע תחת כל מתקן עינויים, שכל מילה שלך אמת. איזה יונתן זה. ואיזה אמא שלו את.
לשניכם

הוביטית

New member
מזל טוב

לסיום תקופת ההכשרה ומה מתחיל עכשיו ? יונתן מדהים מדהים... !!! "ממרום" החודשיים שלי בלבד אני לא יכולה שלא להזדהות עם כל מילה שכתבת.. במיוחד בנושא השינה
תמשיכי להפציץ בתמונות יונתן זה פשוט עושה טוב על הלב.

../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif לאמא סוכריה

אם יש מישהו ראוי, זו את, אמא-אדמה שכמוך. יום הולדת שמח שתראו רק ימים של טוב ושמחה והעיקר, רק בריאות
ועונג ישתלב יפה עם אחיותיו אושר, קסם וטוהר! נשיקות לכם יקרים! ממני מיערה
ומאלה

רויתה

New member
ריגשתם אותנו,אמא אחת ויונתן הקטן|לב

את- במלים הנפלאות והמרגשות שכתבת
, ואתה יונתן- באופייך ובביצועים המרשימים שעולים מהתאורים
, דרך אגב: אנו לא בעד להחליף את השם הכי יפה בעולם, מן הסתם......
תמשיכו לחוות ולהנות ביחד-

יונצ' פונצי' מזל טוב ל9 חודשים של

הכשרה ושל מתיקות מעין כמוה ושל אושר שאתה גורם לאמא'שלך מיכל ואתה מתוק מתוק אין אין עליך אתה מתוק יונצי' מתי נפגשים?

ligo

New member
עונג אמיתי../images/Emo99.gif

מחשבות דומות עברו לי בראש כשמאי היתה בגיל הזה. נקודת האיזון, שממנה היא יותר זמן ישות עצמאית ולא ישות שמחוברת אליי. נכון, הם כבר אנשים קטנים שיודעים בדיוק מה הם רוצים, ואפילו שהם כבר לא בתוכנו, הם תמיד ישארו.

חמניה1

New member
דעתי.....

שעשית לי צמרמורת. כמה מרגש לקרוא את המילים הללו. אממה עונג... רק כשם חיבה. בלי שתרגישי תתחילי לתכנן את יומולד'ת שנה.

sigaliot

New member
פשוט יפהפה מה שכתבת ../images/Emo140.gif

נורא התרגשתי לקרוא , מקסים
יונצ'י מתוק כהרגלו
לא הייתי מחליפה לו את השם לעונג , בשום פנים ואופן! (אולי כשם חיבה). יונתן זה שם מקסים וחוץ מזה , בשבילי הוא תמיד ישאר יונצ'י ולא יעזור בית דין

למעלה