תראו...

תראו...

קודם כל השעה שלוש וחצי ועכשיו נזכרתי לקום. מי ששם עוד פרק של ג'אג בערוץ שלוש בארבע וחצי בבוקר תבורך.. איך לכל הרוחות אני מסגלת לי שעות שינה מלקום בארבע וחצי בצהריים לחמש בבוקר?! ואלוהים הקור.. מקס לא משנה מה עושים או לא עושים... רטוב יהיה בכל מקרה.. אז מישהו יודע איך משנים את זה?! ומה לכל הרוחות עושים אם יש שלוש ימי הולדת ללכת אליהם אבל ממש רוצים לצאת?... צרות של אנשים.. רוח,

יו... אנשים נרדמתם?

יום כ"כ יפה... כל המועדונים מחממים את המערכות ואתם ישנים?! קומו!!! משעמם לי...
רוח,

עכשיו בוקר?!

יקירי זה כבר שעת דמדומים.. כלום לא קורה זאת בדיוק הבעיה.. רוח,

MAX D

New member
קודם היה בוקר ../images/Emo3.gif

אם אין מה לעשות- יוצאים, מבלים, נהנים... הרשימה למטה

tygger

New member
ואכן רשימה מכובדת.

אבל מה עושים אם לא רוצים ממש איזה יום עם יותר מדי אנשים? מה אז? מקס, אתה זוכר כי יש לנו עדיין לכתוב את על בית הקפה "דובדבן"...

לא כ"כ קל לצאת עם כאלה התרעות..

עכשיו הדילמה.. התרעה חמה לפיגוע.. ומועדון במקום מועד לא הולכים כ"כ טוב ביחד.. ועל המבטים מאמא אני לא יספר.. בעיה.. מה אתם אומרים להתנחל אצל חברים? רוח, מבולבלת משהו..

SHAYUSH3

New member
אגב בתי קפה ../images/Emo151.gif

מישהו היה פעם ב2 סוכר בית קפה הכי שכונה בעולם אם לא אז תרשו לי להמליץ 2 סוכר בית קפה שכונתי בכיכר לפני הכניסה לשכונת כבביר בכרמל כן גם אני חשבתי מה פתאום לשבת בבית קפה מלא בערבים(לא שיש לי משהו נגדם) אבל כשהגענו ראינו את כל שכונת כרמליה שם והרגשנו כאילו פלשנו למעין מועדון חברים סגור שכזה בכ"ז אזרנו אומץ לפלוש והתיישבנו אני מורן אפרסק ועוד חבר לקח למלצר מס' דקות להבין שביקשנו לפנות את השולחן וזה מאוד הצחיק אותנו אח"כ ניגש מישהו ושאל אם אנחנו רוצים להזמין כמובן שבשיא התמימות עניתי שעדיין לא ראיתי תפריט ולכן אין לי חצי מושג על מה אני רוצה ואז הוא התחיל לדקלם את התפריט בע"פ בטענה שהוא התפריט (חבל שהוא לא בתפריט אבל לא ניכנס לזה)באיזשהו שלב שמנו לב שיש תפריט למקום והוא תלוי על הקיר לא רחוק מאיתנו לא ידענו אם לצחוק או להקרע מצחוק נוכח המחירים הבאמת מבדרים לדברים שהזמנו ואני מתכוון לזה שתראו לי עוד מקום בחיפה שמגיש אספרסו ב 3 ש"ח בלבד תאמינו או לא או עוגת גבינה מדהימה בטעמה ב20 ש"ח בלבד לעומת מקומות אחרים שמחירם של עוגות רק מתחיל מ32 ש"ח ומעלה אבל הכי יפה היה לקבל את ה"סלט יווני"שהזמין ה"אפרסק" ההגשה כללה מופע אומנתי מדהים ומשעשע של המלצר\בעלים(לא ברור)ליד השולחן ז"א אחרי שהוא הגיש את הסלט כשהוא מסודר יפה בצלחת הוא דאג ליד השולחן לסחוט לנו לימון ולערבב ומיד אחרי זה הוא רץ להביא בלוק גבינה יחד עם מגרדת ולגרד לנו גבינה מעל הסלט בלייב זה היה מבדר ואף זכה לתשואות רמות מצידנו(אבל זה רק בגלל ששרירי הידיים של הלצר נחשפו בעת מעשה) אפילו השרותים במקום מעוצבים מאוד נחמד עם שלט מעל האסלה שאומר go ahaed make my dayנורא שעשע אותי וגם התמונה מעל הניאגרה או מדבקות הescape שהודבקו בדיוק במקומות הנכונים ולא לשכוח את לוח הגלויות הידוע התקוע כמעט בכל בית שימוש של בית קפה בארץ על שני כוסות תה עם נענע,עוגה מדהימה(כבר אמרתי),קפה הפוך,ו"סלט יווני"(כי הוא הכל חוץ מיווני)יצאנו ב"נזק"של 60 ש"ח בערך שזה כלום לעומת מקומות אחרים שאני מכיר אז שניים סוכר כיכר הכניסה לכבביר אין לי מושג מה שם הרחוב או הטל' במקום אבל אני לא מאמין שמישהו בשכונת כרמליה לא יידע לכוון אתכם למקום השכונתי המדהים הזה הציון שלי

בל בל

New member
מקום נחמד רק חבל שיש שם יאפי מטומטם

שבגללו אני כבר לא ממש הולכת לשם, כי ההתנהגות שלו פשוט מכפירה ובעל המקום צריך לפטר אותו אבל הוא חבר שלו אז כנראה שזה לא יקרה בקרוב.

SHAYUSH3

New member
תאמת שלא נתקלתי../images/Emo151.gif

ביאפי אחד אלא בכמה אז אני לא ממש יודע על מי מהם את מדברת אבל תודי שהבעלים חמוד

למעלה