תרומת ביצית

מצב
הנושא נעול.

SIMA13

New member
תרומת ביצית

תרומת ביצית
מי שמעה על ד"ר לידיה בר מי טופלה אצלו

rebecca29

New member
.אולי: איליה בר../images/Emo35.gif

תרומת ביצית
.אולי: איליה בר

אני הייתי מטופלת שלו במדיקל סנטר בראשלצ.... על לידיה בר לא שמעתי...

ayoosh

New member
ברוכה הבאה../images/Emo140.gif ו../images/Emo50.gif

תרומת ביצית
ברוכה הבאה
ו

אומנם אני לא סומכת על הזכרון שלי
אבל לא זכור לי שכתבת בעבר, בכל מקרה שיהיה
ונשמח לשמוע עליך. אני מניחה שאת מתכוונת לד"ר איליה בר מהמדיקל סנטר- אני מציעה לך לחפש חומר בשאלות הנפוצות של הפורום ובחיפוש של המילים "מדיקל סנטר" בפורום.

shell8

New member
ברוכה הבאה!! בירושלים

בירושלים אצל מי כדאי לטפל
ברוכה הבאה!! בירושלים
הכי כדאי זה דרך הדסה!! המסלול שלהם המקצועי ביותר לדעתי ועם תוצאות מדהימות!! האחות הראשית של הIVF בעין כרם - נצחיה ,פשוט מקסימה, מתאמת את התוכנית כדי לך ליצור איתה קשר לפני שאת מתחילה בהצלחה:)

מדבריך ניתן להבין שאת במסלול זה

ברוכה הבאה!! בירושלים
הכי כדאי זה דרך הדסה!! המסלול שלהם המקצועי ביותר לדעתי ועם תוצאות מדהימות!! האחות הראשית של הIVF בעין כרם - נצחיה ,פשוט מקסימה, מתאמת את התוכנית כדי לך ליצור איתה קשר לפני שאת מתחילה בהצלחה:)
מדבריך ניתן להבין שאת במסלול זה
לשל שלום , אני מבינה שאת במסלול הדסה , זהו המסלול הכי פחות ידוע ומדווח פה , נשמח אם תמסרי מידע , מנקודת הראות שלך כמטופלת , אם נסעת כיצד היתה הנסיעה מה הפרוצדורה בברנו צכיה , עלויות מלון שהות , מרחק מפרג כמה זמן יש לשהות ומה יש לראות שם אם נמצאים שלשה ימים . תודה יגעת

ayoosh

New member
בעקרון את יכולה להיות מטופלת

בירושלים אצל מי כדאי לטפל
בעקרון את יכולה להיות מטופלת
בכל מסלול- כולל בני ציון בחיפה- זה בסה"כ דורש נסיעה אחת עד שלוש נסיעות לרופא המכין. יש לכל המסלולים רופאים מכינים גם במרכז הארץ. בסה"כ החלק של הפגישות עם הרופא בארץ יכול להצטמצם מאוד, בעיקר אם יש לך איפה לעשות מעקב (אולטראסאונד וכו') בירושלים.

Pugili

New member
../images/Emo140.gifברוכה הבאה SIMA

שלחתי לך מסר
ברוכה הבאה SIMA
האמת שאני לא מכירה לא את לידיה ולא את אליה בר רק רציתי לאחל לך בהצלחה ודרך אגב אם את רוצה להוסיף תגובה או שאלה באותו עניין את יכולה לשים אותה באותו שרשור ז"א מתחת להודעה המיקורית שפתחת, וזה ע"י הלחיצה על "הוספת תגובה" ולא "הוספת הודעה" .

Pugili

New member
../images/Emo12.gifעכשיו הוא היה בטלוויזיה

ברוכה הבאה SIMA
האמת שאני לא מכירה לא את לידיה ולא את אליה בר רק רציתי לאחל לך בהצלחה ודרך אגב אם את רוצה להוסיף תגובה או שאלה באותו עניין את יכולה לשים אותה באותו שרשור ז"א מתחת להודעה המיקורית שפתחת, וזה ע"י הלחיצה על "הוספת תגובה" ולא "הוספת הודעה" .
עכשיו הוא היה בטלוויזיה
בתכנית של אודטה איליה בר !!! חבל רק ראיתי לקראת הסוף

עשה לי את ההחזרה האחרונה שלי

תרומת ביצית
בטיפולי IVF במדיקל סנטר ראשון לציון אמר לי שהעוברים שלי כל כך יפים שבטח תהיה לי שלישיה
אמרתי שאני רוצה רק אחד/ת בריא/ה

SIMA13

New member
לא הבנתי האם בסופו של דבר הצלחת

בטיפולי IVF במדיקל סנטר ראשון לציון אמר לי שהעוברים שלי כל כך יפים שבטח תהיה לי שלישיה
אמרתי שאני רוצה רק אחד/ת בריא/ה
לא הבנתי האם בסופו של דבר הצלחת

מצב
הנושא נעול.
למעלה