תרבות דחוף

BlackHat

New member
תרבות דחוף

1)אילו תרבויות נפגשו באוסטרליה? זו השאלה אז עשיתי רשימה של כל העמים ואני חושב שזה מתאים אם זה לא תענו לי על השאלה הראשונה אוקי אז ככה אני צריך לדעת איזה תרבות הייתה לכל עם בשורה או שתיים אבורי´גינים פורטוגזיים הולנדיים בריטים כורים סינים אירים יוונים איטלקים יגוסלבים טורקים פולנים תענו לי על לפחות אחד זה מאוד יעזור לי אתם לא יודעים עד כמה! זה לעבודה. אני מתחנן שתעזרו לי בנושא
 
אני יודע

שהבריטים שלחו לאוסטרליה אסירים.. וככה בעצם הם הגיעו לשם.. והיו כמובן את הילידים- האבוריג´ינים, שכמעט ולא נשאר מהם הרבה בימינו.
 
עזרה

כבר לא צריך להתחנן, החל מאתמול אנחנו נחמדים ועוזרים. קודם כל קחי את הקישור הזה, בו יש סיכום קצר על אוסטרליה וגלי ההגירה ששטפו את המדינה הנפלאה הזו. גל הגירה חשוב נוסף שלא הזכרת, והוא לא מוזכר עד כמה שהתרשמתי גם במאמר שנתתי, הוא של אפריקאנס (לבנים מדרום אפריקה) שברחו מדרום אפריקה החל מאמצע שנות השמונים, ועד היום, הכניסה של האפריקאנס לאוסטרליה היא משמעותית משום שהם מכניסים לאוסטרליה תפישות קצת גזעניות, שכמעט ולא היו בה עד לא מזמן. בהצלחה :-} מרינט נכון שאני ילד טוב?, ודרך אגב למה אף אחד לא מדבר פה על האזור הזה?
 

Marinette

New member
אה, אבל אני רק רציתי להכין אתכם

כמה שבועות מראש, למתכונת הבגרות שתיכנס פה לתוקף מתחילת ינואר + - , כשנתחיל לקבל רשמית את התגבורת של על ההיסטר. אבל אני מבינה שאתם רוצים להתחיל כבר מעכשיו? האם אני צופה פה בגל ספונטני של חביבות ורצון כנה להשכיל את הנוער? אז עלו והצליחו, אתה ואיה
 
האמת סתם לא הבנתי אותך

אני באמת מעדיף להיות מגעיל, אבל איה, שהיא כנראה נחמדה באופן טבעי ממש התגיסה למשימה, אז אני אנסה לעבור תקופת מעבר של נחמדות ואולי עד שנעבור למתכונת בגרות אהיה ממש חביב עם רצון כן לעזור
 

BlackHat

New member
תודה רבה לשתיכם אבל

את הלינק הזה אני מכיר חרשתי אותו אני צריך לדעת על איזו תרבויות נפגשו שם? לדוגמא עם באו הבריטים והיוונים איזה תרבויות הביא כל אחד זו בעצם השאלה תודה רבה.
 

BlackHat

New member
אוקי למי שלא הבין הנה השאלה בבירור

1)אילו עמים ותרבויות נפגשו באוסטרליה? הנה העמים(שמצאתי): אבוריג´ינים פורטוגזיים הולנדיים בירטים כורים סינים אירים יוונים איטלקים יגוסלבים טורקים פולנים לבנונים אפריקאנסים -------------------- לגבי התרבויות אני לא מוצא חומר בנושא אם מישהו יוכל לכתוב זה מאוד יעזור לי אבל מאוד מאוד תודה רבה רבה !!!!!!
 

huddy

New member
Let me have a shot

Well,let me see if I can add something. I think it where the British which kept a very long presence there,and we find still today,be it the rugby,cricket and political structure which exists there today.In the Second World War the British shipped many prisoners of war to Australia,which where kept in many of the POW/INTERNMENT camps that where there,such as:HAY INTERNMENT CAMP,which housed mainly Jewish refugees(fleeing Nazi Germany and Austria) and also Italian refugees.This camp was devided into several sub-camps.One also finds POW camps such as PORT PIRIE which oused,believed,Italian POW´S,thus one can also say that they added to the population diversity,not a lot,after the war.But mainly in the 19th century,many imigrants and un-wanted personel went to Australia,normally fleeing persecution from their original homes and also ones which where seeking a new life abroad.All these new arrivals brought with them their cultural differences which make up this multi-cultural country today.I guess one has to open books and find this out. Hope this helps a bit.
 

BlackHat

New member
אוקי ושאלה אחרונה:

מי הייתה אוכלוסיית המקור ומי היו המגרים מה היו ההבדלים בין אוכלוסיית המקור למהגרים מהבחינות הבאות: מוצא גזע שפה כתב דת ויכולות טכנלוגיות ? זה די דחוף תודה לכולם
 

hastings

New member
מתי?

זו לא שאלה שאפשר לענות עליה. אוסטרליה הייתה יעד להגירה במשך מאות שנים. אתה חייב להסביר לאילו קבוצות אתה מתכוון: ילידי אוסטרליה? המתיישבים הבריטים? האסירים שהבריטים שלחו לשם? המהגרים של גל ההגירה שלאחר מלה"ע I? המהגרים שלאחר מלה"ע II? ויותר מכך - גלי ההגירה לא היו הומוגניים. בכל "גל" הגיעה תערובת של אנשים ממוצא שונה בעלי מנהגים שונים, שלא תמיד דיברו אותה שפה. אפילו האסירים הבריטים כללו תערובת של פושעים פליליים מאנגליה ולאומנים אירים (למשל). וצריך גם לזכור שגם כשלא היו גלי הגירה, מהגרים המשיכו להגיע כבודדים ובקבוצות קטנות, מעורבות. אי אפשר לענות על השאלה כפי שהיא מוצגת. אתה חייב להחליט על איזו תקופה ואילו קבוצות הגירה אתה מדבר - וגם אז כל מה שתוכל לעשות הוא לדבר על הכללות שלבטח יהיו להן יוצאי דופן.
 
למעלה