תשלומים למשחק

NightElf

New member
תשלומים למשחק

איך ראיתם את החיוב שלכם על המשחק? ואני מתכוון לחיוב שאחרי החודש הראשון חינם. זה מופיע בסכום של 380 ש"ח בממוצע לחצי שנה? לכמה חודשים קניתם ואיזה חיוב ראיתם?

I3lackM

New member
אני משחק על...

בסיס חודשי, אז כל חודש אני רואה את החיוב בכרטיס האשראי (אבל אני גר בארה"ב עם כרטיס אשראי אמריקאי\בינלאומי)

NightElf

New member
לא יותר זול כבר להרשם לחשבון

למספר חודשים? אם כבר אתה משלם כל חודש.

אבל זאת התחייבות

כלומר, אם תחליט לשנות את דעתך יום אחד או שלאיזו תקופה לא תוכל לשחק ,אתה סתם תשלם על זה. במבט לאחור ,זה לרוב משתלם ,במבט לעתיד ,במדינת ישראל, אין לדעת אבל בהתחשב בעובדה שאם חס וחלילה יקרה לך משהו ,אני בספק אם תחשוב על הגרושים של WOW

NightElf

New member
אז אחי יירש את החשבון... ../images/Emo3.gif

בכל מקרה, נכון לעכשיו, אני מאוד נהנה מהמשחק, ולדעתי, שאולי תשתנה, אני אהנה ממנו גם בעוד חצי שנה. משחק פשוט מושלם (כמו כל המשחקים של בליזארד
).

I3lackM

New member
צודק.

למרות שזה לא עניין של "אם יקרה לי משהו" אני לא כזה שחקן מכור, ויש הרבה התחייבויות בחיים האמיתיים לפני WOW אז אני מעדיף לשלם על בסיס חודשי מחשש להתמכרות (ההנחות של המכירים לא הכי שוות את זה בכל מקרה, דולרים בודדים).

זה לא שהתשלום ממכר פחות או יותר

זה העניין, שאם אתה משלם כמה חודשים מראש, אתה תשחק אותם, כדי שלא סתם תבזבז את הכסף. אם אתה משלם רק לחודש, יש לך "נקודות יציאה" כל חודש.

אני משלם מראש ל-3 חודשים כל פעם

ככה שלגבי זה לא רלוונטי. אני לא פוחד להתמכר, כי אני לא בן אדם שמתמכר לכאלה דברים.

I3lackM

New member
פעמיים.

שמע, צריך לאזן ובריא לקחת הפסקות מדי פעם.

NightElf

New member
יכול רק לא רוצה... ../images/Emo11.gif

אבל היום נגמלתי קצת, שיחקתי רק משמונה וחצי עד 11 וחצי

למעלה