תרומת ביציות

מצב
הנושא נעול.

ציקילי

New member
תרומת ביציות

תרומת ביציות
שלום בנות יקרות האם ידוע לכםן על הצלחה בטיפולי החזרת הביציות? עד כמה שעיינתי בפורום מדובר בעיקר על עלויות , החזרים, והמלצות לגבי הקליניקה. בפורום אכן יש מידע מלר ומפורט שעוזר רבות. בנוסף לכל זאת האם אתן מכירות או שמעתןעל לידה שהיתה לאחר תרומת הביצית? מקוה לשמוע כי אכן אכן זה מצליח ציקילי

שיר5520

New member
יש המון הצלחות!

תרומת ביציות
שלום בנות יקרות האם ידוע לכםן על הצלחה בטיפולי החזרת הביציות? עד כמה שעיינתי בפורום מדובר בעיקר על עלויות , החזרים, והמלצות לגבי הקליניקה. בפורום אכן יש מידע מלר ומפורט שעוזר רבות. בנוסף לכל זאת האם אתן מכירות או שמעתןעל לידה שהיתה לאחר תרומת הביצית? מקוה לשמוע כי אכן אכן זה מצליח ציקילי
יש המון הצלחות!
לא לשכוח שהפורום שלנו עוד לא בן חודש. בעיקרון, הדרך להשתרשות מתרומת ביציות היא אפילו יותר קצרה מהדרך להשתרשות בIVF רגיל. יש לזה הסברים רפואיים. גם כאן בפורום יש כמה הצלחות. אני מקווה שהן יצוצו ויספרו לך בעצמן. לא להתייאש!

הסיבות לסכוי גבוה יותר להצלחת תרומה

יש המון הצלחות!
לא לשכוח שהפורום שלנו עוד לא בן חודש. בעיקרון, הדרך להשתרשות מתרומת ביציות היא אפילו יותר קצרה מהדרך להשתרשות בIVF רגיל. יש לזה הסברים רפואיים. גם כאן בפורום יש כמה הצלחות. אני מקווה שהן יצוצו ויספרו לך בעצמן. לא להתייאש!
הסיבות לסכוי גבוה יותר להצלחת תרומה
האי הסיבות הרפואיות לכך שהסיכוי להצלחת תרומת ביציות יותר גבוהה מהפריות מבחנה נובעות מכך שלנשים שעוברות טיפולי הפריות מבחנה יש בעיות כאלה או אחרות עם ביציותיהן אך אין בעיות בכך שרחמן יחזיק הריון. מאחר ורוב התורמות הן צעירות - דבר שמשפר את הסיכוי להריון מוצלח, ולא סובלות מבעיות עם ביציותיהן - הסיכוי לכך גבוה יחסית לטיפולי ivf. דורית

שרון123

New member
אני שמעתי על לידה כזאת

תרומת ביציות
אני שמעתי על לידה כזאת
כבר ניתקלתי בפורום בכמה סיפורי הצלחה. תחפשי טוב
אני בעצמי עברתי לידה (קיסרית אמנם) של תאומים בנים
מתרומת בייציות. זה מצליח משו משו

יעלה ר

New member
סיכוי הצלחה גדולים

תרומת ביציות
סיכוי הצלחה גדולים
יש עוד 2 נתונים שלא הועלו שמסבירים אחוזי הצלחה גבוהים בתרומה. כמו שנכתב לך התורמות הן צעירות ובריאות ללא בעיות פוריות מה שמעלה את איכות הביציות. שנית תורמת מהארץ שבעצמה עוברת טיפולים תקבל את הביציות היותר טובות עבורה (הגיוני) והביציות הפחות טובות ילכו אליך. ובנוסף זמן ההקפאה אחרי 24 שעות מעלה את אחוזי ההשרדות לאחר הפשרה. מחקרים מראים כי עוברים שהוקפאו בשלב מאוחר יותר סיכויי ההשרדות שלהם נמוכים יותר. אני שמעתי על לידות לאחר תרומה וגם לנשים מבוגרות. וזה אכן מצליח רק ס ב ל נ ו ת בהצלחה

רועיבת

New member
אפרופו סטטיסטיקות

סיכוי הצלחה גדולים
יש עוד 2 נתונים שלא הועלו שמסבירים אחוזי הצלחה גבוהים בתרומה. כמו שנכתב לך התורמות הן צעירות ובריאות ללא בעיות פוריות מה שמעלה את איכות הביציות. שנית תורמת מהארץ שבעצמה עוברת טיפולים תקבל את הביציות היותר טובות עבורה (הגיוני) והביציות הפחות טובות ילכו אליך. ובנוסף זמן ההקפאה אחרי 24 שעות מעלה את אחוזי ההשרדות לאחר הפשרה. מחקרים מראים כי עוברים שהוקפאו בשלב מאוחר יותר סיכויי ההשרדות שלהם נמוכים יותר. אני שמעתי על לידות לאחר תרומה וגם לנשים מבוגרות. וזה אכן מצליח רק ס ב ל נ ו ת בהצלחה
אפרופו סטטיסטיקות
(וסליחה שאני שוב חוזרת למידע היבש...) מה הם אחוזי ההצלחה בתרומה (ממוקפאים ומטריים?) יום טוב

a17

New member
והסטטיסטיקה

אפרופו סטטיסטיקות
(וסליחה שאני שוב חוזרת למידע היבש...) מה הם אחוזי ההצלחה בתרומה (ממוקפאים ומטריים?) יום טוב
והסטטיסטיקה
כשהתחלתי את התהליך אצל פרופ' משיח (יבוא טריים מקייב) הוא דיבר (בזהירות) על 30% הצלחה, עכשיו כשאני לפני הסבב השני כבר מדברים על 50% !מתקדמים...זה מסוג הדברים שהסיכויים (והחור בכיס)עולים מטיפול לטיפול.

