תקשיבו בעצם...תקראו....

תקשיבו בעצם...תקראו....

אתם בטח מתבאסים שאני הורסת את השרשור,,,אבל אני אוהבת להיות יוצאת דופן...סתאםםםם. רציתי לאמר לכם,,,שאתם כל כך מיוחדים....אני לאיודעת מה באמת קורה כאן. אני רק יודעת שאני רוצה להשאר וירטואלית. אין לי סיבה להמשיך להשאר כך ולא להראות,,,אבל משום מה כל כך כיף ככה. שאני חוששת לעבור שינוי. אז כל עוד אני נהנית....זה בזכותכם. רק מלקרוא מה שאתם כותבים. באמת באמת מיוחדים. יונית*

יונית,

כן אני מכירה את העמדה שלך,ומקבלת את הראיה הזאת.רק חייבת לאמר לך שאת מפסידה!...אני גם הייתי וירטואלית עקשנית,ושרון חברתי היקרה טמטמה אותי עד שהוציאה אותי מוירטואליות...והייתי כל כך היסטרית ומפוחדת לצאת מוירטואליות-כאילו הולכת לפגוש מפלצות...והיום אני כל כך שמחה שאני כבר לא וירטואלית...יש לי חברים נפלאים,והם שווים כל רגע במחיצתם. זה מפחיד לצאת מוירטואליות-ואת בטח גם אומרת,אין לי למה...נכון בהחלט אין לך למה...העמדה שלך מאוד ברורה כי את לא מכירה את האנשים.אני גם חשבתי כך,למזלי לי הייתה את שרון שהחיבור המדהים ביננו הוביל לרצון לפגוש אחת את השניה-ושרון היא עקשנית...וזרקה אותי מאוד מהר למים...הכירה לי עוד מלא אנשים...וכבר לא הייתי וירטואלית-ואהבתי את האנשים שפגשתי...ואני לא מתחרטת לרגע שיצאתי מהוירטואליות. סתם בשביל לאמר לך..הייתי שם,יודעת על מה את מדברת...וחייבת לאמר שאת מפספסת! אבל,אולי זה עוד ישתנה... שלך, אלת האהבה.

שמחה על העדוד אני בנתיים....

אהיה זו שאאחל לכם דרך צלחה....וברכת הדרך....חחחחחחה תקראי הודעה למעלה והמשך שרשור למטה

למעלה