תראו אני חדשה בפורום ורציתי לשאול..

Bartal j

New member
תראו אני חדשה בפורום ורציתי לשאול..

זה אולי קצת מפחיד.. אבל מישהו מכיר את האגדה על אליזבת בת'ורי?
הדוכסית הטרנסילוונית או ההונגרית מהמאה ה16 שרצתה להיות צעירה לנצח ולכן היא התחרפנה לגמרי והיא הייתה מתרחצת בדמם של נערות צעירות ובתולות ורצחה למעלה מ600 בנות בדרך אכזרית ביותר של שיסוע אם כן אני אשמח אם יוסיף לי יותר עלייה כי אני סקרנית לגביהסיפור הזה .. ואשמח אם מי שיודע על הבחורה המפחידה הזאת ..יספר לי יותר מפורט לגבייה...תודה..

WallFlower

New member
שמעתי פעם על הסיפור הזה

ואני ממש לא מצליחה להיזכר איפה...
מה שאני כן זוכרת זה שהיא הייתה קרובת משפחה של מלך פולני (אז אולי שמעתי את זה בפולין)... בכל מקרה, אני זוכרת שהיא הייתה אישתו של רוזן (מן הסתם כי היא הייתה רוזנת) ושהיא הייתה מאוד אובססיבית לגבי המראה שלה ובייחוד לגבי העור שלה. אני לא ממש זוכרת, אבל יכול להיות שהסיפור שלה עם דם התחיל מזה שאחת המשרתות הצעירות שלה התחצפה או פגעה בה (לא בכוונה כמובן) והיא היכתה אותה עד זוב דם. כשטיפה מדמה של הנערה, נגעה בה היא הייתה בטוחה שהעור ביד שלה נהיה יותר צעיר ומכאן נכנס לה השגעון של להתרחץ באמבטיות מלאות דם של נערות צעירות. למיטב הבנתי גם הילדות שלה הייתה מאוד קשה והיא סבלה מכל מיני התקפי זעם. היא נשמעת כמו אישה ממש מעניינת...אני אחפש עלייה עוד מידע בהזדמנות...

Bartal j

New member
תודה על המידע נשמה..../images/Emo140.gif

עזרת לי באמת.. והאישה הזאת באמת מעניינת ומסקרנת בכל זאת לא כל דור יוצאים מטורפים כאלה כמו ג'ק המרטש או הרוזן ולאד האכזר מטרנסילבניה או אליזבת בת'ורי (דרך אגב מכנים אותה אישתו של הרוזן ולאד כי גם לה הייתה אובססה לדם ושהספר של בראם סטוקר "דרקולה" מבוסס עליו כנראהבגלל מנהגו של הרוזן ולאד לשםף ולשסע לחתיכות את קורבנותיו ולשתות אם דמם לאות ניצחון נתנו לו את הכינוי דארק (אפל) קרול (אכזר) ומפה בא לבראם סטוקר השם דרקולה לספרו על הערפד המפורסם נשמע מעניין אה?

WallFlower

New member
מגניב! דארק קרול חחחחח

לא חשבתי על זה אבל אני דווקא שמעתי שהשם דרקולה בא מרוזן אמיתי (אותו רוזן ולאד שהזכרת) שנקרא דרגולה או משהו כזה... אבל יכול להיות שאני מבלבלת הכל עם ואן הלסינג...

Bartal j

New member
חח זה באמת אתר מצמרר קצת

המוזיקה שמה די מפחידה כזה אבל האתר מלא באינפורמציה עליה הנה עוד אתה עליה שמצאתי ... http://bathory.org/ וזה על הרוזן המפחיד ולאד האכזר.. http://www.royalty.nu/Europe/Balkan/Dracula.html

למעלה