רועיבת

New member
נו, לפחות קצת חדשות טובות...

והסטטיסטיקה
כשהתחלתי את התהליך אצל פרופ' משיח (יבוא טריים מקייב) הוא דיבר (בזהירות) על 30% הצלחה, עכשיו כשאני לפני הסבב השני כבר מדברים על 50% !מתקדמים...זה מסוג הדברים שהסיכויים (והחור בכיס)עולים מטיפול לטיפול.
נו, לפחות קצת חדשות טובות...
תודה

ענתי27

New member
את לפני סבב שני אצלו?

והסטטיסטיקה
את לפני סבב שני אצלו?
בחרת את המסלול של עוברים טריים והחזרה בארץ? מתי הצפי להחזרה? גם אני מטופלת שלו ולפני סבב שני. התייאשתי מלחכות לתורי, הרשימה ארוכה מאד.. ולכן בחרנו לנסוע לאוקריאנה. האמת, שגם אני שמעתי על אחוזי ההצלחה המופלאים הללו. אני מקוה שיש ממש במה שאומרים לנו. נראה לי קצת מוגזם, אבל מה אכפת לי לשמוע אופטימיות? זה רק עושה לנו טוב, לא? שתהיה לך המון המון הצלחה!!!

ענתי27

New member
התגובה למעלה שייכת להודעה של a17

את לפני סבב שני אצלו?
בחרת את המסלול של עוברים טריים והחזרה בארץ? מתי הצפי להחזרה? גם אני מטופלת שלו ולפני סבב שני. התייאשתי מלחכות לתורי, הרשימה ארוכה מאד.. ולכן בחרנו לנסוע לאוקריאנה. האמת, שגם אני שמעתי על אחוזי ההצלחה המופלאים הללו. אני מקוה שיש ממש במה שאומרים לנו. נראה לי קצת מוגזם, אבל מה אכפת לי לשמוע אופטימיות? זה רק עושה לנו טוב, לא? שתהיה לך המון המון הצלחה!!!
התגובה למעלה שייכת להודעה של a17

a17

New member
עם הכל "ידפוק" כמו שצריך ../images/Emo57.gif

את לפני סבב שני אצלו?
עם הכל "ידפוק" כמו שצריך

אני מתחילה פרוגינובה היום והצפי לסוף ינואר תחילת פברואר...קלריסה כבר התקשרה... בקשר לאחוזים מישהי מפה או מפוריות כתבה שאצל לברן הצליחו 8 מתוך 10 ...אבל נראה, לאור התוצאות האומללות של הפעם שעברה אצלי אני כבר די סקפטית לגבי כל סטטיסטיקה שהיא...הוא גם לא שינה לי כלום בפרוטוקול. בכל אופן תודה על התמיכה ובהצלחה רבה גם לך

vif

New member
פרוגינובה שאלה מביכה

עם הכל "ידפוק" כמו שצריך

אני מתחילה פרוגינובה היום והצפי לסוף ינואר תחילת פברואר...קלריסה כבר התקשרה... בקשר לאחוזים מישהי מפה או מפוריות כתבה שאצל לברן הצליחו 8 מתוך 10 ...אבל נראה, לאור התוצאות האומללות של הפעם שעברה אצלי אני כבר די סקפטית לגבי כל סטטיסטיקה שהיא...הוא גם לא שינה לי כלום בפרוטוקול. בכל אופן תודה על התמיכה ובהצלחה רבה גם לך
פרוגינובה שאלה מביכה
האם מישהי לוקחת פרוגינובה שלא דרך הפה ... ואיך עושים את זה האם יש מוליך?

יעלה ר

New member
פרוגינובה שלא דרך הפה

פרוגינובה שאלה מביכה
האם מישהי לוקחת פרוגינובה שלא דרך הפה ... ואיך עושים את זה האם יש מוליך?
פרוגינובה שלא דרך הפה
שלום שמעתי על האופציה - דרך הווגינה. ההחדרה היא פשוט עם האצבע, (בזהירות שהכדור לא יפול) לא מאמינה שקיים מוליך מכיוון שאלו כדורים מאוד קטנים. בהצלחה

שיר5520

New member
../images/Emo57.gif ../images/Emo57.gif ../images/Emo57.gif ../images/Emo57.gif ../images/Emo57.gif

עם הכל "ידפוק" כמו שצריך

טפו, טפו, טפו... חמסה, חמסה, חמסה... מלח מיים... שיהיה בהצלחה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה