תרשו לי לשתף

תרשו לי לשתף

שלום, שמי שלי ואני אמא לשלושה. הגדולה שלי בת 11 - ילדה רגישה מאד, אחראית, דאגנית, חרוצה ולחוצה...מאז שהיא נולדה יש לה הרגשה שנטל העולם מונח על כתפיה הקטנות. כל אמא היתה רוצה ילדה כזו שמתייצבת לעזרה ותמיד תמיד מוכנה לעזור...עושה כל מה שאני רוצה וממש מוותרת על האישיות שלה כדי לרצות ולהיות בסדר עם כולם. הבעיה שאני יודעת שזה עולה לה ב"אני-שלה" - כי הוא נמחק לטובת הזולת. השנה היא התחילה לסבול מכאבי בטן ועוויתות ולהם התווספו כאבי ראש נוראיים כל היום והלילה יחד עם חוסר יכולת לישון. התחלנו טיפול פסיכולוגי שלא ממש עשה משהו (רק ייעוץ). עשינו את כל בדיקות הגאסטרו והניורולוגיה שאפשר - ולא נמצא כלום. כמעט שנה עברה והילדה השמחה שלי הפכה להיות נואשת וכואבת...כל בוקר היה מתחיל בבכי של כאב. (היא ילדה מצטיינת בלימודים) ממש ברגע של ייאוש פניתי לרפואה משלימה...ושם הפנו אותי למטפלת בשם מרים הוכמן שמטפלת בפירחי באך. הפגישה איתה היתה "מאירה" מכל היבט שהוא והילדה יצאה עם בקבוקון תמציות באך. בדרך הביתה נתתי לה 3 טיפות (לפי הנחיה) ואחרי דקה וחצי היא נעצרה, פערה עיניים והסתכלה עלי "עבר לי הכאב ראש" היא אמרה. הילדה פשוט הבריאה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! עברו 10 ימים של טיפטופי טיפות - הילדה כמעט ובלי כאבי ראש ובטן! צוחקת, פעילה, משתובבת ומאד משוחררת. בצעד שבכלל לא היה אופייני לה, היא יזמה שיחה עם מנהלת בית הספר שהיתה חיובית. הבית שוב מלא צחוק והמועקה והלחץ שהיו ניכרים לה על איזור המצח נמוגו. כשסיפרתי את זה לפסיכולוגית שלה וראיתי את התגובה המגחכת שלה...נזכרתי בבושה את אותה תגובה מזלזלת שהיתה לי כששמעתי על פרחי באך לראשונה. אני מתנצלת בפומבי - סליחה! אבל זה עובד!

כל הכבוד שלי ../images/Emo140.gif

גם על הטיפול וההבנה בילדה וגם על התמיכה וההודאה בתחום הרפואה המשלימה. פרחי באך עושים עבודה נפלאה(נכון שאני קצת משוחדת) ואני אשתף אותך במשהו, החלטתי ללמוד פרחי באך בעקבות בעלי, הוא מטפל בבעלי חיים ברפואה משלימה ואחד מהטיפולים שלו הוא גם פרחי באך, גם אני הייתי סקפטית משהו לגבי הנושא (למרות שאני מגיעה מתחום הרפואה המשלימה)וכשראיתי איזו עבודה מדהימה הוא עושה עם בעלי חיים אמרתי לעצמי שכדאי שאני אוסיף גם פרחי באך לארגז הכלים הטיפולי שלי...וכך היה...במהלך הלימודים הבנתי עד כמה התמציות הללו מדהימות ועושות עבודה שמיימית(ניסיתי כמעט כל תמצית ותמצית על עצמי בתקופת הלימודים כדי ללמוד להרגיש אותה). סיבר להניח שבגלל הגישה של הפסיכולוגית הטיפול שלה גם הראה תוצאות בהתאם. אני מאמינה מאוד!!!! בפסיכולוגיה ומאמינה שהיא יכולה ומחוללת שינויים ועוזרת בהרבה מישורים בחיינו, רק צריך לדעת לבחור את המטפל הנכון, כמו בכל תחום טיפולי אחר....וחלילה אני מזלזלת בפסיכולוגית שהייתה לביתך אלא שכניראה אותה פסיכולוגית פשוט לא התאימה לה.... מאחלת לכם רק ימים מאושרים של אור ושמחה ולילדה המדהימה שלך רק טוב :) חג חרות שמח, גלית

ogold1

New member
מדהים ../images/Emo140.gif

נהניתי לקרוא את דברייך.. המקרה שלך מוכיח את יעילותן המוכחת של תמציות פרחי באך.. אני בתור מטפלת, נדהמת מתוצאות הטיפול בכל פעם מחדש. תודה על השיתוף! חג שמח!

Balancedflow

New member
ברוכה הבאה שלי ../images/Emo140.gif

קודם כל תודה על השיתוף. בהחלט מעודד ומשמח לקרוא סיפורים של אנשים שהתקרבו לשיטת הטיפול בתמציות ושהיא עזרה ויצרה שינוי חיובי בחייהם. גם אני כמו שתי עמיתותי בהחלט נפעמת כל פעם מחדש מהשפעה התמציות ובמיוחד כאשר מדובר בילדים ונערים. אני חושבת שזה נפלא שמצאת מטפלת שהתאימה לכן ויכלה לעזור. באשר לטיפול הפסיכולוגי שאת מציינת, אני חייבת לומר שמנסיון, השילוב בין טיפול בתמציות פרחי באך ושיחות, הוא שילוב מנצח. אני שמחה לשתף פעולה עם מספר פסיכולוגים שמפנים אלי מעת לעת בני נוער בנסיון למצוא להם מענה טבעי לפני מתן טיפול תרופתי מיותר, והתוצאות הן פשוט נהדרות, מהירות ומעודדות. יש היום לא מעט מטפלים "קונבנציונליים" שנעזרים גם בפרחי באך, ואני מקווה שבעתיד השיטה תזכה להכרה רחבה עוד יותר. שוב תודה על ששיתפת אותנו וחג חרות נפלא

למעלה