תרגילים מעניינים...

webernir

New member
תרגילים מעניינים...

טוב, אין לי מושג מה רמת הנגינה של כל אחד אבל זה לא ממש משנה... מעניין אותי לדעת על איזה תרגיל אתם אתם מתאמנים עכשיו ומה צורת העבודה שלכם. (כל אחד ברמה שלו). ז"א, אם עכשיו אני נכנס לחדר שלכם, איזה חוברת תווים אני אראה? איזה עמוד? איזה תרגיל? אזניות? מטרונום? מכונת תופים? מערכת סטריאו? אני אתחיל עם עצמי: אני מתאמן כרגע על 2 חוברות עיקריות. אחת היא ה-NEW BREED של גרי צ'סטר. זו חוברת מעולה שלדעתי כל נגן מקצועי חייב. הקונספט הוא שיש PATTERN קבוע של 3 גפיים (יד, רגל) ואת הגף הרביעי קוראים מדף אחר. נשמע קצת מסובך. אם תרצו אפשר לסרוק ולעלות דוגמא. החוברת השניה היא FUTURE SOUND של דיוויד גריבלדי. חוברת מטורפת. מלא מקצבים לינאריים עם כל מיני דינאמיקות מגניבות. על שתי החוברות אני עובד על קליק או מכונת תופים. עכשיו תורכם לשתף...

webernir

New member
כן

הייתי.ושמחתי לגלות שאני מתאמן בדיוק על 2 החוברות שעליהן הוא המליץ.

webernir

New member
מישהו מנגן פה בכלל?

אני מבין שאף אחד לא מתאמן פה על שום דבר מעניין... חשבתי שאולי תביאו תרגילים חדשים ומעניינים.

webernir

New member
אה.. שאלת אותי...

האמת שאני מלמד בעיקר כרגע. לומד בעיקר לבד. מדי פעם אני לוקח כל מיני סדנאות אצל מורים שונים כדי לנגן סגנונות אחרים. לאחרונה הייתי אצל רוני צדיק בשביל לנגן קצת לטיני...

Funkenstain

New member
ממש! הית קצת קשה בהתחלה אבל

אחרי שמסימים תרגיל זה פשוט כיף .שלא לדבר על לסיים פרק

MeTaVDR

New member
את המתמטיקה של הקצב כבר חקרת../images/Emo35.gif

לך על זה...

yanben

New member
מה זה קליק ??

סליחה על הבורות אבל אתה יכול להסביר מה זה קליק ומכונת תופים ... דיברו על זה גם בבודגוב עם אשר פדי ולא ממש הבנתי
.... תודה !!

Vdrums

New member
קליק - הכוונה למטרונום

לנגינה עם מטרונום בשביל לשמור על קצב. מכונת תופים - מכשיר שיש בו דגימות של תופים ומצילות וניתן לבנות מקצבים שונים ולשמוע אותם באוזניות או מגבר כלשהו.

למעלה