תראו

mgirl

New member
תראו

יש לי שיער נורא מוזר. אחרי שאני מתקלחת והשיער רטוב אני משאירה אותו פזור וכשהוא מתייבש הוא כולו תלתלים כאלה נפוחים נורא. אם אני הולכת ככה לישון אז כולו נעשה סתם מנופח והתלתלים נהרסים, לכן אני ת-מ-י-ד אוספת אותו בקליפס, גם כשאני ישנה וגם בכלל כל היום. מה שקורה זה שבחלק העליון שלו הוא נהיה לא בדיוק חלק אבל יותר ישר-עקום, יבש עם המון אנטנות ובחלק התחתון הוא מתולתל אבל התלתלים מבולגנים ומזדקרים לכל הכיוונים וגם שם יש המון אנטנות. השתמשתי בקרם 'בניית תלתלים ברגע' של נטורל פורמולה שדי עבד אבל היה מסריח.. ועכשיו אני משתמשת ב'לחות ועיצוב לשיער' (הטורקיז) גם של נטורל שעושה אותו אפקט אבל בלי הריח הגרוע... ובקיצור, שניהם לא כזה עוזרים לי ולא ממש עושים כלום... אגב, אף פעם לא ממש טיפלתי בשיער שלי, חוץ מקצת קרמים. לא גזרתי קצוות שרופים או כלום... זהו. אגב, אני לא רוצה שהשיער יהיה חלק או גלי, אלא תלתלים אבל יפים כאלה... לא גלי כמו בייביליס או משהו אלא פשוט מתולתל יפה... בקיצור מקווה שהבנתם אותי ושתוכלו לעזור תודה!

galitush181

New member
אם את באמת רוצה..

את צריכה להשקיע.כי השיער שלך לא נשמע שיער ממש קל לסידור. קודם כל,לכי לספר טוב..תבקשי ממנו שישאיר לך את האורך(אם זה חשוב לך)או שמקסימום יגזור לך קצוות ושידרג לך את השיער בצורה שתפתח את התלתלים-ספר טוב יידע איזה דירוג מתאים לך,נשמע כי התלתלים שלך "נעולים". דבר שני-לעולם אל תשני עם שיער רטוב.לכי לישון אחרי שהוא מתייבש..פשוט תחפפי מוקדם יותר. דבר שלישי-מעצב תלתלים של שוקי זיקרי עושה נפלאות לשיער מתולתל-מניסיון.אחרי החפיפה תמרחי על הקצוות,תפתחי את השיער עם הידיים,תורידי את הראש למטה ותעגלי עם היד קבוצות שיער,תשאירי את השיער פזור כדי לתת לתלתלים להתייבש בצורה חופשית יותר. בהצלחה..

madow

New member
קודם כול אני מציעה לך

להפסיק להשתמש בנטורל פורמולה...בעעעע... הרבה נים השתמשי בקרמים שלהם ובסופו של דבר לא רק שהם מסריחים לאלללה הם גם לא עושים את הבעדוה כמו שצריך! שנית, יש קרם ממש טוב שמוכרים אותו במספרות שקוראים לו קרין, מה שאני משתמשת וגם לי יששיער גלי- מתולתל כזה, והקרם הזה ממש עושה סדר בתלתלים הסוררים שלי. עוד דבר שאני מציעה לך זה ללכת להסתפר! אם את טוענת שהשיער שלך יבש כזה, אולי כדאי שתלכי למספרה שידללו לך את השיער ויעצבו לך תלתלים חמודים כאלו שלא מתבלגנים על הראש.

למעלה