תראו כמה מתעניינים בשחקן הזה...

Psycho MC

New member
תראו כמה מתעניינים בשחקן הזה...

שלוש קבוצות (כולל אותי) כבר הציעו עליו כסף, וההצעות לא נגמרות! נדחו בינתיים שתי הצעות, ואני בינתיים מחכה לתשובה. נראה לי שהצעתי הכי הרבה כסף - אנדרלכט אחריי - 4.7 מיליון דולר. אני רוצה את השחקן הזה כבר מאמצע העונה, ועכשיו כשהתחיל המירוץ אחריו, החלטתי גם להשתתף, מכיוון שאני צריך אותו דחוף לעונה הבאה, כי כבר בתום העונה הזאת, אמברוסיני עוזב לפארמה, ולא יהיו לי קשרים דפנסיביים חוץ מגאטוזו ודונאטי
(כתבתי את זה כי משעמם לי וגם יבש בפורום)

KaZaM

New member
לא כל-כך הרבה ואיך אתה מוכר את

אמברוסיני?!?! הוא הרבה יותר טוב

Psycho MC

New member
וגם בהרבה יותר כסף...

והוא גם לא ממש מוצא את מקומו בהרכב בגלל המשחק החלש יחסית לגאטוזו ולדונאטי, והוא דורש מקום קבוע בהרכב הפותח. אני מוכר אותו ב-11 מיליון... אני משתמש בכל דבר כדי לשפר את המצב הכלכלי הבינוני, כי לא התחלתי את העונה טוב כל כך

קיר קמט

New member
הא , מצב כלכלי בינוני :)

הגעתי למילאן באמצע העונה (כי רציתי להתחיל עונה בברזיל, ואז התחרטתי) - כשהקבוצה כבר עפה מאופ"א והייתי מקום שישי. סיימתי מקום 2 , עפתי מהגביע בגלל הטיפשות של אביאטי (שעף מהקבוצה) - וסיימתי את העונה עם רווח נקי של 30 מליון ליש"ט :) אני קמצן לא נורמלי :) סוני אנדרסון כבר היה חתום אצלי אבל ויתרתי בגלל המשכורות :)

Psycho MC

New member
סיימתי את העונה עם 30 מיליון דולר

אחרי הכסף שקיבלתי מזכייה בליגה ואופ"א... טוב נו... היה קל
עכשיו כשהתחלתי את העונה השנייה היו הרבה מאוד רווחים ואני מסתכל עכשיו יש לי יותר מ70 מיליון דולר... נחמד ואני דאגתי למצב הכלכלי... אבל עדיין אני אתקמצן ולא אקנה הרבה שחקנים... בינתיים קניתי שניים - השוער רומה ולוסיין - סה"כ 6.5 מיליון בכלל במשחק שהתחלתי אביאטי הוא מה-זה תותח! הוא נבחר לשוער העונה באיטליה, הוא גם שוער שלישי בנבחרת (היה במהלך העונה, וכנראה יהיה הראשון או השני עכשיו) ובכלל הכניסו לו הכי פחות גולים בליגה (נראה לי).

קיר קמט

New member
יש לאביאטי נטייה, לפחות אצלי,

לקבל ציון חמש במשחקים נגד הגדולות. אחריי החמש האחרון, שהיה במשחק מול רומא שלוש מחזורים לסיום , שהבטיח לרומא את האליפות , אני אמרתי שהוא אצלי לא משחק יותר. נו טוב, ננסה להביא את פריי שנה הבאה.

Psycho MC

New member
לא יודע... אצלי אביאטי מצויין...

המשחק מול רומא שלוש מחזורים לפני הסיום - אצלי הוא הבטיח אליפות
אם אתה רוצה את פריי (מפארמה, נכון?) כשוער קבוע, אז אני ממש לא ממליץ על זה...קח שוער יותר גדול!!! אם התקציב מרשה לך, אז תנסה להשיג שוערים ברמה עולמית כמו בופון, ואן דר סאר, טולדו, בוט, ווסטרלוולד ועוד... אם אביאטי לא היה טוב בשבילי, הייתי הולך אחד מאלה...

קיר קמט

New member
מבחינת ציונים

אין הרבה שוערים שעולים על פריי בטח לא ואן דר סאר, בוט , או ווסטרוולד.

Psycho MC

New member
כי הם לא נמצאים בקבוצות גדולות...

חוץ מווסטרוולד, אבל הוא עוזב את ליברפול אחרי עונה או שתיים...

קיר קמט

New member
מה הקשר?

לא דיברתי על ציון ממוצע דיברתי על ציונים במשחק כלומר הציונים שלו ברפלקסים , בהנדלינג, באגיליטי, ושאר הדברים החשובים לשוער...

Psycho MC

New member
אה... אז טעות שלי...

חשבתי שאתה מדבר על הציונים שהוא מקבל אחרי המשחקים... והתכוונתי גם לממוצע... טוב

Psycho MC

New member
ו...?

במציאות הוא שם... אבל בסי אמ 2001-2002 הגרסה המקורית הוא עדיין בליברפול

Psycho MC

New member
למי שמתעניין...

אביאיטי כרגע (סוף ספטמבר, 2002) הוא השוער הראשון של נבחרת איטליה, והוא מפגין יכולת יותר טוב מאשר בופון וטולדו.
הוא גם מצויין אצלי...

למעלה