תשובה לחידה היומית

תשובה לחידה היומית ../images/Emo132.gif

1. בעמידה/ישיבה הרחקה כנגד משקולות יד 2. בעמידה הרחקה כנגד פולי תחתון 3. בישיבה הרחקה כנגד מכונה יעודית 4. בשכיבה הרחקה כנגד פולי 5. בעמידה הרחקה כנגד כבל קרוס 6. בעמידה/ישיבה כפיפה כנגד משקולות יד 7. בעמידה כפיפה כנגד פולי תחתון 8. בישיבה בזוית כפיפה כנגד מוט 9. בשכיבה פרקדן כפיפה כנגד מוט/משקולות 10. בעמידה חתירה כנגד מוט 11. בעמידה חתירה כנגד פולי תחתון 12. בישיבה הרחקה אופקית כנגד מכונה יעודית 13. בשכיבה אפיים הרחקה אופקית כנגד משקולות יד 14. בעמידה הרחקה אופקית כנגד כבל קרוס 15. בישיבה/עמידה לחיצת כתפיים מאחורי העורף כנגד מוט 16. בישיבה לחיצת כתפיים לחזה כנגד מוט 17. בישיבה לחיצת כתפיים לחזה באחיזה צרה כנגד מוט 18. בישיבה לחיצת כתפיים מאחורי העורף כנגד Smith Machine 19. בישיבה לחיצת כתפיים לחזה כנגד Smith Machine 20. בישיבה לחיצת כתפיים לחזה באחיזה צרה כנגד Smith Machine 21. בישיבה לחיצת כתפיים לאחור כנגד מכונה ייעודית 22. בישיבה לחיצת כתפיים מלפנים כנגד מכונה ייעודית 23. בישיבה לחיצת כתפיים מלפנים באחיזה צרה כנגד מכונה ייעודית 24. בישיבה/עמידה לחיצת כתפיים כנגד משקוליות יד 25. בישיבה/עמידה לחיצת כתפיים קדימה כנגד משקוליות יד תרגיל בונוס אחרון בעמידה ראש לחיצת כתפיים כנגד משקל גוף

רמי, מכיר את חלום עליכם?

אז יש לי חלום
אתה מוכן בבקשה להעלות קובץ שלך שבו רואים אותך מבצע את תרגיל הבונוס? אם צריך, אני מוכנה להגיע ולצלם
בחורינו המחוטבים, גם אתם יכולים להענות לאתגר..

איתי ל

New member
שאלות...

א) מה זאת אומרת "כנגד פולי תחתון"? יש את זה בתרגיל 2 (בעמידה, הרחקה כנגד...), או בתרגיל 7 (בעמידה, כפיפה כנגד...), או ב- 11 (חתירה כנגד פולי...) ב) מזה "לחיצת כתפיים לחזה"? ג) "לחיצת כתפיים לאחור?" ד) כפיפה? חיפשתי את התרגילים האלה בג´ים פור אול, אבל הם לא מופיעים שם. (מופיעים שם בכלל מעט תרגילים). אם מישהו יכול לעזור, תודה!

אלי ו.

New member
תשובות

א. במקום משקולת יד או מוט משקולות משתמשים בפולי התחתון (כבל מחובר למשקולות) ב. לחיצת כתפיים בה המוט מורד קדימה ג. לחיצת כתפיים בה המשקולת מורד אל העורף. ד. מדובר על מצב הגו, התרגיל נעשה תוך כדי כיפוף קדימה. (עבודה על החלק האחורי של השריר)

katzco

New member
גם אני בשוק

עינת, נראה לי שהתבלבלת בפורום. כאן זה פורום רציני העוסק בפיתוח גוף...

ברור ../images/Emo70.gif אבל מה יותר מקצועי מלרצות

לראות איך מתבצע התרגיל באופן מושלם, למען נדע ונרא ולא נעשה שגיאות בביצועו?

ronen222

New member
במרכז

אני מבין שזה הולך להיות רציני אולי נעבור לדבר בפרטי

למעלה