תרשו לי להשוויץ בעבודה של תמרי28

דנדושה76

New member
תרשו לי להשוויץ בעבודה של תמרי28

שאני גאה מאוד לארח אותה אצלי בבלוג לפרוייקט שוק הפשפשים. תמרי שיפצה ותרמה כסא נוח שיצא מהמם!!! (כשראיתי את התמונה של הכסא מוכן - שאלתי אותה 10 פעמים אם היא בטוחה שהיא רוצה לתרום? - היא התעקשה שכן...) אז תמרי , חוצמזה שאת נשמה טובה, את כשרון ענק- אפשר לראות בכל עבודה ועבודה שהעלית פה בפורום כמו גם בכסא היפהפה הזה. ובנות יקרות, אם אתן מכירות משהו שהכסא עשוי לעניין אותו - נשמח שתעבירו לינק - כדי שהתרומה תיהיה גדולה ככל האפשר. תודה.

‏ ‏/tapuzforum/images/Emo210.gifתמרי, את שוברת שיא חדש עם

כל עבודה.. הכיסא נוח כולל הכל פשוט מקסיםםםםם

ponyplus

New member
הכסא הזה מהמם! עושה חשק לחצר

שיפוץ יפהפה ולגמרי היה יכול לשמש כחלק מסטיילינג לקטלוג. אשרי הרוכש, אעביר הלאה. תמרי/דנדושה שאלה לי. התחלתי לצבוע רהיטים ולמרות שאני נהנית בטירוף נראה לי שמשהוא בתהליך לא נכון. אחרי השיוף והצביעה בצבע אקרילי צריך למרוח עוד משהוא? התחושה היא שהצבע מין יבשושי כזה, ועלול להתלכלך בקלות. אתן מצפות אותו במשהוא? נסיון יחיד לצפות בלכה אקרילית הוליד מין שכבה צהובה לא אחידה ומכוערת שגרמה לי לצבוע עליה שוב בצבא אקרילי. כל הכבוד לתמרי על ההירתמות לפרוייקט, לא יודעת מי תפרה את הטקסטיל אבל הוא גם יפהפה. מוכשרות ונדיבות אתן. הולכת להציץ בבלוג.

la Cigale

New member
מושלם../images/Emo99.gif

אמרתי לך כבר מה דעתי על הכסא הזה..

tamari28

New member
../images/Emo9.gif וואו תודה רבה רבה בנות ../images/Emo24.gif

דנה המון המון תודה על הזכות להשתתף בפרויקט הנהדר הזה! ובכלל על כל היופי הזה שאת יוצרת ומשתפת בו את כולנו. אני ממש נרגשת ומקווה לשמח את החיילים. כמה כייף שיש את הפורום המקסים הזה עם בנות כל כך מוכשרות שנותן לי השראה מידי יום

סיגלין

New member
תמרי נהדרת , ג'ינג'ית יפייפיה עם כשרון

ולי יש כרית ריחנית שלה בבית
אבל לא ידעתי שהכשרון גם בעוד תחומים.....שאפו על הנתינה והיופי

oolay

New member
מקסים לגמרי! וכל הפרטים שהוספת לכיסא - מדהים!

כמו שכתבתי בבלוג

עבודה נהדרת, נראה לא פשוט בכלל לצבוע את כל השלבים האלה...והטקסטיל מאוד מוסיף!

גילעדית

New member
כיסא משגע ונראה מאד נוח ../images/Emo99.gif

איזה כישרון !!! וגם שילוב המתקן לספר מבד והכרית מתלבשים בול וכל כך יפים!!!

הכיסא מעלף ביופיו

הפרוייקט שלכן מדהים בעיני, כל הכבוד. (בסדנת מדף ,הכייפית מאד מאד, כשהייתי אצלך גם אמרתי לך אישית, דנה) גם מוכשרות וגם כל כך נשמות, מבטיחה לשרשר הלאה.

מימס

New member
כל הכבוד לתמרי... ../images/Emo140.gif

על השיפוץ המדהים והכיסים התפורים יצא מושלם !!

למעלה