תשמעו אנשים

abusername

New member
תשמעו אנשים

זה נראה כאילו הדגים עומדים להתפרק... זה לא שאני רוצה את זה (חס וחלילה) אבלכבר כל אחד מהם מוציא אלבום משלו הם לא הוציאו אלבום משותף כבר מספיק זמן ולא נשמע כאילו הם התחילו לעבוד על זה... תגובה?

Funky Giraffe

New member
לא יקרה בקרוב על אף שחשבתי ככה

בקרוב הולך להיות ריליס, באלבום המחווה ל'חתונה לבנה' של שלום חנוך הדג יכסו את 'כסף' בהפקה מוסיקלית של יאיא ומשה לוי. יהיה טוב

שטולמן

New member
קודם כל

חס וחלילה חס ושלום טפו טפו טפו שהדג יתפרקו!!!! ושתיים הדג בקיץ הולכים להוציא dvd וב2008 הם יתחילו לעבוד על אלבום חדש חוץ מזה הם אומרים שגם עם כל אחד מוציא אלבום סולו אז זה לא אומר שהם ייתפרקו!!

chen2408

New member
ורידים ישפריצו דם

ביום שזה יקרה. זה בטח ממש יכאב לבשמת

טיפקסית

New member
חן..ששששששששש

להזכירך שכבר עברתי דברים גרועים יותר. מישהו אמר מלחמה בפתח ולא קיבל? אחרי הקטיושות בקיץ שעבר שום דבר לא יכול להיות קשה יותר.

chen2408

New member
צוחקת מותק ../images/Emo6.gif

עברתי מלחמה ושנתיים בעזה, אף אחד לא יכול עליי

gong1

New member
לא נראה לי

לא נראה לי שהם יתפרקו... הם הוציאו דיסק לפני שנה וקצת.. דיסק לא מוצאים כל שנה... להוציא אלבום לוקחים זמן.. צריך לכתוב שירים חדשים לעבוד על לחנים וזה לוקח הרבה זמן.. הרבה יותר משנה ולפעמים עד 3-4 שנים.. צריך לתת לזמן לעשות את שלו ולתת לאלבום הבא להתבשל כמו צריך.. אחרי הכל אנחנו לא רוצים איזה אינסנט דיסק..

Stoned Junglist

New member
.

יש המון להקות שבהם כל חבר מהלהקה מוציא דיסק סולו, אין קשר בין מה שאמרת אבל שיהיה.

למעלה